ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Кватирка в пластикових вікнах | Замовлення / виготовлення вікон з кватиркою в Києві - TVOEOKNO.

Кватирка в пластикових вікнах

Головне призначення кватирки – провітрювання без явних протягів і переохолодження приміщення. У багатьох вона асоціюється зі стандартними з дерев’яними рамами. Щодо комплектації нею пластикових вікон думку людей істотно відрізняються. Одні вважають, що це відлуння минулого, а інші, що це корисний і функціональний елемент віконної конструкції.

Розберемося, якими перевагами і недоліками характеризується пластикове вікно з кватиркою. Чи доцільно його застосування?

Аргументи “За” кватирку

Найчастіше пластикові вікна оснащені стулками з відкидними або поворотними системами, завдяки яким вони відкриваються по всій висоті або зверху. Але також випускаються конструкції, оснащені кватиркою – невеликий відкривається поверхнею, яка забезпечує просте і зручне провітрювання. Актуально пластикове вікно з кватиркою для спальні, щоб підтримувати оптимальну температуру для сну, а також для кухні, щоб забезпечувати доступ свіжого повітря в процесі приготування. Ідеально таке рішення для будинків з великими віконними прорізами, де не зовсім зручно повністю відкривати стулку.

До переважним характеристикам кватирки, як конструкційного елемента пластикового вікна, відносяться такі моменти:

  • Захист від сильних протягів і надмірного переохолодження кімнати при провітрюванні;
  • Безпека, в порівнянні з відкидною системою, для сімей з дітками і тваринами, які не зможуть дотягнутися до кватирки, розташованої високо;
  • Провітрювання кімнати без необхідності пересувати або прибирати з підвіконня вазони з квітами, різні предмети декору та інше.

АКТУАЛЬНО!Мінімальні розміри кватирки в пластиковому вікні складають 400х400 мм.

Які мінуси замовлення вікна з кватиркою

Якщо ви вирішили встановити пластикове вікно з кватиркою, крім переважних моментів обов’язково слід враховувати мінуси. Тільки порівнявши плюси і мінуси, можна робити висновок про доцільність даного рішення в тій чи іншій ситуації.

Виготовлення пластикового вікна з кватиркою в порівнянні зі стандартною (з відкидними або поворотними стулками) буде коштувати дорожче. Це обумовлено наявністю додаткового горизонтального профілю, окремого склопакета і механізму фурнітури. Непрозорий додатковий елемент знижує світлопропускання в приміщення, що критично, якщо вікно має розмір менше стандартного.

Багато хто вважає, що наявність кватирки погіршує естетичність віконної конструкції і порушує її гармонійну цілісність, а також псує загальний вигляд з вікна. Але деякі дизайнери інтер’єру на погоджуються з такою думкою, вважаючи даний елемент якоюсь родзинкою і нев’янучої класикою. Рішення приймати тільки вам.