ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Якість вікон в новобудові. Пластикові вікна від забудовника - міняти або залишати?

Якість вікон в новобудові. Пластикові вікна від забудовника – міняти або залишати?

Пластикові вікна від забудовника -міняти на нові?

Купівля нової квартири – глобальна подія і дорога інвестиція, до якого багато хто з власників йде дуже довго. Другим досить витратним етапом після здачі будинку в експлуатацію являється сам ремонт квартири. Починаючи ремонт в квартирі, хазяї в першу чергу оцінюють стан матеріалів і комплектації квартири від забудовника, а це -віконні і дверні отвори, батареї. Як правило, забудовник при будівництві будинку максимально економить на усіх матеріалах, тому не чекайте “брендових” вікон.

У разі заміни вікон, власники квартир, по різному. Хтось залишає вікна від забудовника, хтось все таки міняє на нові. За статистикою біля 60% хозяев квартир встановлюють абсолютно нові пластикові вікна. Тим, хто все ще сумнівається, хочемо дати декілька практичних порад, як Вам, не будучи фахівцем, зрозуміти, міняти вікна аб оможна залишити.

Як відрізнити якісне вікно від неякісного в новобудові?

На поверхні профілю є видимі дефекти (подряпини, сколы, тріщини). Що робити? Якщо подряпини неглибокі, використайте наждачку білого кольору і з гори прополируйте поверхню засобом Cosmofen. Якщо на вікні сколи і тріщини, то тут вже нічим не допоможеш. Віконна конструкція вимагає заміни

Розриви елементів ПВХ-конструкції, якість зварних сполучних швів. Окрім тріщин і подряпин обов’язково перевірте якість зварних швів конструкції. От як вони виглядають (дивимося нижче). Якщо проміжки мінімальні -можна просиликонить. Але, такі недоліки говорять пропорушену герметичність вікна і його виготовленню на неякісній виробничій лінії – “склепили на швидку руку”.

kachestvo plastikovyh okon

Фурнітура на стулці вікна . Найчастіше з проблем в новобудовах: пісок і бруд на елементах фурнітури, частина елементів обв’язування фурнітури виконана з пластика, відсутні пластикові накладки на петлі стулок, вже є видимі проблеми при відкриванні/закриванні вікна, провисшие стулки (закриваєте вікно із зусиллями, підводите стулку), корозія елементів фурнітури. Що можна зробити? У разі забруднень фурнітури – треба зняти повністю обв’язування із стулки вікна, почистити фурнітуру, змастити технічною олією і встановити поновій.

Якщо фурнітура сумнівної якості, – радимо замінити фурнітуру на нову з перевірених марок.

дефекты фурнитуры на окнах пвх

Продуває з під ущільнювача між стулкою і рамою.Ущільнювачі не виконують функцію герметизаціїна стику стулка-рама. З причин: неякісна заводська установка гуми, ущільнювач має розриви, відсутній вдеяких місцях, неякісне укочування ущільнювача в пазипрофілю ПВХ. Як правило, при регулюванні і ремонті вікон в новобудовах, гума ущільнювача є одним з найчастіших елементів на заміну вже при здачі будинку.

замена уплотнителей на окнах пвх

Сколи і бруд всередині склопакета, конденсат (волога) всередині (!) склопакета. Ці усі дефекти, як в принципі і усі попередні усунемо, потрібно установку нового склопакета. І порядний забудовник зобов’язаний зробити заміну склопакета на новий, а доти акт про прийом квартири Ви не підписуєте. Мінус тільки в тому, що цей процес може затягнуться на якийсь час. Вирішувати Вам. Конденсат всередині склопакета свідчить про те, що порушена герметичність склопакета. Одна з головних причин скола склопакета (якщо нейдеться про фізичну дію) – установка віконної конструкціїне по рівню. Бруд всередині скла взагалі ставить підсумнів якість склопакета в цілому.

Якість монтажу, відповідність розмірів вікон отвору. Вікна можуть бути встановлені не в рівень і з перекосами. Дуже часто вікно може бути або менше заданого отвору або”ледве впихнули”. Ось це “ледве впихнули” відгукнеться тим, що Вам доведеться розширювати існуючий отвір, інакше не буде місця для виконання відкосів.

Озброївшись нашою шпаргалкою, Вам тепер буде легко визначити наявність/відсутність дефектів при здачі квартири забудовником. У будь-якому випадку, усунення усіх дефектів теж не дешеве задоволення. Як аргумент, убік заміни вікон від забудовника на нові під замовлення -ця відсутність яких або гарантійних зобов’язань за фактом підписання акту про здачу квартири. А ми у свою чергу, бажаємо Вам, щоб вікна у вашій новобудові були якісними!