ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Вікна ПВХ Київ. Як правильно вибрати ВІКНА ПВХ.

Вікна ПВХ. Як правильно вибрати ВІКНА ПВХ.

Вибір вікон ПВХ

Наважившись придбати нові вікна з ПВХ, людина при виборі може заплутатися в усіх цих визначеннях і термінах, значення яких йому невідомі. Звичайно, якщо вікно дуже дороге, означає віно якісне. Але не завжди така ціна буває виправдана, т. к. вид і властивості вікна безпосередньо залежать від індивідуальних особливостей будинку або квартири. Розглянемо детально усі нюанси, пов’язані з купівлею вікон ПВХ.

  • Профіль – це сама рама. Від його ширини залежать тепло і шумоізоляційні якості. Чим ширше профіль, тим він дорожчий. Якщо ви живете в середній смузі, або на півдні, досить ширини в 6-7 сантиметрів. Ширший профіль – це марна трата грошей. Широкий профіль потрібний для тих, хто живе в північних районах країни.
  • Склопакет. Склопакет буває з 2 або 3 стекол. Оптимальним для нашого клімату вважається одинарний енергозбережний склопакет, що складається з двох стекол. Більше число стекол збільшує шумо і теплоізоляцію, проте в той же час вони коштують дорожче.
  • Фурнітура. Багато хто пропонує при купівлі спеціальну противовзломную фурнітуру, яка не дозволить зловмисникам відкрити стулку вікна. Тільки чи варто витрачати на це гроші, якщо, наприклад, квартирний злодій може просто узяти і зламати монтуванням саме скло. Замість того, щоб витрачати гроші на склопакети, краще встановити на вікна грати або роллеты.
  • Ущільнювач. Іноді вартість вікна залежить від матеріалу ущільнювача і його кольору. Вважається, що найякісніший зроблений з каучуку і має світлий колір. Але тут швидше діло смаку, тому що ущільнювач з гуми практично нічим непоступається каучуковому аналогу в плані технічних характеристик.
  • Декоративні накладки – це спеціальні блискучі або білі смужки, які встановлюються на вікна і тим самим надають їм урочистого, багатішого і акуратнішого вигляду. Продаються вони окремо.
  • Колір профілю. Вікно з ПВХ не завжди може бути білого кольору. Часто люди віддають перевагу забарвленням під натуральне дерево. У магазинах і розважальних центрах можна побачити профіль червоного, салатного, яскраво синього і інших кольорів. Що стосується колірної гамми, то тут практично немає ніяких обмежень. Зазвичай дерев’яний і білий профіль завжди є на складах, а ось кольорові треба замовляти індивідуально і чекати. Це на 10-15% може збільшити підсумкову вартість.

Перш ніж купувати вікна ПВХ, необхідно визначитися з тим, які функції вони повинні будуть виконувати: тепло або шумоізоляцію. Якщо ви живете на півдні в тихому містечку на околиці, вам підійдуть найпростіші вікна без”наворотів”, для жителів великих міст – стандартний профіль з подвійним склопакетом. За бажання можна на стекла встановити плівку, яка захищатиме будинок від втрати тепла і проникнення шуму.