ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Вікна пластикові в Києві для серії будинку КТ типові розміри вікон і ціни.

Купити вікна для будинків серії КТ

seriya-KT

Будинки серії КТ – це шістнадцятиповерхові будинки, рідше можна зустріти 12 і 18 поверхів, які будувалися паралельно з серією будинків БПС в 70-х роках, але серія будинків КТ виявилася більше практичною і економічною. КТ розшифровується як київський проект і що призначався для сімейного заселення, ця серія будинків має роздільні кімнати. Висота стель в таких будинках 2,65-2,75 метри, у будинках є вантажний і пасажирський ліфт. Будинки серії КТ можна зустріти в спальних районах Києва.

Площа квартир у будинках КТ серії :

  • Однокімнатна – 38 кв.м
  • Двокімнатна – 52 кв.м
  • Трикімнатна – 72 кв.м

Розміри вікон і балкона у будинках серії КТ :

  • Вікна – 1310х1410мм, 1730х1410мм;
  • Вихід на балкон – двері 680х2150, вікно 1200х1410мм;
  • Лоджія – 3000х1450 мм.

Трикімнатні квартири зазвичай мають два балкони.

Наша компанія “Твоє Вікно” успішно працює і розвивається з 2009 року в Києві і Київській області. Ми надаємо послуги з установки пластикових вікон.

Наші фахівці проводять усі роботи швидко і якісно по демонтажу ваших старих вікон і зроблять установку нових пластикових конструкцій. Нові пластикові вікна забезпечать вашому будинку тепло, затишок і тишу, адже це герметичні і довговічні конструкції.

Так само в нашій компанії Ви можете замовити скління балкона. Якщо Ви хочете поєднати Ваш балкончик з житловою кімнатою або просто зробити його затишнішим і теплішим, ми можемо запропонувати Вам комплекс робіт по обшивці і утепленню балкона. Так само ми надаємо гарантійне і сервісне обслуговування на усі наші роботи.

У нас Ви можете підібрати скління на будь-який смак, колір і бюджет.