• Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Сб: 10:00-15:00

  Тепловтрати в металопластикових вікнах.

  Теплі металопластикові вікна по сучасним технологіям

  Будівельники вже давно з’ясували, що таке цінне взимку тепло більшою мірою йде саме через площу вікон. Тепловтрати у більшості вікон доходять до 30%.Такие вікна зустрічаються у багатьох житлах і не відповідають нормативним актам.

  У більшості своїй це вікна старого зразку. Але проблема тепловтрати існує і з появою металопластикових вікон, що виготовляються по сучасним технологіям. Тут причинами тепловтрат є наступні технологічні чинники: дуже маленька товщина профілю, мала кількість камер, дешеві ущільнюючі матеріали і неякісне виготовлення самого склопакета.

  При проведенні презентацій фірми з продажу металопластикових вікон розповідають покупцям, щонайкраще збереження тепла у будинку спостерігатиметься при максимальному числі камер всередині профілю металопластикових вікон (від трьох до п’яти). І з цим важко не погодитися. Але тепло дійсно зберігатиметься лише тоді, коли в характеристиках конструкції профілю металопластикового вікна є присутніми високі інженерні показники. Це можна продемонструвати на прикладі ширини перерізу (глибина профілю).

  При будівельній глибині в 70-76 мм п’ятикамерні вікна матимуть найкращу теплоізоляцію. А якщо глибина будівельного профілю знижується до 60 мм, то таке вікно анітрохи не краще за трикамерний.

  Сьогодні до будівництва нерухомості спостерігається абсолютно інший підхід. Раніше в забудову вкладалися дешеві металопластикові вікна. Сьогодні ж цього невідбувається, оскільки на руках є результати про великі тепловтрати. Такі профілі з низькими показниками енергозбереження виключили з проектів, а на установку беруться тільки ті енергозбережні віконні системи, які показують коефіцієнт опору тепловіддачі 0,6 в°З/Вт.

  Установку у будинку металопластикових вікон, які характеризуються підвищеними енергозбережними властивостями профілю, можна порівняти з прекрасною інвестицією в майбутнє. Такі вікна коштують десятиліття і чудово захищають від холоду за весь час їх експлуатації.

  Замовляйте металопластикові вікна тільки у спеціалізованих фірм, які виготовляють енергозбережні вікна лише з якісних матеріалів : у вашому будинку завжди буде тепле і затишок.