• Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Сб: 10:00-15:00

  Нестандартні вікна

  Нестандартні пластикові вікна

  нестандартные пластиковые окна киевСучасні тенденції архітектури та дизайну рясніють новими оригінальними рішеннями не тільки в області комбінації кольору, підбору різних матеріалів, але і використання нестандартних форм. Все частіше такі рішення стосуються і особливостей скління будівель. На заміну використання класичних прямокутних вікон з’являється скління вікнами нестандартної форми і колірних рішень. До поняття «нестандартні пластикові вікна» можна адресувати віконні конструкції, які мають відмінну від прямокутної форму або / і фактуру поверхні ПВХ профілю, а також з використанням декоративних елементів в склопакетах. Всі ці дизайнерські доповнення можна реалізувати як окремо, так і разом.

  Нестандартні металопластикові вікна – це:

  • Арочні пластикові вікна
  • Трикутні і трапецієвидні вікна
  • Круглі і овальні вікна ПВХ
  • Ламіновані пластикові вікна (ламінація під текстуру дерева і кольору RAL)
  • Фарбовані пластикові вікна
  • Пластикові вікна зі шпросами (декоративна розкладки всередині склопакета)
  • Тоновані євровікна

  Особливості виготовлення вікон нестандартної форми

  изготовление металлопластиковых окон в киевеЗамовлення нестандартних вікон вимагає ретельного підходу на всіх етапах:

  • Чітких вимірів прорізів для такого типу вікон.
  • Правильного підбору комплектації конструкції (важливу роль в подальшому функціонуванні пластикових вікон нестандартної форми відіграє підбір надійного профілю ПВХ, а також фурнітури, яка забезпечить якісний притиск стулковий частини конструкції).
  • Виготовлення нестандартних вікон вимагає більше часу і наявності високотехнологічного обладнання. Контроль над виготовленням таких конструкцій варто довірити фахівцям зі знанням технології виробництва вікон.
  • Якість установки вікон нестандартного типу також безпосередньо впливає на подальшу комфортну експлуатацію виробів.

  Ціна пластикових вікон нестандартної форми

  Ціни на пластикові нестандартні вікна природно на порядок вище в порівнянні з традиційними рішеннями. На вартість нестандартних вікон ПВХ впливає індивідуальний підхід на всіх етапах реалізації таких замовлень, застосування складних технологій виміру, виготовлення і монтажу.

  Інші дизайнерські рішення при склінні

  Ламінація і фарбування пластикових вікон

  пластиковые окна в цветеЗамовлення ламінованих пластикових вікон стає все популярнішим не тільки при склінні заміських будинків, але і висотного міського будівництва. В наявності під замовлення більше 20 відтінків для ламінування вікон під дерево, а також широка палітра інших відтінків плівки (червоний, сірий, синій, зелений, антрацит і ін). Покрити ПВХ профіль ми можемо з будь-якого боку (екстер’єр, інтер’єр, з двох сторін). Терміни виготовлення і вартість нестандартних кольорових вікон також більше в порівнянні з прямокутними білими вікнами. Крім виготовлення кольорових вікон із застосуванням технології нанесення плівки РАЛ також можна замовити вікна з фарбуванням. Також великою перевагою технології фарбування пластикових вікон є можливість змінити колір вже встановленого пластикового вікна.

  Дизайн склопакетів у вікнах

  стеклопакеты с раскладкойЩе одним привабливим рішенням у віконній індустрії є замовлення декоративних склопакетів: склопакет з тонуванням, в масі, а також установка спеціального декоративного плетіння всередину склопакета, – шпросів.

   

  На сьогоднішній день варіантів як перетворити свій будинок і надати йому індивідуальний шарм дуже багато. Але крім естетичного підходу до замовлення варто розуміти, що пластикове вікно насамперед має вирішувати свої першочергові функції – теплозахисту і шумоізоляції. Тому, поряд з вибором дизайну металопластикових вікон, важливою складовою покупки вікон нестандартної форми або кольору є підбір теплого пластикового профілю, склопакета і надійної фурнітури. А для цього важливо звернутися за допомогою до професіоналів віконного ринку.

  Хочете купити нестандартні вікна?

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

   Клієнти про нас

   Залишити відгук

   Обязательное поле