ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Замовити вікна в Києві.Пластикові вікна замовити ON-LINE.

Як замовити вікна

Замовити вікна Київ в компанії Твоє Вікно

Замовити вікна за допомогою послуги  “Мобільний офіс” (044) 227-1-225

Наш інтернет-магазин максимально намагається підлаштуватися під Ваші умови при замовленні вікон. Для того щоб замовити вікна, Вам не обов’язково приїжджати до нас в офіс. Досить тільки подзвонити нам і скористатися будь-якою зручною послугою з нижче перерахованих.

Отже, якщо Ви хочете замовити вікна без установки

Для цього Ви можете відправити нам заявку на розрахунок або креслення на електронну пошту. Після обробки відправленої Вами інформації, ми відправимо комерційну пропозицію на пошту для перевірки правильності набраного замовлення вікон. Якщо все вірно, Вам необхідно підтвердити дані замовлення і сплатити 100 % вартості замовлення. Оплата робитися будь-яким зручним способом. Ви можете сплатити потрібну суму на картку Приватбанку, або розрахунковий рахунок .

Замовити вікна з установкою

Замовити вікна з установкою Київ (044) 227-1-225

Для замовлення вікон з установкою, передусім, треба викликати фахівця для заміру віконний конструкцій. За фактом заміру вікон, наші менеджери зроблять розрахунок потрібної комплектації і конфігурації замовлення вікон. Знову ж таки, якщо Ви не хочете витрачати час і приїжджати до нас в офіс, можна оформити договір на місці з замірщиком.  У  наших замірщиків завжди в наявності увесь необхідний комплект документів для оформлення договору.

Також, у фахівців з заміру вікон є каталог продукції, де Ви можете ознайомитися з характеристиками ПВХ систем, властивостями склопакетів, колірною гаммою підвіконь і багатьом іншим. Якщо ж виникає необхідність замовити вікна в офісі для уточнення усіх даних замовлення, то ми завжди раді. Наш офіс працює по буднях з 09: 00 до 18: 00 без обіду.

Нещодавно ми ввели нову зручну послугу при замовленні вікон, – замовити вікна в розстрочку. Про умови придбання, замовлення вікон в розстрочку ви можете ознайомитися в розділі “Розстрочка” або на сторінках товарів у відповідній закладці.

Замовити вікна, не виходячи з будинку

Для оплати по безготівковому розрахунок реквізити за запитом в офісі

При підтвердженні замовлення в роботу нам потрібні Ваша адреса і контактний телефон, щоб ми могли з Вами зв’язатися за день до доставки і повідомити час приїзду водія. Нагадуємо, що доставка по Києву і області до 30 км. Вартість доставки в ваш населений пункт усточнюйте у відділі продажів.

Залишились питання? Тоді звоніть  (044) 227-1-225