ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Металопластикові вікна Київ - вибір фірми для замовлення вікон в Києві.

Металопластикові вікна Київ – вибір віконної компанії при замовленні вікон в Києві.

Віконна індустрія Києва найбільш конкурентна в Україні. І  це недивно, адже наша столиця є мегаполісом, що швидко розвивається, де сконцентровані як промислові, які оборотні активи України.

З одного боку, перед нашими клієнтами з’являється усе різноманіття можливостей і широкий вибір віконних компаній, з іншою ж, – як в цьому різноманітті нерозгубитися і зробити правильний вибір на користь надійної віконної компанії.

Постараємося Вам допомогти)

Фірми, що пропонують послуги з виготовлення і установки вікон в Києві умовно діляться на дві групи:

· Компанії – виробники вікон

· Компанії-дилери

· Фірми-одноденки

Розглянемо кожну з цих груп.
Вікна в Києві від компанії-виробника

Віконна компанія-виробник. Після економічної кризи 2008 року кількість компаній, які мають власне виробництво вікон, значно скоротилася. І це була абсолютно передбачувана тенденція. На сьогодні свої провідні позиції зберегли “кити” віконного виробництва, які вчасно змогли зорієнтуватися в складних фінансових умовах після 2008 року.

Компанії-виробники оснастили свої виробничі потужності надійними автоматизованими лініями складання, удосконалили логістику і своєчасність доставки. І таким чином, більшість середніх і дрібніших віконних фірм-виробників, вимушених згорнути свою виробничу діяльність влилися в якості дилерів великих виробничих підприємств.

Також після 2008 року велика частина виробництв великих віконних компаній була винесена за межі міста Києва для зниження витрат на утримування і оренду цехів і утримання витрат на робочій силі. Ще одна тенденція, що характеризує віконний ринок Києва, – це впровадження і бажання охопити клієнтську базу Києва компаніями з інших регіонів. Це, в першу чергу, говорить про розвиток Києва як мегаполісу.

Купити металопластикові вікна Київ  у дилерській компанії

Віконні компанії-дилери. Ця група на сьогодні займає основну частину ринку Києва і області. Орієнтовані на роздрібного клієнта, дилери змагаються один перед одним у своїх акційних пропозиціях, а віконні і будівельні портали рясніють раз у раз сезонними акціями і банерами. Звичайно ж, виживають самі креативні. Споживач часто помилково думає, що замовлення вікон, розміщене у виробника вікон, стане вигіднішим в плані ціни. Насправді, це не так.

Великі виробництва в першу чергу орієнтовані для клієнтську базу віконних компаній-дилерів. В цьому випадку виробникові не треба турбуватися про усі етапи роботи з роздрібним клієнтом розрахунок-вимір-монтаж-сервіс. Цю проблему успішно бере на себе компанія-дилер. А виробникові поступає вже готове замовлення в роботу. Тому, частенько, цінова політика виробника по відношенню до роздрібного клієнта буде або аналогічна, або навіть вище.

Фірми-одноденки. Ось цій категорії при замовленні вікон в Києві варто побоюватися найбільше споживачеві. Самий нешкідливий варіант, це коли Ви замовите вікна, а через рік просто нікому буде приїхати на регулювання вікна. Тому, при замовленні вікон і виборі компанії постарайтеся орієнтуватися не лише на вартість, але і на ім’я фірми, час її позиціонування на ринку, поцікавтеся відгуками про цю компанію.

Вікна Київ від компанії Твоє вікно.

Компанія Твоє вікно Київ є компанією-дилером. На віконному ринку ми знаходимося з 2009 року. За роки роботи ми доросли до 7 монтажних штатних бригад і власного сервісного відділу. Сподіваємося, що аргументи на користь нашої кампанії будуть Вами помічені.

Автор: Богдана Глівінська