ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Вікна Евролан Київ / Ціни. Купити вікна пластикові вікна Euroline від Твоє вікно ТМ

Вікна Евролайн

Класична система віконних профілів Евролайн

Складовою частиною екстер’єру будівлі є вікно, до основних функцій якого відносять захист приміщення від проникнення вологи, холоду, протягів, а також забезпечення тепло- і шумоізоляції. Виконати усі призначення покликана система вікон Евролайн від українського виробника. Моделі цього бренду, який давно став класикою, використовують при скління балконів, лоджій і віконних отворів.

Технічні характеристики вікон Евролайн представлені наступними показниками:

  • наявність 3 повітряних камер
  • ширина монтажної ширини складає 58 мм
  • товщина склопакета варіюється в межах від 4 до 32 мм
  • 2-х контурне ущільнення
  • опір теплопередачі складає 0,64 кв.мС/Вт
  • Практична система вікон Евролайн представлена в колірній палітрі білого і ламінується у будь-який колір по RAL, що, наприклад, дозволяє склити балкон в певній гаммі для поєднання з дизайном приміщення.

Переваги вікон від Евролайн

Система вікон Евролайн відрізняється від конкурентних брендів чудовими ізолюючими характеристиками. Знаходячись на українському ринку більше 15 років моделі завоювали популярність завдяки недорогій ціні і довговічності конструкції. Незважаючи на постійне оновлення продукції на ринку і поява досконаліших профілів вікна Евролайн продовжують утримувати свої позиції. Виконані з високо якісного пластика вони невимагають фарбування, спеціального відходу і мають гладку поверхню.

При виготовленні моделей використовують енергозбережні, шумозахисні, звичайні і спеціальні склопакети.

Види моделей вікон, фурнітура для вікон Евролайн

Лінійний ряд системи вікон Евролайн можна укомплектувати поворотно-відкидними, поворотними, штульповими моделями, скління яких виконують згідно звимогами норм DIN 18361. Їх якісну установку за оптимальними цінами виконують наші майстри, послуги яких ви можете замовити у нас, заповнивши спеціальний бланк. При неможливості сплатити замовлення вікон відразу наша компанія надає розстрочку на термін від 3-месяцев. Якщо ви не визначилися з вибором ми допоможе вам знайти саме ті вікна, які вам потрібні.

Звернувшись в нашу фірму ви станете володарями самих кращих моделей від Евролайн.