ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Відео за темою Про компанію - відеогалерея компанії Окна Киев от TVOEOKNO в Києві

Про компанію

Про компанію TVOEOKNO

Кожен потенційний замовник пластикових вікон хоче бути впевненим в тому, що обрана віконна компанія гарантує якісні віконні конструкції, професійну установку, а також безпроблемне сервісне обслуговування замовлення по гарантії в разі потреби.

Пару слів про переваги і надійності компанії Твоє вікно:

  • Ми надаємо послуги з продажу та монтажу металопластикових конструкцій з 2009 року.
  • У продажу найпопулярніші і перевірені торгові марки вікон. Широкий асортимент продукції дасть вам можливість, зробивши один дзвінок, замовити розрахунок вашого замовлення в розрізі різних брендів.
  • Фахівці, з якими ви зіткнетеся в процесі роботи – менеджери з високою кваліфікацією і глибокими знаннями віконного ринку (систем профілів ПВХ, фурнітури, склопакета, комплектуючих, а також технічних деталей і характеристик); замірники і монтажники – стабільний штат компанії (ніяких найманих бригад!), перевірений сотнями встановлених замовлень, з гідним досвідом і знаннями в області вимірів і монтажу пластикових вікон, дверей, балконів.
  • Замовляючи у нас вікна, ви обов’язково отримаєте повний пакет документів з подальшим гарантійним обслуговуванням 5 років.
  • Ми розробили і впровадили 4 тарифних плани монтажу вікон, чого немає ні в одній віконної компанії на ринку Києва та області.

Ради відповісти на всі ваші запитання і запропонувати високий і якісний сервіс, контактні телефони в шапці сайту!