ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Москітна сітка на вікно Київ | Москітні сітки Київ / ЦІНА - TVOEOKNO

Москітні сітки на вікна Київ

москитные сетки на окна киевМоскітні сітки на вікна – простий і незамінний атрибут для пластикових вікон. Він значно підвищує комфорт всіх мешканців квартири, перешкоджаючи потраплянню комах всередину. На ринку існує кілька видів москітних сіток. Кожен по своєму гарний, має свої переваги і недоліки. Компанія Твоє вікно рада запропонувати клієнту весь асортимент типів москітних сіток під замовлення. В наявності також різні варіанти колірних рішень під ваші пластикові вікна і легкий сервіс покупки москітних сіток, як з виїздом зморщок, так і самостійного виміру і установки.

КУПИТИ МОСКІТНІ СІТКИ ОНЛАЙН

Сума до оплати: 324 грн

Як самостійно заміряти москітну сітку?

Як ви вже бачите, є багато різних типів москітних сіток,: внутрішнього і зовнішнього кріплення, роллетного типу, на петлях. Для самостійного правильного заміру москітної сітки кожного з цих типів є свої правила виміру і міряються різні види москітних сіток по різному. А зараз ми розповімо, як правильно заміряти москітну сітку внутріпроемную (на зацепах). Даний вид москітних сіток найпоширеніший.

 • Для проведення заміру вам потрібна рулетка, аркуш паперу і ручка.
 • Відкрийте стулку металопластикового вікна.
 • Померяйте по горизонталі і вертикалі світловий отвір вікна. Бажано це зробити в 2-х або 3-х точках по горизонталі / вертикалі.
 • Результати даних ширини і висоти запишіть, вони повинні бути в міліметрах

правильный замер москитной сетки

Складові стандартної москітної сітки:

Рамкова москітна сітка – найпростіший варіант москітної сітки, але тим не менш, відмінно виконує свою головну функцію, захищає ваш будинок від комах. Демократична вартість такої москітної сітки пов’язана з конструктивом самої сітки:

 • Головний елемент сітки – полотно фибергласс
 • Полотно натягнуто на алюмінієвий каркас (рамку). Сама алюмінієва коробка являє собою 4 відрізки легкого алюмінієвого профілю, які з’єднуються і кріпляться в прямокутну форму між собою спеціальними сполучними пластиковими куточками.
 • До алюмінієвої рамки прикручуються спеціальні зачепи Z-подібної форми. За допомогою зачепів сітка кріпиться до рами вікна.
 • Полотно сітки закріплюється і натягується на алюмінієву рамку за допомогою гумового натяжної шнура.
 • Для зручного користування москітної сітки при самостійному демонтажі / монтажі москітна рамкова сітка комплектується невеликими пластиковими ручками “Вушками”.

изготовление москитной сетки

из чего состоит москитная сетка рамочная

Потрібна москітна сітка на вікно?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

  Відеоогляд москітної сітки Анвіс

  Москітна сітка на вікна типу Anwis

  Наша компанія пропонує москітні сітки Anvis. Внутрішньопроємні, рамкові міцні сітки, найпоширеніші на сьогоднішній день. На нашому відео більш детально побачите і почуєте всі деталі про сітку Anvis.