ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Вікна Недорого Київ / Купити | Недорогі пластикові вікна ЦІНА - TVOEOKNO

Недорогі пластикові вікна

Купити вікна недорого – краще заміна, ніж мерзнути взимку

В умовах наших українських реалій є великий відсоток клієнтів, які можуть дозволити собі купити пластикові вікна, але при цьому досить обмежені в бюджеті. Якщо ви вирішили встановити нові пластикові вікна, але при цьому маєте обмежені фінансові можливості, важливо розуміти, що краще поставити все-таки недорогі металопластикові вікна, ніж задовольнятися старими зношеними рамами. Адже установка навіть недорого рішення буде в рази краще в порівнянні зі старими дерев’яними вікнами і допоможе істотно скоротити бюджет на опалення будинку взимку.

Які варіанти економії при покупці пластикових вікон недорого ?!

 • Скористатися безпроцентної розстрочкою на вікна від Альфа-Банку;

 • Оптимально спростити конфігурацію замовлення вікон;

 • Вибрати базову комплектацію віконних конструкцій.

металлопластиковые окна недорого

Металопластикові вікна недорого: конфігурація конструкції

Що таке конфігурація вікна? Це візуальне розділення коробки вікна на секції відкриваються або відкриваються. Чим більше використано при проектуванні пластикового вікна перемичок (імпостів), а також стулок, тим дорожче буде металопластикове вікно в цілому. Тому, можна істотно заощадити при покупці металопластикових вікон, ретельно продумавши кількість секцій вікна, кількість відкритих частин (стулок).

Недорогі пластикові вікна: економимо на комплектації

Для того щоб купити пластикові вікна недорого, можна вибрати базові складові для виготовлення металопластикових конструкцій: профіль, склопакет і фурнітуру. Економія може досягати до 20%. З профілів базового варіанту зверніть увагу на підсерію профілю 3 камерної будови українського виробника: Imperail, Lider, WDS Galaxy. Також можна укоплектувати стулки вікна базової фурнітурою: WHPropilot, Axor, Vorne. При виборі склопакета варто звернути увагу на 1-камерний базовий склопакет з 2-х звичайних стекол або з одним енергозберігаючим склом.

Замовити пластикові вікна недорого?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

  Куди замовляють недорогі пластикові вікна?

  • Недорогі пластикові вікна стануть прекрасним варіантом при склінні дач, літньої кухні або веранди.

  • Пластикові перегородки офісного типу, де важливо зонувати приміщення. При цьому мова не йде про вимоги шумо- і теплоізоляції.

  • Скління складів, цехів, нежитлових виробничих приміщень

  • Недороге базове засклення балконів і лоджій пластиковими вікнами для захисту від опадів.

  Клієнти про нас