ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Скління вітрин замовити | Купити вікна на терасу / Вітрини Київ-TVOEOKNO

Скління вітрин і терас розсувними вікнами

Скління будинків – це можливість більшого єднання з природою завдяки спостереженню відкривається погляду виду, при цьому залишаючись осторонь від погодних умов (вітру, опадів), пилу і комах. А коли мова заходить про засклення вітрин, то найчастіше маються на увазі скляні вітрини магазинів і бутиків.

Склити може внутрішнє приміщення і зовнішнє. При першому варіанті найчастіше вибирається холодне скління, так як склити приміщення або секція знаходиться всередині опалювального будівлі, і немає сенсу встановлювати будь-яке інше скління. При другому варіанті має сенс розглядати кілька способів виконання: холодні рамні або безрамні конструкції або теплі.

Відмінність вітрини від тераси

замовити для тераси розсувні металопластикові вікна та двері

Вітрина – це відкрита стіна магазину, наприклад, бутика в торговому центрі або окремого будинку, щоб люди,

що проходять повз, відразу бачили, що в ньому продається і, перейнявшись бажанням подивитися асортимент, заходили всередину. Як правило, займає максимум площі фасаду, аж до 100%. У вітрині можуть бути окремо виставлені максимально привабливі зразки продукції, а торговий зал при цьому буде видно частково або непомітний зовсім. Конфігурація фасаду може бути різною: рівною, опуклою, фігурної …

Тераса – це майданчик для проведення часу, піднята над рівнем землі, яка може бути як окремо стоїть конструкцією, так і частиною іншої будівлі. Часто використовується для відпочинку та рекреації власниками заміських будинків, де вид навколо – це те, заради чого людина виходить з дому, а не проводить час всередині приміщення.

Причини скління вітрин і терас

скління тераси

Скло вітрини дозволяє потенційним покупцям спостерігати за тим, що знаходиться всередині торгового залу, при цьому виходити і входити тільки через певний дверний отвір, а не по всьому периметру. У разі окремо розташованих торгових будівель і терас на особистих володіннях, найбільш частими причинами засклення є:

Позбавлення від вітру, опадів, низької температури (в разі теплого скління).
Недопущення проникнення всередину приміщення сміття, пилу, комах.
У випадку з торговим приміщенням: залучення уваги до товару, організація потоку людей, забезпечення безпеки і відсутність злодійства з боку відвідувачів.

Варіанти скління

скління тераси
 • Є такі варіанти скління:
  Вітрини приміщень, що знаходяться усередині опалювальних будівель найчастіше скляться безрамними холодними конструкціями. Їх не можна відкрити, вони виконують функцію стін. Відкриваються, як правило, тільки вхідні двері, які також виконуються зі скла.
  Вітрини окремо розташованих приміщень постійної споруди зазвичай остекляют теплими системами, які дозволяють підняти температуру всередині в порівнянні з навколишнім на 10-15 градусів Цельсія, що позитивно позначається на комфорті перебувають усередині людей в холодний період року (ефект посилюється роботою додаткових обігрівачів). У теплий період такі конструкції не дають спеки, так як двері можна поставити на провітрювання.
  Для терас і веранд застосовуються три варіанти скління: холодні безрамні конструкції (1), холодні рамні (2) і теплі рамні (3):
  Перший варіант застосовується там, де клієнт бажає отримати максимальну кількість світла, що проходить всередину. Конструкції можуть відкриватися (зрушуючи в одну сторону так, що стіна може бути відкритою майже повністю, так як всі панелі зрушаться до ширини всього однієї панелі).
  Другий варіант з профілем застосуємо там, де потрібно більше комфорту і трішки більше захисту від холоду, ніж в першому варіанті. Відкриття може відбуватися різними способами (про це нижче).
  Теплий варіант потрібен там, де планується перебування людей цілий рік без необхідності додаткових коштів індивідуального утеплення (таких як пледи). Для підтримки рівномірної температури в приміщенні можуть використовуватися обігрівачі різного принципу непереборної.

Теплі і холодні варіанти скління: відмінності

купити великі вікна на терасу

Холодні варіанти доречні:

в приміщеннях торгових центрів або офісних будівель, де існує централізоване опалення;
в приватних і комерційних домоволодіннях, де знаходження людей на верандах або терасах не планується круглий рік або якщо перебування буде короткострокове.

Холодні варіанти помітно дешевше, більш швидкі у виробництві і установці, і тому більш часті в застосуванні, ніж теплі. Але вони природним чином менш підходящі для клімату нашої країни.

Варіанти відкриття дверей і вікон при склінні

 1.  Самий поширений. Відкриття відбувається по осі кола за рахунок петель, розташованихна однієї із стулок. Зручний для всіх категорій користувачів, різного віку.
  Зсувні системи. Це коли вся стіна або її частина відкриваються як шафа-купе, зрушуючи частина вліво, вправо або в обидві сторони. Зручні легкістю відкривання через розташування на шарнірах, але не дозволяють відкрити відразу всі секції заскленого простору – завжди як мінімум одна секція буде закрита. Цей же спосіб відкриття використовується при безрамне скління.
  Підйомно-розсувні. Вони необхідні там, де потрібен більший градус теплоізоляції приміщення. В опущеному стані двері / вікна максимально міцно прилягають, не випускаючи тепло назовні і не пропускаючи холод всередину. Щоб їх відкрити, їх слід спочатку підняти, а потім зрушити. Вимагають певних фізичних зусиль для відкриття і закриття і не підходять там, де великий потік людей (по-перше, з огляду на відносну тривалості відкриття-закриття, а по-друге, тому що далеко не всі люди вміють відкривати і закривати такі двері).
  Двері-гармошка. Відкриття відбувається відразу всієї стіни, складанням її секцій як гармошки. Не завжди зручний варіант, так як вимагає більше фізичних зусиль для відкриття і особливо закриття, ніж зсувні та розпашні варіанти і, крім того, коли вони відкриті, то теплообмін відбувається відразу по всій протяжності стіни, що створює протяги.
  Поворот навколо своєї осі. Рідко який використовується спосіб, в основному для вікон, коли відкриття стулки відбувається поворотом її навколо своєї осі, а вісь розташована по центру. Принцип як в автомобільній кватирці (на деяких авто). Використовується для швидкого провітрювання, і все стулки заскленого вікна можуть бути відкриті, запускаючи свіже повітря в жарку пору року.

Варіанти профілів, які використовуються для скління

Найбільш частими є три види профілю:

Алюмінієвий. Він легкий, але міцний, в т.ч., на злам (особливо якщо використовується загартований алюміній і його сплави). З його допомогою можна без додаткових кріплень робити високі секції панорамного скління – на 3-3,5 метра заввишки.
Металевий. Найважче алюмінію, але більш довговічний зважаючи природних властивостей чорних металів. Як матеріал використовується залізо (з присадками для додання нержавіючих властивостей або фарбоване).
Металопластиковий. Дуже поширений варіант, особливо коли виконується тепле скління.

Види використовуваних для скління склопакетів

купити склопакети київ

Якщо підбирається холодне скління, то найчастіше вібірається або варіант з 1 або 2 стеклами. Перший – найменша

дозволяє зберігаті тепло и володіє мінімальнім захист, даже если скло загартоване або триплекс. Другий варіант дозволяє создать однокамерний склопакет, Який володіє більш скроню характеристиками Збереження тепла, но недостатнімі для теплого скління.

Двокамерній и трікамерній склопакети (3 і 4 скла, відповідно) дозволяють создать теплі приміщення и ма ють максимальну степень захисту від розбіття.

Всі скла або загартовані, або триплекс, что ускладнює їх розбіття, но если це состоится, то смороду розпадаються маленькими прямокутна частинами зі сторонами примерно 1,5 * 1,5 см. Скло з зовнішньої або внутрішньої плівкою и зовсім не розпадаються при розбітті, залішаючісь монолітної брили, де все осколки зберігаються на скріплює плівці – цею варіант максимально безпечний.

Підбір кольору

кольори пластикових вікон

Забарвлення може виконуватися як самого скла (в масі або обклеюванням плівкою, в тому числі, світловідбиваючої (дзеркальної) з одного боку), так і профілю (у випадку з профільним склінням). Скло можуть фарбуватися в широкий спектр кольорів, але великим розмахом можливостей володіє фарбування профілів – тому як використовується гамма RAL, на сьогоднішній день є лідером за кількістю допустимих кольорів, і одним із широко використовуваних виробничих стандартів.

Забарвлення металевих профілів відбувається методом порошкового фарбування (термічне спікання), що максимально популярно, так як довговічне і відносно дешево. А забарвлення металопластикових профілів виконується, як правило, поклейка плівки одного з пропонованих кольорів або фактур (тут RAL не застосовується або тільки частково).

Де замовити скління вітрин і терас розсувними вікнами?

Наша компанія має величезний досвід скління вітрин, терас, лоджій, балконів і веранд. Ми пропонуємо якісні виміри, оперативне виробництво профілів під ваші параметри (які майже завжди індивідуальні), і професійну установку. У разі якщо ви побажаєте виконати самостійну інсталяцію скління – ми забезпечимо вас інструктивними матеріалами (при цьому наша гарантія на установку і подальше функціонування не забезпечується).