• Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Сб: 10:00-15:00

  Як купити вікна

  Купити вікна в Києві – етапи від купівлі вікон до гарантійного обслуговування

  Купить окна пластиковые Киев
  Купить окна пластиковые Киев (044)227-12–25

  Всім нашим покупцям, що бажають купити вікна в нас, пропонуємо ознайомитися з усіма етапами від заміру до сервісного обслуговування вікон, балконів, лоджій, дверей. Тут Ви можете прочитати, як здійснюється замовлення вікон в компанії “Твоє вікно”.

  Теги: вікна купити, купити вікна, як купити вікна, пластикові вікна купити, вікна металопластикові купити, вікна пластикові купити, металопластикові вікна купити, купити вікна Київ, вікна Київ купити.

  Як купити вікна?

  • Попередній розрахунок вікна. Варіанти:
  1. Ви можете подзвонити нам по телефону (044) 227-1-225  і замовити розрахунок вікон з урахуванням усіх побажань.
  2. Ви можете замовити послугу Зворотний дзвінок, заповнивши форму на головній сторінці сайту.
  3. Ви можете замовити розрахунок металопластикових вікон, заповнивши on – line форму розрахунку вікон навкладці “Калькулятор вікон” .
  4. Ви можете прислати нам специфікацію (креслення) по електронній пошті tvoevikno@mail.ru
  5. Ви можете купити вікна, скориставшись викликом замірника для визначення точної вартості вашого замовлення вдома. Для цього замовте послугу Мобільний офіс.

  Після цього ми зв’яжемося з вами і порахуємо вартість замовлення з урахуванням усіх вимог і побажань.

  Після попереднього розрахунку Ви можете запросити комерційну пропозицію від нашої компанії і ми обов’язково вишлемо його по електронній пошті.

  • Замовити точний вимір металопластикових вікон. Варіанти:
  1. Для замовлення заміру Ви можете передзвонити за нашими офісними телефонами.
  2. Також можна заповнити заявку на замір, де можна вказати адресу, телефон, бажаний час заміру.
  • Власне “Замір”. Етапи заміру :

  Перед тим, як купити пластикові вікна, в обумовлений час до Вас виїжджає замірник для здійснення остаточного точного обміру

  1. Замір віконних і дверних отворів.
  2. Заповнення листа виміру
  3. Обговорення конфігурації, кількості і способів відкривання.
  4. Вибір марки профілю
  5. Вибір склопакета
  6. Вибір фурнітури
  7. Вибір аксесуарів для комплектації (підвіконня, відливи, козирки, москітна сітка)
  8. Установка відкосів(якщо потрібно).

  Після заповнення всіх параметрів за замовленням, ми на місці перераховуємо і озвучуємо точну вартість замовлення вікон по факту заміра.

  • Укладення договору за допомогою функції “Мобільний офіс”.Для заощадження часу і скорочення термінів виконання вашого замовлення Ви можете укласти на місці договір. У договорі ми прописуємо:адреса установки або доставки, термін виконання замовлення (звичайно від 3 до 5 днів), суму договору, яка після підписання договору мінятися не буде. Також в договорі вказується сума передоплати і доплати, марка профільної системи, тип склопакета и фурнітури.У комплект договору входить: товарний чек, акти постачання вікон, гарантійний талон.
  • Установка вікон. За день до установки ми вам передзвонимо, скажемо час доставки металопластикових вікон і приїзду монтажної бригади. Після установки замовлення ви приймаєте нашу роботу, здійснюєте доплату згідно чека, підписуєте один екземпляр акту постачання вікон і гарантійний талон.

  Як бачите купити вікна в нашій компанії зовсім просто. Бажаємо вам легкої купівлі і приємного користування нашою продукцією!