ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Як самостійно зробити замер окон?

Як самостійно зробити замір вікон?

Ви вирішили встановити пластикові вікна, а для цього нам потрібні розміри. Ви хочете помірять самостійно? Як це зробити? Давайте розбирємося.

Не існує стандартних вікон однакового розміру, навіть водному приміщення можу відрізнятися отвори вікна і товщина стін.

Перш ніж зробити вимір потрібно враховувати такі особливості як: розмір і особливість отвору, такі індивідуальні недоліки як асиметричність і опуклість, а так само який будинок. Панельні будинки мають стандартні отвори, а що стосується цегляних будинків, розміри можуть мати відмінності в декілька сантиметрів.

Існує два види віконних отворів : з чвертю і без чверті.

proem_s_chetvertyu

Чверть – це виступ, із зовнішніх боків вікна що запобігає випаданню вікна назовні і що захищає від проникнення
опадів.

Правила виміру віконного отвору з чвертю:

У будинках з чвертю слід виконувати замір з обох боків -внутрішньою і зовнішньою. З початок роблять замір віконного отвору з вуличного боку, потім переходять до внутрішньої і вимірюють ширину отвору між чвертями згори і знизу. Отвір визначається в його вузькій частині і до результатів додаємо 3-5 см, якщо будинок панельний і 4-6 см, якщо будинок цегляний – це і буде розмір віконної рами. Якщо стіна нерівна у такому разі варто зменшити додатковий розмір.

Для того, щоб упізнати розмір висоти треба виміряти відстань від нижньої частини віконного отвору до краю верхньої. До отриманих результатів треба додати 2-3 см для перекривання чверті і відняти 2 см на товщину монтажної піни. Якщо вікно має підвіконня і відлив, то при установці буде використаний підставочний профіль, а висота вікна зменшиться на 3 см.

Правила виміру віконного отвору безчверті:

Вимірюємо ширину і висоту отвору в декількох точках і з отриманих точок вибираємо найменше значення. Від ширини отворів віднімаємо 2-3 см – цей проміжок буде заповнений монтажною піною, яка забезпечує достатню герметизацію і теплоізоляцію. Отримані розміри дорівнюватимуть ширині вікна.

Вимірюємо висоту отворів і від отриманих розмірів віднімаємо 3 см для підставочного профілю і ще 2-3 см -для утворення проміжку.

До виміру отворів треба підходити відповідально, адже неправильно виміряний отвір може привести до переробки конструкції.

Якщо ви не впевнені в правильності розмірів, незневіряйтеся, наша компанія “Твоє Вікно” робимо замір своїм замовникам безкоштовно за умови монтажу силами компанії.

Відповідальність за виготовлення і установку вікон несе наша компанія. Ми надаємо гарантію і сервісне обслуговування упродовж 5 років на вікна і установку, яка була виконана силами нашої компанії.