МенюМеню

Винос балкона

Балкон з винесенням – варіанти розширення корисної площі :

[tab :винесення-косинка для лоджії]

застеклить балкон с выносом

Варіант винесення “косинка” ми виконуємо у випадках, якщо парапет балкона або лоджії – бетонний або цегляний. Коротке винесення витримує такі ж вагові навантаження, як і винесення від підлоги. А відсутність необхідності додатково обшивати огорожу зовні робить коротке винесення найбільш вигідним варіантом розширення площі балконів і лоджій.

Технологія виготовлення короткого винесення:

 • Демонтаж старого балкона
 • Зварювання спеціальних опорних кронштейнів кроком 70-90 см
 • Обшивка кронштейнів з фасаду балконної плити пвх-вагонкой або оцинкованим металевим коробом.
 • Утеплення і герметизація периметра винесення утеплювачами і монтажною піною
 • Закріплення віконної рами в отворі

винесення для балкона в хрущовці

балкон с выносом киев

Винесення балкона від балконної плити

Балкони старого зразка, зокрема балкони в хрущовках, потребують більше комплексному підході. Тут, незалежно від того, розширюється площа балкона або ні, – потрібна зовнішня обробка огорожи. Часто, перш ніж приступати до скління і обробних робіт, старий парапет старого балкона вимагає зміцнення перил. У балконах типу хрущовка для розширення площи по підвіконню ми використовуємо винесення-каркас, який виготовляється від основи балконної плити.

Потім, ввесь зовнішній периметр балкона обшивається сайдингом або профнастилом. Внутрішній простір обшивається і герметизується. Залежно від Ваших побажань винесення в таких балконах можна зробити в різних комбінаціях: тільки фасадна частина, по периметру, з боків і так далі. Особлива увага при склінні балконів з тонким незахищеним парапетом слід приділити етапу утеплення і герметизації, щоб Ваш засклений  іоблаштований балкон забезпечив очікуваний рівень комфорту і тепла.

винесення-збільшення підлоги балкона

расширение площади балкона

Розширення балкона по основі балконної плити -найскладніший і відповідальніший метод збільшення балкона. Тому такий варіант слід довіряти компанії, щомає великий практичний досвід зварювальних робіт. Існують два варіанти збільшення простору балкона при винесенні від підлоги. Перший, і найпоширеніший, -продовження підлоги і установка французького балкона. Другий варіант, це комбіноване винесення – продовження підлоги з виварюванням нової огорожи балкона з виносом-каркас.

Це найдорожчий і складний спосіб збільшення площі балкона, за рахунок якого Ви отримуєте збільшену площу підлоги і широке підвіконня.

Технологія винесення балкона по основі плити :

 • Демонтаж балкона з парапетом і оцінка стану балконної плити
 • Посилення балконної плити при необхідності
 • Збільшення балконної плити за рахунок виварювання швелерів і їх закріплення до стіни будинку
 • Закріплення швелерів арматурою по периметру основи плити
 • Зовнішня обшивка нового майданчика металевим коробом з утепленням
 • Установка пластикових рам
 • Облаштування чорнової підлоги

Відеоблог
балконная плита балкона в аварийном состоянии

Аварійний стан балкона, як визначити?

Ваш будинок старої споруди? Вас хвилює чи витримає балкон нове скління? В якому стані балконна плита? Як розпізнати аварійне стані балкона? На всі ці питання і не тільки, ми відповімо в цьому відео з прикладами в картинках.

Всі відео

 

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

окнакиев