• Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Сб: 10:00-15:00

  Вікна РЕХАУ від TVOEOKNO ®

  Пластикові вікна Rehau – безумовний лідер віконних технологій і найпопулярніший бренд вікон в Україні. Перше металопластикове вікно з профілю Рехау було вироблено на території нашої країни ще в 1997 році. І до сьогоднішнього дня бренд вікон Rehau асоціюється зі справжнім німецьким підходом виробництва конструкцій з ПВХ.

  Зараз на території України діють чотири склади представництва Rehau. Центральний склад знаходиться під Києвом (Чабани Київської області), тут же розташована Академія з навчання персоналу віконної галузі. Регіональні склади знаходяться в Дніпрі, Львові та Одесі. Всі комплектуючі завозяться безпосередньо представництвом з заводів Німеччини та Польщі.

  Металопластикові вікна Rehau в цифрах

  завод рехау в польше

  Центральний офіс Rehau знаходиться в Німеччині. Сама торгова марка виникла в 1948 році і на сьогоднішній день Rehau – це величезний концерн, який є провідним постачальником не тільки віконних профілів, але і інших полімерів в області будівництва і автомобілебудування. Потужності концерну розташовані в 21 країнах світу, на 5-ти континентах. А це 42 заводячи з чисельністю співробітників до 20 тисяч. Перше вікно з профілю Rehau з’явилося ще в 1958 році. Варто зауважити, що концерн Rehau відкрив власний інститут дослідження полімерів, завдяки якому впроваджуються нові технології і вдосконалюються старі рецептури продуктів з полімерів. Одним з таких рішень в нашій віконної галузі стало появ вікон преміум-класу Rehau Geneo (виготовлення за запатентованою технологією RAU-FIPRO, немає всередині армуючого профілю), аналогів якої немає ні в одному віконному бренду.

  Німецькі вікна Рехау – контроль на кожному етапі:

  Купити пластикові вікна Рехау з оригінальних комплектуючих дотриманням всіх норм виробництва – мета і природне бажання кожного клієнта. Представництво концерну Rehau піклується про своє ім’я на всіх етапах. Що потрібно для того, щоб мати право виробляти вікна з цього профілю – статус авторизованого партнера:

  • Завод повинен виготовляти вікна тільки торгової марки Rehau
  • Купувати тільки оригінальні комплектуючі
  • Виготовляти вікна на сучасному автоматизованому обладнанні
  • Використовувати армуючий профіль згідно норм ГОСТ

  Якщо Ви сумніваєтеся в оригінальності ваших вікон, – ви можете звернутися на гарячу лінію представництва Rehau і за кодом, який розташований в пазах профілю ПВХ звірити була офіційна поставка даного елемента на склад представництва. Зручно, правда ?!

  Варіанти систем металопластикових вікон Rehau

  Під замовлення оригінальні німецькі вікна Rehau всіх серій: Rehau Euro Design 60, Rehau Euro Design 70, Synego і Geneo.

  Пластикові вікна Rehau Euro 60

  rehau euro 60
  Монтажная глубина60 мм
  Количество камер3
  Количество уплотнителей2
  Сохранение тепла0,62
  Толщина стеклопакетаот 24 до 32 мм
  Шумоизоляция, ДБ41
  Взломобезопастностьдо 2 класса согласно ENV 1627
  Серия окон Rehau Euro 60 — это классическая базовая система с трехкамерным строением. Прекрасный оптимальный вариант недорогого качественного остекления. Отличное решение при остеклении балконов и лоджий, балконных блоков и замены деревянных окон, при котором немаловажную роль для клиента играет финансовая сторона.

  Опис вікон з Rehau Euro 60

  Серія вікон Rehau Euro 60 – це класична базова система з трикамерною будовою. Прекрасний оптимальний варіант недорогого якісного скління. Відмінне рішення при склінні балконів і лоджій, балконних блоків і заміни дерев’яних вікон, при якому важливу роль для клієнта відіграє фінансова сторона.

  Пластикові вікна Rehau Euro 70

  rehau euro 60
  Монтажная глубина70 мм
  Количество камер5
  Количество уплотнителей2
  Сохранение тепла0,77
  Толщина стеклопакетаот 32 до 40мм
  Шумоизоляция, ДБ43
  Взломобезопастностьдо 2 класса согласно ENV 1627
  Серия окон Rehau Euro 70 станет оптимальным решением в решении вопросов энергосбережения и прекрасных шумоизоляционных характеристик. Пластиковые окна Rehau 70 пользуются спросом у наших покупателей. Идеальный вариант остекления квартир, загородных домов и других жилых помещений.

  Опис вікон з Rehau Euro 70

  Серія вікон Rehau Euro 70 стане оптимальним рішенням у вирішенні питань енергозбереження і прекрасних шумоізоляційних характеристик. Пластикові вікна Rehau 70 користуються попитом у наших покупців. Ідеальний варіант скління квартир, заміських будинків і інших житлових приміщень.

  Пластикові вікна Rehau Synego

  rehau euro 60
  Монтажная глубина80 мм
  Количество камер7 рама , 6 створка
  Количество уплотнителей2/3 новое поколение RAU-PREN
  Сохранение тепла1,00
  Толщина стеклопакетадо 51 мм
  Шумоизоляция, ДБ46
  ВзломобезопастностьRC3
  В наше время люди все чаще задумываются о том, как обезопасить и по максимуму утеплить свой дом. Без лишних затрат, хочется сделать это один раз и больше не возвращаться к этому вопросу. Решить эту проблему смогут окна SYNEGO на долгие годы, при этом экономя ваши деньги на отоплении. Окна SYNEGO — это окна европейского стандарта, которые прошли все необходимые проверки и являются экологически чистым продуктом, который отвечает всем европейским стандартам и пригоден для остекления детских и медицинских учреждений. Профильная система была разработана с целью повышения энергосберегающих свойств. Окна SYNEGO можно устанавливать как в новостройках, так и в домах старой постройки и если сравнить окна со стандартными окнами, то окна синего на 50% теплее. Профильная система имеет двухконтурное уплотнение серого цвета, но по вашему желанию можно укомплектовать и трехконтурным уплотнением, что обеспечит вам максимальную защиту от сквозняков и продувания, исключена даже малейшая возможность продувания. Так же система SYNEGO обеспечит высокими показателями звукоизоляции, создавая в вашем доме абсолютную тишину. Окна SYNEGO имеют высокие показатели тепло и звукоизоляции. По своим характеристикам окна SYNEGO имеют : 7-камерную раму (и 6-камерную раму) при этом ширина монтажной глубины 80мм. Максимальная ширина стеклопакета до 51мм. 2 контура уплотнения (возможно 3) показатель звукоизоляции: Rw,P = 46 дБ материал уплотнения RAU-PREN Благодаря своим высоким показателям рамы SYNEGO приводят значительному снижению расходов на отопление и кондиционирование. Конструкции из профильных систем SYNEGO полностью герметичны и устойчивы к перепадам температур. За счет специальной формулы, профильная система SYNEGO имеет глянцевую белоснежную, гладкую поверхность и такой она будет оставаться десятки лет, не меняя свой цвет и не оставляя грязи и пыли на рамах. Благодаря гладкой поверхности грязь не задерживаться на рамах. Высота самой створки ниже, чем в остальных профильных системах, благодаря этому в ваше помещение будет попадать больше света. Что вы получите в комплексе с приобретением окон из профиля SYNEGO: Максимальные показатели тишина. Высочайшие показатели энергосбережения. Гладкая поверхность, за которой легко ухаживать. Любое дизайнерское решение на ваш выбор. Окна SYNEGO – это уникальное решение для вашего дома. Если у вас есть вопросы, позвоните нам, и наш менеджер ответить на все ваши вопросы и подберут Вам нужную комплектацию и подходящею конфигурацию для вашего остекления!

  Опис вікон Rehau Syneg


  У наш час люди все частіше замислюються про те, як убезпечити і по максимуму утеплити свій будинок. Без зайвих витрат, хочеться зробити це один раз і більше не повертатися до цього питання. Вирішити цю проблему зможуть вікна SYNEGO на довгі роки, при цьому економлячи ваші гроші на опаленні.
  Вікна SYNEGO – це вікна європейського стандарту, які пройшли всі необхідні перевірки і є екологічно чистим продуктом, який відповідає всім європейським стандартам і придатний для скління дитячих і медичних установ.
  Профільна система була розроблена з метою підвищення енергозберігаючих властивостей. Вікна SYNEGO можна встановлювати як в новобудовах, так і в будинках старої споруди і якщо порівняти вікна зі стандартними вікнами, то вікна синього на 50% тепліше.
  Профільна система має двоконтурне ущільнення сірого кольору, але за вашим бажанням можна укомплектувати і трьохконтурним ущільненням, що забезпечить вам максимальний захист від протягів і продування, виключена навіть найменша можливість продування. Так само система SYNEGO забезпечить високі показники звукоізоляції, створюючи в вашому домі абсолютну тишу.
  Вікна SYNEGO мають високі показники тепло і звукоізоляції. За своїми характеристиками вікна SYNEGO мають:

  • 7-камерну раму (і 6-камерну раму) при цьому ширина монтажної глибини 80мм.
  • Максимальна ширина склопакета до 51мм.
  • 2 контури ущільнення (можливо 3)
  • показник звукоізоляції:Rw,P = 46 дБ
  • матеріал ущільненняRAU-PREN

  Завдяки своїм високим показникам рами SYNEGO призводять значного зниження витрат на опалення і кондиціонування. Конструкції з профільних систем SYNEGO повністю герметичні і стійкі до перепадів температур.

  За рахунок спеціальної формули, профільна система SYNEGO має глянсову білу, гладку поверхню і такою вона буде залишатися десятки років, не змінюючи свій колір і не залишаючи бруду та пилу на рамах. Завдяки гладкій поверхні бруд не затримуватиметься на рамах. Висота самої стулки нижче, ніж в інших профільних системах, завдяки цьому в ваше приміщення буде потрапляти більше світла.

  Що ви отримаєте в комплексі з придбанням вікон з профілю SYNEGO:

  • Максимальні показники тиші.
  • Високі показники енергозбереження.
  • Гладка поверхня, за якою легко доглядати.
  • Будь-яке дизайнерське рішення на ваш вибір.

  Вікна SYNEGO – це унікальне рішення для вашого будинку.
  Якщо у вас є питання, зателефонуйте нам, і наш менеджер відповість на всі ваші запитання і підберуть Вам потрібну комплектацію і відповідну конфігурацію для вашого скління!

  Пластикові вікна Rehau Geneo

  rehau euro 60
  Монтажная глубина86 мм
  Количество камер6
  Количество уплотнителей3 новое поколение RAU-PREN
  Сохранение тепла1.17
  Толщина стеклопакетадо 53 мм
  Шумоизоляция, ДБ47
  Взломобезопастностьдо 3 класса

  Вікна Рехау ціни і вартість

  Ми можемо виготовити вікна Рехау будь-яких форм і розмірів, доступні також нестандартні колірні рішення – ламінація або фарбування системи Рехау. Нижче ви можете ознайомитися з цінами на вікна типових розмірів, а також вартістю комплектуючих до них.

  Ціни на вікна Rehau типових розмірів

  • Вікно Rehau №1
  • Вікно Rehau №2
  • Балконний блок Rehau
  • Лоджія Rehau
  Додатково до вікна

  Вартість вікна Rehau без встановлення

  Система1-камерный2-камерный
  Rehau Ecosol 6023322676
  Rehau Ecosol 7026943043
  Rehau Synego-5030
  Rehau Geneo-5711
  Додатково до вікна

  Ціна вікна Rehau без встановлення

  Система1-камерный2-камерный
  Rehau Ecosol 6032523600
  Rehau Ecosol 7037484105
  Rehau Synego-7169
  Rehau Geneo-7881
  Додатково до балконного блоку

  Ціна балконного блоку Рехау без монтажу

  Система1-камерный2-камерный
  Rehau Ecosol 6040524469
  Rehau Ecosol 7046435194
  Rehau Synego-8343
  Rehau Geneo-9988
  Додатково до лоджії

  Скління лоджії в Rehau

  Система1-камерный2-камерный
  Rehau Ecosol 6059076555
  Rehau Ecosol 7067617426
  Rehau Synego-12618
  Rehau Geneo-14151

  Чому варто купити вікна Rehau?

  • Гарантія 100% оригінальності комплектуючих при виготовленні пластикового вікна Рехау. Вікно, яке буде стояти у вашому домі зібрано з справжніх комплектующих. Для перевірки скористайтеся гарячою лінією представництва Rehau

  • Мінімізований людський фактор при виробництві вікна Rehau. Ваше металопластикове вікно Rehau буде зібрано на сучасній автоматизованій лінії збірки останнього покоління.

  • Купити вікна Рехау у нас – це гарантія безкоштовного сервісного обслуговування вашого замовлення протягом 60 місяців з дня установки.

  • Завод-виробник вікон Рехау завжди дотримується вимог ГОСТ у виготовленні вікон ПВХ

  • Своєчасна доставка євровікон Rehau під замовлення. Узгодимо день. Попередимо заздалегідь. Перевезення вікон Рехау здійснюється на спеціальному обладнаному транспорті.

  • Кожне металопластикове вікно Rehau укомплектовано надійною австрійською фурнітурою Maco – європейського лідера ринку фурнітури для металопластикових вікон.

  • Весь асортимент теплих склопакетів з різними функціями під ваші умови: енергозбереження, мультифункціональний принцип, шумоізоляційний, протиударний. Працюємо з заводами Глас Трьош і Глобалгласс

  • Встановлення вікон Рехау силами фахівців, які пройшли сертифікацію при представництві Rehau в Україні

  Залишилися питання про вікна Rehau?

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами

   Як перевірити чи справжні вікна Rehau?

   Як перевірити справжність вікон Rehau?

   Хочете купити справжні вікна Rehau і сумніваєтеся в їх оригінальності. Перегляньте наше відео і Ви дізнаєтеся як перевірити оригінальність профілю Rehau. Наш відеоролик підкаже Вам як відрізнити підробку від оригінальних вікон Rehau.

   Клієнти про нас

   Відмінні вікна, якість на висоті!

   Всі відгуки
   Залишити відгук

   Обязательное поле