ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Купити москітну сеткуа на вікна Київ | ЦІНА. Москітні сітки на двері в Києві - TVOEOKNO

Москітні сітки на вікна – різновиди і їх опис

Види москітних сіток – конструкція і характеристики

На перший погляд вибір москіткі – процес нескладний і доступний кожному. Але все ж до нього варто підійти обдумано і відповідально, враховуючи вид пластикового вікна і розмір його частини, що відкривається, стиль і інтер’єр приміщення. Важливо, щоб сіткове полотно було тонким і міцним, мало дрібну порожнисту структуру, здатну затримувати найдрібніші частинки пилу і перешкоджати проникненню комах. Також слід звертати увагу на екологічність матеріалів, їх безпеку, зносостійкість і стійкість до кліматичних впливів.

Випускається кілька різновидів антимоскітної захисту, які відрізняються конструкцією, способом монтажу, зовнішнім виглядом і функціоналом.

Сітка рамкового типу

протимоскітні сітки рамкові

Найбільш затребувана модель, що застосовується в більшості випадків. Система складається з рамкового блоку, сіткового полотна і ручок для монтажу / демонтажу. Рама виготовляється з алюмінієвого профілю або полівінілхлориду. Краще віддати перевагу першому варіанту, який в експлуатації надійніший. Він виконується стандартного білого або коричневого відтінків, але також може фарбуватися в будь-який колір з каталогу RAL. Ручки для монтажу і демонтажу можуть бути пластикові або металеві. Сіткове полотно з дрібнозернистих отворів виконує головну захисну функцію, перешкоджаючи потраплянню в приміщення комах, дрібного сміття і пилу.

За типом установки буває двох типів – проемная (внутрішня) і зовнішня (зовнішня). Другий варіант застосовується вкрай рідко, більш затребуваний внутрішній, який встановлюється в отвір стулки. Рекомендовано знімати на зимові місяці, так як матеріал сіткового полотен, а також пластикові ручки стають крихкими при впливі мінусових температур.

Переважні характеристики:

Міцність, надійність і тривалий період служби;
Можливість установки на вікна з пластику і дерева, як стандартних, так і нестандартних видів;
Невелика вага, простота установки / зняття, які під силу навіть жінкам;
Простий догляд, який потребує протирання вироби пару раз на рік вологою губкою з використанням миючого засобу.

Сітка на липучках

москітна сітка на липучці

Така модель найзручніша і легка в експлуатації, при цьому вельми ефективно захищає від різних комах. Утримується завдяки простим липучкам, встановленим з внутрішньої сторони стулки. Як правило, використовується в ситуаціях, коли з якихось причин неможлива установка рамкової або іншого варіанту. Здатна відпрацювати не менше тисячі циклів відкривання / закривання без втрати сили зчеплення липучок.

Головні переважні характеристики:

 • Стійкість до негоди (вітру, дощу, палючому сонцю);
 • Доступність і найнижча вартість;
 • Екологічність і безпека для здоров’я;
 • Компактність при зберіганні, займає мало місця.

Негативні характеристики:

 • Швидкий знос липучок, необхідність їх заміни;
 • Складність, а часто неможливість, зовнішньої установки.

Рулонний (ролетних) москітка

ролетна москітна сітка

Дуже практичний і естетичний варіант, максимально зручний в застосуванні. Модель оснащена спеціальним коробом, що направляють і ручками. За рахунок ручок сітчасте полотно піднімається і опускається, акуратно згортається і укладається в короб. Також в ньому розташована пружина, завдяки якій здійснюється автоматичне підняття при невеликому натисканні ручки вгору. Це прекрасне рішення для мансардного скління, що значно полегшує доступ до вікна. Невеликий недолік – обмеженість розмірів, висота від 500 до 2500 мм і ширина від 409 до 2000 мм.

Ролетну Москіткі легко відкривати і закривати, її не потрібно прибирати на зиму, оберігаючи тим самим від негативного впливу низьких температур. Вона легко складається в коробі, який її захищає. Такий різновид монтується надійно, чи не випаде назовні, в порівнянні з рамною видом. Догляд досить простий, потрібно просто пару раз на рік протирати протимоскітні полотно вологою губкою з використанням миючого рідкого кошти.

Вагомі позитивні характеристики:

 • Естетичний і акуратний зовнішній вигляд;
 • Можливість установки в будь-віконні прорізи;
 • Простота експлуатації, легкість відкриття і закриття;
 • Немає потреби знімати на зимовий період.

Недоліки:

 • Нетривалий експлуатаційний термін, що становить 3-4 роки;
 • Ризик пошкодження сітки при частому відкритті / закритті;
 • Складність ремонту.

Москітка розсувного типу

розсувні москітні сітки

Оригінальна система, яка розроблена для розсувних стулок. Оптимальне рішення для балконів, лоджій і терас, засклених моделями з алюмінієвим профілем. За принципом експлуатації дуже нагадує дверки шафи-купе. Конструкція оснащена направляючими з маленькими роликовими коліщатами, що забезпечують пересування рами з протимоскітні полотном. Направляючі кріпляться зверху і знизу віконної рами з внутрішньої сторони.

Сітчасте полотно обрамлено алюмінієвим профілем. Верхня частина має спеціальний ворс, який перекриває наявні технологічні щілини. Завдяки такому щітковому ущільнювача забезпечується щільне прилягання сітки до розсувним стулок. Є моделі, оснащені спеціальними ручками для зручного переміщення.

Переваги:

 • Використання на тих стулках, які потрібно відкрити в даний момент;
 • Зручність у процесі експлуатації, простота відкривання без прикладання особливих зусиль.

Недолік:

Неможливість установки, якщо ні до чого прикріпити напрямні, наприклад, при обшитому стелі або незавершеною внутрішньо обробці.

Москітна сітка плісе

москітна сітка плісе

Оригінальне рішення, що дозволяє закривати отвори великих площ і різних форм, надійно оберігаючи кімнату від попадання комах. За зовнішнім виглядом нагадує жалюзі, але різниться складанням за принципом гармошки, пересуваючись або горизонтально, або вертикально. Таке рішення дозволяє закривати площі до 3,2 метрів заввишки і до 5 метрів шириною. Прекрасний вибір для котеджів, терас, зимового саду, критих басейнів та інших приміщень з вікнами великих габаритів. Сітчасте полиамидное полотно може виготовлятися в різних відтінках, що дозволяє йому гармонійно вписуватися в будь-який інтер’єр.

Модель плісе максимально зручна в експлуатації, догляд за нею простий, вимагає періодичного усунення пилу вологою ганчіркою або м’якою щіткою. Вона може встановлюватися з відкриттям в горизонтальній площині вправо або вліво, в обидві сторони, із зустрічним відкриттям, а також з відкриттям у вертикальній площині. У зимовий сезон її не потрібно прибирати, так як матеріал не псується від низького температурного впливу. При відсутності необхідності в експлуатації, сітку досить легко зібрати в касету.

Позитивні характеристики:

 • Оригінальний і ефектний зовнішній вигляд
 • Численна колірна палітра сітчастого полотна і профілю конструкції;
 • Компактність в зібраному стані, займає мінімум місця;
 • Можливість установки в віконних отворах різної форми і великої площі.

Негативний момент:

 • Висока вартість, так як дана конструкція є інноваційною.

Москітка плунжерного типу

плунжерне кріплення москітної сітки

Модель дуже схожа на рамкову конструкцію. Виготовлена ​​з алюмінієвого профілю, захисного сіткового щільна з дрібнозернистими отворами, рамкової ущільнювача і куточків з пластика. Краще рішення для нижнього поверху з металевими захисними решітками. Система характеризується унікальним кріпленням, встановлюючи на металеві плунжера. Це оригінальний циліндр з пружиною, довжина якого значно перевищує діаметр. Кріпиться він в наскрізному отворі, яке зроблено в алюмінієвій рамі. На один отвір потрібно встановити чотири плунжера (з кожного боку по два).

Переважні моменти:

 • Допустимість установки у внутрішній і зовнішній віконний проріз;
 • Можливість монтажу при перекритті схилами рами.

Негативні моменти:

 • Складний процес установки;
 • Порушення герметичності віконного профілю через врізання в нього плунжеров.

Москітка «антикішка»

антикішка сітка

Спеціальні моделі, оснащені сітчастим полотном підвищеної міцності, яке здатне витримати тіло домашнього вихованця (кішки, папуги). Це прекрасне рішення для людей, які тримають вдома котів чи інших вихованця, що забезпечує захист не тільки від проникнення комах, а також запобігає випадання назовні домашньої тварини.

Такі варіанти зносостійкі, вони здатні витримати кішку в стрибку, що не подряпатися і не порватися від її кігтів. Це обумовлено використанням у виготовленні спеціальних вінілових ниток, товщина яких збільшена до 0,8 мм, покритих поліестером. Також сітчаста частина конструкції може бувальщина алюмінієвої або сталевої, але таке зустрічається значно рідше.

Москітка «Антипил»

Спеціальні моделі, які захищають приміщення від проникнення настирливих комах, вуличного дрібного сміття і
пилу, пуху тополь і різних алергенів, присутніх в повітрі. Головна їхня відмінність укладено в сітчастому полотні, виготовленому з міцного поліамідного волокна. Осередки в ньому дрібні, розміром 0,9х0,9 мм, це забезпечує якісне затримування вуличного пилу. Вироби характеризуються високою міцністю, зносостійкістю, стійкістю до різних кліматичних впливів, таким як сильні пориви вітру і часті опади.

Головним моментом, на який варто враховувати при виборі сітки «Антипіль», це особливий догляд за нею. Такий виріб вимагає регулярного очищення і миття (в середньому раз на два тижні), так як в осередках забивається пил, дрібні частинки сміття, пилок рослин і інші алергени.

Як вибрати москітні сітки для житлових будинків і квартир?

москітка на вікна

Перш ніж вибрати і встановити Москіткі, слід все детально обміркувати і зважити деякі важливі моменти:

 • Місце передбачуваного монтажу: кімната, лоджія, балкон, тераса та інше;
  Можливість внутрішнього або зовнішнього (зовнішнього) монтажу;
  Точні розміри і форма отвору вікна;
  Наскільки часто потрібно буде відкривати / закривати вікно;
  Чи необхідно буде знімати в зимовий сезон, чи є можливість забезпечити зберігання;
  Необхідність додаткового фарбування або декорування (нанесення малюнка), щоб гармонійно виглядало з інтер’єром приміщення;
  Необхідність додаткового функціоналу (світловідображення, «антикішка», «антипил» та інше).

Крім вище перерахованих моментів, слід враховувати розміри осередків, які можуть становити 0,6-1,2 мм. Існує думка, що при менших розмірах осередків, сітка захищає від комах, пилу і пуху більш надійно і якісно. Почасти це вірно, але необхідно розуміти, мінімальна пористість перешкоджає проникненню достатньої кількості свіжого повітря в приміщення, що буває критично в жаркий період літа.

Якщо в приміщенні проживає маленька дитина, слід дуже добре подумати про його безпеки при оснащенні вікон москітної захистом. Конструкції не здатні витримати вагу діток, які можуть навалитися і ненавмисно випасти з вікна. Можливо, доцільно буде встановлювати москітні сітки тільки на ніч. Днем вікна краще закривати, користуватися функцією мікропровітрювання і кондиціонером.

З огляду на все вище перераховані моменти, будь-який покупець зможе без проблем підібрати кращий варіант антимоскітної захисту для свого будинку, для тієї чи іншої ситуації.

Правильний і своєчасний догляд

Щоб москітка служила довго і надійно, зберігаючи свій естетичний зовнішній вигляд, слід правильно і своєчасно здійснювати профілактичний догляд. Як правило, кожен виробник рекомендує дотримуватися кількох простих правил:

 • Очищати не рідше двох разів / рік від забруднень пилу і сміття;
  Якщо модель вимагає зняття на холодний зимовий період, обов’язково це потрібно зробити;
  Зберігати знімні моделі слід акуратно, уникаючи пошкодження і деформацій іншими предметами побуту;
  Не можна спиратися, навіть при установці самого міцного варіанту.

Якщо є необхідність виріб помити, її краще зняти з вікна. Для процесу митися слід брати миючі засоби рідкого виду, губки, ганчірки або щітки з м’яким ворсом (жорсткий може пошкодити комірчастуструктуру). Не можна застосовувати сушку тепловими вентиляторами або фенами, вона повинна бути природною.