МенюМеню

Калькулятор вікон

 
Віконна система
Стеклопакет
Фурнітура
Підвіконня
Отлив
Висота, мм
Ширина, мм
Монтаж / демонтаж
Москітна сітка
- Калькулятор вікон
scheme 6 - Калькулятор вікон
scheme 9 - Калькулятор вікон
scheme 12 - Калькулятор вікон

ЯК ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ СВОГО ВІКНА

  • bottom ico calc 03 - Калькулятор віконВиберіть потрібну конструкцію
  • bottom ico calc 05 - Калькулятор віконВведіть її ширину та висоту
  • bottom ico calc 07 - Калькулятор віконВиберіть підвіконня, відлив, москітну сітку та монтаж
  • bottom ico calc 09 - Калькулятор віконВиберіть систему вікон, фурнітуру, склопакет
  • bottom ico calc 11 - Калькулятор віконМи з вами зв’яжемося якомога швидше!
Скористайтеся нашим віконним калькулятором для простого розрахунку вартості замовлення пластикових вікон від компанії Твое Окно. Представлений калькулятор вікон – це зручна і функціональна форма, за допомогою якої ви зможете легко зорієнтуватися в основних потрібних вам складових замовлення і відправити дані менеджеру, який швидко зробить розрахунок вартості замовлення вікна із пвх.

Чому зручно використовувати калькулятор попереднього розрахунку цін на вікна?

По-перше, не завжди у вас є можливість зв’язатися з фірмою в телефонному режимі. Ви можете перебувати на робочому місці і не завжди питання особистого характеру зручно вирішувати в робочий час. Або пошуком кращого рішення навпаки займаєтеся вдома, по дорозі на роботу, або на вихідних, коли більшість віконних фірм вже закриті. Тому, інструмент розрахунку вартості пластикових вікон з онлайн формою для вас стане зручним способом зворотного зв’язку.

Розрахунок вартості вікна по етапах:

а) Виберіть тип віконної конструкції, яка вас цікавить. Для цього потрібно клікнути в нижньому ряду під основним зображенням на потрібну іконку. У випадаючому меню ви зможете вибрати потрібну конфігурацію. б) У лівій частині online калькулятора вікон підберіть основні параметри майбутнього вікна: -бренд пвх вікна, -бренд фурнітури, -тип склопакета, -а також необхідні додаткові аксесуари до вікна: підвіконня і відлив. в) Якщо необхідна установка металопластикових вікон, введіть потрібну послугу, натиснувши кнопку “монтаж / демонтаж”.

Точна ціна пластикових вікон

Звичайно, онлайн калькулятор пластикових вікон не замінить якісну консультацію та рекомендації, які ви зможете почути при дзвінку до нашого менеджера з продажу. Віконний калькулятор вартості несе ознайомлювальний характер для замовника і не може врахувати всіх нюансів для максимально точного розрахунку вікон пвх. У телефонному режимі менеджер-консультант зможе не тільки більш точно розрахувати ціну замовлення вікон металопластикових і дати реальну знижку, але й підібрати ту комплектацію для вибору, щоб ви не переплачували і отримали саме той продукт, який вам прослужить довгі роки.

Інші варіанти онлайн, як порахувати вартість вікон

Як показує практика, багато наших клієнтів порахували зручним варіантом спілкування (якщо немає можливості зв’язатися по телефону) сервіс Viber. Так можна легко задати всі питання і отримати швидку відповідь. Ми можемо вислати на вайбер розрахунок вашого замовлення вікон пвх. І ціна буде завжди актуальна і з урахуванням всіх поточних знижок і акцій. Для деталізації замовлення ми за запитом висилаємо фото зразки, варіанти аксесуарів до вікон. Все це ви можете побачити фактично «в живу». Якщо ви хочете швидко порахувати вартість пластикових вікон онлайн, – пишіть 0671623030.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...