ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Офісні двері Київ | Купити пластикові офісні двері ЦІНА - TVOEOKNO

Офісні двері з ПВХ

офисные двери киевОфісні двері з ПВХоптимальний і практичний варіант для установки в офісних приміщеннях і в громадських місцях. З основних переваг виготовлення офісних дверей з пластику відносяться їх довговічність, висока зносостійкість, невибагливість у догляді, а також – відмінні звукоізоляційні і теплозберігаючі характеристики. Тому, офісні пластикові двері часто замовляють в установах соціального призначення: школи, садочки, лікарні, адміністративні та соціальні місця.

Комплектація офісних пластикових дверей

Збірка офісних металопластикових дверей має свої особливості і відмінності в порівнянні з виготовленням балконних дверей і вхідних зовнішніх груп:

  • ПВХ-система. Офісні пластикові двері повинні витримувати високе навантаження по прохідності в першу чергу – не провисати і не розбовтуватися. Тому при складанні дверей ПВХ офісного типу використовується проміжний, більш широкий тип ПВХ систем (Рама + Створка). Так, якщо стулка балконних дверей стандартно шириною 65 мм, а вхідних дверей 120 мм, то для виготовлення офісних пластикових дверей використовується профіль стулки шириною 95 міліметрів. Також, від вибору системи ПВХ-профілів в чому залежить термін експлуатації конструкцій. Тому не варто зупиняти свій вибір на брендах економ-класу.
  • Замок. Ще одним важливим елементом, необхідним для комфортної роботи двері для офісу є використання замків. Замок може мати замикання, як в одній точці, так і декількох. Залежно від потреб клієнт може вибрати потрібний варіант. Але частіше, для пластикових дверей, які встановлюються всередині будівель, використовують замки з примиканням в одній точці. Серцевину можна також використовувати в декількох комбінаціях виходячи з функції приміщення: ключ-ключ, баранчик-ключ.
  • Поріг. Класичним рішенням комплектації металопластикових офісних дверей є установка низьких алюмінієвих порогів або взагалі відсутність таких, якщо мова йде про особливо інтенсивних навантаженнях по прохідності.

пластиковые офисные двери - порог

  • Петлі. Для забезпечення високої зносостійкості і тривалої комплектації дверей офісного типу вибирають спеціальні накладні петлі в кількості 3 шт. Кожна з таких петель здатна витримувати значну вагу – до 80 кг. Однією з перевірених торгових марок петель є бренд Simonswerk.

петли для офисных дверей

  • Ручки для пластикових офісних дверей можливі в 2-х варіантах: нажімной гарнітур або так звана ручка офісного типу. Офісні ручки існують в нескольно формах:

ручки для офисных дверей

  • Склопакет. Для зменшення ваги стулок дверей, а відповідно продовження терміну служби, рекомендований використовувати 1-камерний склопакет в дверях ПВХ для офісів. З варіантів декорування заповнення – сендвіч-панелі, склопакети сатин, крізет, в масі.

стеклопакет кризет для дверей

стеклопакет сатин для дверей

Якість і надійність монтажу пластикових дверей для офісу

установка офсиных дверей

Важливим аспектом відмінною і безпроблемної експлуатації офісних дверей є якісний монтаж дверних конструкцій. Установка офісних дверей ПВХ повинна бути виконана з використанням відповідного кріплення виходячи з матеріалу отвору, а також з дотриманням кроку кріплення по периметру конструкцій. Для монтажу дверей TVOEOKNO частіше використовує спеціальні анкерні дюбелі для посиленої фіксації в отворі. Компанія пропонує 4 типи монтажу, але в разі монтажу офісних пластикових дверей усередині приміщень досить зупинитися на базовому варіанті тарифу. Якщо ж офісні металопластикові двері встановлюються в приміщення з готовим ремонтом, – монтажних шов додатково закривається спеціальними металевими нащельниками.

Інші варіанти рішень для замовлення офісних дверей

Нові тенденції мінімалізму, стилю лофт, переважання рішень, що сприяють зоровому розширенню і спрощення простору, потреба зонування приміщення, – диктують реалізацію нових дизайнерських, колірних і технічних рішень у виготовленні дверей для офісів. Скляні і суцільноскляні офісні двері, розсувні офісні двері, алюмінієві офісні двері, пластикові офісні двері з прихованою фурнітурою, двері як частина офісних перегородок, – це ще не повний перелік рішень, які може запропонувати Твоє вікно своєму Замовнику. Нижче пропонуємо вам розглянути варіанти фото офісних дверей, виготовлених в різних варіантах.

Офісні двері фото варіантів і рішень в інтер’єрі

Скільки коштують офісні двері?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

    Клієнти про нас