• Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Сб: 10:00-15:00

  Міжкімнатні та офісні перегородки

  Практичним, доступним і сучасним варіантом перепланування і зонування приміщення будинку або в офісі є перегородки. Скориставшись перегородками, ви не будете змушені серйозно перебудовувати приміщення або отримувати дозвільні документи на перепланування. Це також шлях облаштувати особистий простір без перетворення приміщення в тісні і темні кімнати. Більш того, такий метод дозволить заощадити кошти, в порівнянні з витратами, які знадобляться для зведення нових стін.

  Сьогодні на ринку доступні наступні технології і матеріали для виготовлення перегородок:
  Пластикові перегородки

  Ці конструкції виготовляються з профілю ПВХ і можуть бути реалізовані з різною конфігурацією і наповненням: склопакет, сендвіч панелі, тоновані плівкою. Пластикові перегородки надійні у використанні та довговічні, мають хорошу шумоізоляцію, прості в догляді і легко встановлюються і доступні за ціною. Виготовлення можливо як в білому кольорі, так і з ламінованого профілю під дерево з різних квітів.

  Перегородки з алюмінію
  перегородка из алюминия под заказ

  Цей тип перегородок є максимально жорстким, надійним і стійким і має практично необмежені можливості в дизайні. Він не вимагає посилення армуванням, тому профіль алюмінієвої перегородки більш вузький і виглядає витонченіше. Для фарбування алюмінієвих перегородок можна вибрати будь-який колір палітри RAL і навіть замовити один профіль в двох кольорах. той тип перегородок є максимально жорстким, надійним і стійким і має практично необмежені можливості в дизайні. Він не вимагає посилення армуванням, тому профіль алюмінієвої перегородки більш вузький і виглядає витонченіше. Для фарбування алюмінієвих перегородок можна вибрати будь-який колір палітри RAL і навіть замовити один профіль в двох кольорах.

  Розсувні перегородки

  Розсувні системи перегородок з алюмінію та металопластикового профілю. Такі конструкції насамперед економлять простір завдяки розсувному типу відкривання і дозволяють об’єднати поділ приміщення в одне. Алюмінієвий поріг в перегородках невисокий – 2 см.

  Пластикові перегородки можуть бути виконані зі скла або склопакета. Скло може бути прозоре або тоноване, можна застосувати інтер’єрну плівку.

  Алюмінієва перегородка – це ті ж розсувні двері, які виконують функцію зонування приміщення. Істотно знижує вартість алюмінієвих перегородок в порівнянні з вхідний розсувний системою використання холодного алюмінієвого профілю в зв’язку з відсутністю необхідності теплоізоляції.

  Суцільноскляні перегородки

  Суцільноскляні або розсувні суцільноскляні систем. Цей тип перегородок є дуже популярним, його використовують в офісних приміщеннях, торгових центрах, магазинах, офісах відкритого типу, банки та багатьох інших установах.
  До його переваг відносяться:
  Прозорі скляні перегородки пропускають природне світло, чому економлять витрати на освітлення. Вони мають оптимальну шумоізоляцію при застосуванні однокамерного скління або поліпшену в разі використання двокамерного склопакета. Такі перегородки безпечні, можна також застосовувати загартоване скло, триплекс або тонувати захисною плівкою.

  Використовують скляні перегородки і в квартирах. Такі системи не бояться вологості, витримують побутові навантаження і чудові виконують функцію зонування без поживу дорогоцінних сантиметрів простору.

  Серед недоліків скляних перегородок можна виділити порівняно високу вартість, а також те, що крихкість матеріалу доводиться долати шляхом збільшення товщини скла або спеціальних заходів безпеки.
  Наприклад, в разі перегородок із загартованого скла, його розміри змінити не вдасться, так як при розбиванні або підрізування скло розсипається на дрібні частинки.

  Розсувні перегородки «гармошка»

  Вони виготовляються з ПВХ-профілю, алюмінію або можуть бути суцільноскляними.
  Такі перегородки не мають глухих частин, легко складаються, шляхом переміщення “гармошки” в сторону, з одного або обох сторін стіни, і займають мінімум місця. Коли вони згортаються, то приміщення моментально перетворюється в об’єднаний простір без зонування.
  Перевагами цього типу перегородок можна назвати простоту монтажу, адже не потрібні вертикальні профілі, і ергономічність, оскільки лінія скління здатна максимально відтворити форму об’єкта.