• Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Сб: 10:00-15:00

  Вікна ПВХ. Як правильно вибрати ВІКНА ПВХ.

  Вибір вікон ПВХ

  Наважившись придбати нові вікна з ПВХ, людина при виборі може заплутатися в усіх цих визначеннях і термінах, значення яких йому невідомі. Звичайно, якщо вікно дуже дороге, означає віно якісне. Але не завжди така ціна буває виправдана, т. к. вид і властивості вікна безпосередньо залежать від індивідуальних особливостей будинку або квартири. Розглянемо детально усі нюанси, пов’язані з купівлею вікон ПВХ.

  • Профіль – це сама рама. Від його ширини залежать тепло і шумоізоляційні якості. Чим ширше профіль, тим він дорожчий. Якщо ви живете в середній смузі, або на півдні, досить ширини в 6-7 сантиметрів. Ширший профіль – це марна трата грошей. Широкий профіль потрібний для тих, хто живе в північних районах країни.
  • Склопакет. Склопакет буває з 2 або 3 стекол. Оптимальним для нашого клімату вважається одинарний енергозбережний склопакет, що складається з двох стекол. Більше число стекол збільшує шумо і теплоізоляцію, проте в той же час вони коштують дорожче.
  • Фурнітура. Багато хто пропонує при купівлі спеціальну противовзломную фурнітуру, яка не дозволить зловмисникам відкрити стулку вікна. Тільки чи варто витрачати на це гроші, якщо, наприклад, квартирний злодій може просто узяти і зламати монтуванням саме скло. Замість того, щоб витрачати гроші на склопакети, краще встановити на вікна грати або роллеты.
  • Ущільнювач. Іноді вартість вікна залежить від матеріалу ущільнювача і його кольору. Вважається, що найякісніший зроблений з каучуку і має світлий колір. Але тут швидше діло смаку, тому що ущільнювач з гуми практично нічим непоступається каучуковому аналогу в плані технічних характеристик.
  • Декоративні накладки – це спеціальні блискучі або білі смужки, які встановлюються на вікна і тим самим надають їм урочистого, багатішого і акуратнішого вигляду. Продаються вони окремо.
  • Колір профілю. Вікно з ПВХ не завжди може бути білого кольору. Часто люди віддають перевагу забарвленням під натуральне дерево. У магазинах і розважальних центрах можна побачити профіль червоного, салатного, яскраво синього і інших кольорів. Що стосується колірної гамми, то тут практично немає ніяких обмежень. Зазвичай дерев’яний і білий профіль завжди є на складах, а ось кольорові треба замовляти індивідуально і чекати. Це на 10-15% може збільшити підсумкову вартість.

  Перш ніж купувати вікна ПВХ, необхідно визначитися з тим, які функції вони повинні будуть виконувати: тепло або шумоізоляцію. Якщо ви живете на півдні в тихому містечку на околиці, вам підійдуть найпростіші вікна без”наворотів”, для жителів великих міст – стандартний профіль з подвійним склопакетом. За бажання можна на стекла встановити плівку, яка захищатиме будинок від втрати тепла і проникнення шуму.