ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Купити кругле вікно Київ/Ціни| Круглі вікна пластикові від TVOEOKNO

Круглі вікна

Круглі вікна – оригінальне стильне скління

Круглі вікна надають будівлі вишуканості, роблять її архітектуру неповторною. Походять вони з готичного архітектурного стилю. Це були великі конструкції з вітражним склом, розділеним на сегменти у вигляді зірки або пелюсток фігурною палітуркою. Сучасне скління гармонійно вписується в стилі лофт, хай-тек, ф’южн, мінімалізм, поп-арт. Це чудовий варіант для тропічної, морської та піратської тематики в оформленні інтер’єрів приміщень.

Встановлюють віконні конструкції як кола на мансардах, горищних приміщеннях приватних будинків, і навіть на цокольних поверхах. Вони чудово вписуються в інтер’єр кімнат та екстер’єр будівлі. Глухе скління можуть встановлювати міжкімнатні стіни для поліпшення природного освітлення житлового приміщення. Часто круглими вікнами з тематичним декоруванням прикрашають храми, створюючи атмосферу величі та умиротворення.

Якими є круглі металопластикові вікна?

Як правило, віконні конструкції у вигляді кола мають діаметр від 70 см до 2 метрів. Найчастіше їх виконують глухими, що забезпечує склінню максимальну надійність, простоту обслуговування, тривале функціонування. Відсутність додаткових елементів жорсткості (імпостів) забезпечує максимальні світлопроникні властивості.

 

Ціни на круглі пластикові вікна

На вікна зі стулками ціна буде вищою, так як вони комплектуються високоякісною фурнітурою. Можливе виготовлення різних варіантів: з різною кількістю стулок, вертикального або горизонтального розташування, з поворотними, відкидними або поворотно-відкидними механізмами, щоб відкриватися навстіж або на провітрювання. Світлопроникні властивості трохи нижчі порівняно з глухими конструкціями через наявність перегородок. Нижче вартість пластикового глухого круглого вікна в різних профільних системах:

  • Глухе кругле вікно
Додатково

Кругле глухе вікно 500х500 (№89)

Система1-камерный2-камерный
WDS 5 S27403080
WDS 6 S27803140
Rehau Ecosol 6023302450
Rehau Ecosol 7023702500
Open Teck De-lux 6032203530
Open Teck Elite 7033403620
Salamander 2D36003910
Salamander Streamline38604160
Veka Euroline00
Veka Softline00

Конфігурація круглого вікна із пластику:

Перш ніж купити кругле пластикове вікно, слід визначитися з кількістю стулок:

  • Одностулкові. Стулка може бути середньопідвісною, що відкривається горизонтально або вертикально (право-або лівостороння). Також є нижньо- та верхньопідвісні конструкції фрамужного типу, що відкриваються всередину кімнати за допомогою механізму, розташованого внизу або вгорі.
  • Двостулкові. Стулки можуть бути вертикального або горизонтального розташування. Можливий варіант з однією глухою, а другою поворотною або поворотно-відкидною. Також можна зробити дві частини, що відкриваються, що забезпечує функцію провітрювання, а також спрощує догляд.
  • Тристулкові. Найчастіше, середню стулку роблять (поворотною або поворотно-відкидною), що відкривається, а дві з боків – глухими. Також можливі інші варіанти комбінування глухих частин, що відкриваються.
  • Багатостулкові. Нестандартний підхід, що часто є глухою конструкцією з імпостами, які забезпечують жорсткість і надійність. Можливе встановлення фурнітури для відкриття однієї або кількох стулок для провітрювання приміщення.

Дизайнерське оформлення

Круглі вікна ПВХ можуть виглядати в інтер’єрі приміщення більш органічно та ефектно завдяки різним варіантам декорування:

  • Ламінування – покриття профілю спеціальною плівкою, що надає бажаного відтінку та фактури;
    Розкладка – планки, що формують на склопакеті візерунки із секторів або ромбів, наприклад, що нагадує корабельний штурвал;
    Вітражі – шибки, розписані візерунками або прикрашені різнокольоровими елементами (мозаїка).

Проектування та виготовлення круглих вікон ПВХ

Якщо ви вирішили встановити круглі пластикові вікна, будьте готові, що ціна на них вища за вартість вікон стандартних форм. Зумовлено це непростою технологією виготовлення та складнішим монтажем, на які потрібно більше часу. Але дорожнеча, як правило, компенсується оригінальністю, красою та зручністю експлуатації.

Виготовлення здійснюється за індивідуальним проектом на спеціальному обладнанні. Профіль ПВХ згинається у два півкола певного діаметру, які з’єднуються разом. Мінімально допустимий радіус – 35 см, а максимально допустимий – 1 метр. Якщо радіус буде меншим за мінімально допустимий, можлива деформація профілю, а якщо більше максимального показника – буде порушення міцності профільної конструкції.

Де вигідно замовити кругле пластикове вікно?

Так як виготовлення скління у вигляді кола непросте, варто звертатися до досвідчених фахівців. Професіонали працюють у компанії «Твоє вікно», яка вже багато років спеціалізується на металопластикових виробах, пропонуючи продукцію провідних заводів-виробників. У компанії кругле вікно купити у Києві доступно та просто. Фахівці допоможуть визначитися з оптимальним варіантом скління. Вони зроблять правильні виміри та розрахунки, спроектують віконну конструкцію у вигляді кола з урахуванням побажань замовника, особливостей будівлі та приміщення.

Бажаєте купити круглі пластикові вікна?

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з вами.