• Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Сб: 10:00-15:00

  Тепловтрати в металопластикових вікнах

  Теплі металопластикові вікна за сучасними технологіями

  теплые пластиковые окна киев

  Будівельники вже давно з’ясували, що таке цінне взимку тепло в більшій мірі йде саме через площу вікон. Тепловтрати в більшості вікон доходять до 30%. Такі вікна зустрічаються в багатьох житлових приміщеннях і не відповідають нормативним актам.

  Здебільшого це вікна старого зразка. Але проблема тепловтрати існує і з появою металопластикових вікон, виготовлених за сучасними технологіями. Тут причинами тепловтрат є такі технологічні чинники: дуже маленька товщина профілю, мала кількість камер, дешеві уплотняющие матеріали і неякісне виготовлення самого склопакета.

  При проведенні презентацій фірми з продажу металопластикових вікон розповідають покупцям, що найкраще заощадження тепла в будинку буде спостерігатися при максимальному числі камер всередині профілю металопластикових вікон (від трьох до п’яти). І з цим важко не погодитися. Але тепло буде дійсно зберігатися лише тоді, коли в характеристиках конструкції профілю металопластикового вікна присутні високі інженерні показники. Це можна продемонструвати на прикладі ширини перерізу (глибина профілю). При будівельній глибині в 70-76 мм п’ятикамерні вікна будуть володіти найкращою теплоізоляцією. А якщо глибина будівельного профілю знижується до 60 мм, то таке вікно нітрохи не краще трикамерного.

  Сьогодні до будівництва нерухомості спостерігається зовсім інший підхід. Раніше в забудову вкладалися дешеві металопластикові вікна. Сьогодні ж цього не відбувається, так як на руках є результати про великих тепловтрат. Такі профілі з низькими показниками енергозбереження виключили з проектів, а на установку беруться тільки ті енергозберігаючі віконні системи, які показують коефіцієнт опору тепловіддачі 0,6 в ° С / Вт.

  Установку в будинку металопластикових вікон, які характеризуються підвищеними енергозберігаючими властивостями профілю, можна порівняти з прекрасною інвестицією в майбутнє. Такі вікна стоять десятиліття і чудово захищають від холоду за весь час їх експлуатації.

  Замовляйте металопластикові вікна тільки у спеціалізованих фірм, які виготовляють енергозберігаючі вікна лише з якісних матеріалів: в вашому домі завжди буде тепло і затишок.

  Потрібні теплі пластикові вікна?

  Заповніть форму і ми вам зателефонуємо