ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Конденсат на вікнах. Чому пітніють пластикові вікна і як з цим боротися? Конденсат на вікнах. Чому потіють пластикові вікна и як з цим боротися?

Конденсат на вікнах. Чому потіють пластикові вікна і як з цим боротися?

Конденсат на пластикових вікнах – причина

Запітніння пластикових вікон, так званий конденсат, -досить поширена проблема в наших міських квартирах і приватних будинках. Хазяї нових пластикових вікон відразу бачать причину в дефекті або невідповідності якості купленої ними віконної конструкції. Насправді, це не так. Давайте розбиратися разом.

Своїм клієнтам ми завжди наводимо яскравий прикладтого, як проявляється конденсат на вікнах. Внесіть склянку з холодною водою в сауну. Через хвилину зовнішні стінки склянки стануть вологими. Таким же самим чином проявляється конденсат на пластиковому вікні.

Головними причинами появи конденсату на металопластикових вікнах є вологість і контраст температури. Так, чим більше вологості і температура в приміщенні і чим нижче температура за вікном, тим більше вірогідності прояву ефекту вікон, що плачуть. Ви і самі помічали, як запітніває кухонне вікно приприготуванні їжі, якщо періодично не відкривати вікно на провітрювання. Таким чином, погана вентиляція наших міських квартир служить не останнім чинником цієї проблеми.

Що ж робити і як боротися з конденсатом?

  • При виборі вікон зупинитеся на енергоефективних системах з використанням теплих енергозбережних склопакетів
  • Провітрюйте приміщення 2 рази в день по 10 хвилин
  • Провітрюйте приміщення частіше під час проведення ремонтних робіт
  • Підвіконня не повинне перекривати батарею для забезпечення правильного теплообміну
  • Забезпечте проміжок між шторами і початком підвіконня, щоб не перекривати потік теплого повітря в поверхні вікна
  • Встановіть ефективну систему вентиляції у будинку при нагоді або під час проведення ремонтних робіт. Чи використайте осушувачі повітря в приміщенні з підвищеною вологістю.

Усі ці дії і ради допоможуть вам у боротьбі з конденсатом і попередять появу грибка на відкосах.