МенюМеню

Виготовлення вікон – від заготівлі до регулювання

Изготовление окон (Процесс) Перш ніж вікно стане власне пластиковим вікном, воно проходить певний цикл складання з комплектуючих. По суті вікно збирається як конструктор. Але, для того, щоб виготовлення вікна було акуратним і якісним, пластикові вікна повинні збиратися на сучасному автоматизованиму статкуванні. Процес виготовлення вікна представляє конвеерний ланцюжок з певних виробничих операцій. При дотриманні строгої технології і стандартів складання забезпечується висока якість кінцевого результату. Будь-яка конструкція, будь то просте двостулкове вікно або вхідні двері запускається на виробництво за наявності технологічного завдання, в якому до міліметра вказаний розміри кожного елементу.

Виготовлення вікон складається з наступних етапів:

  • Нарізка заготівель майбутньої конструкції
  • Армування заготівель ПВХ оцинкованими профілями спеціальної форми. Це надає міцність майбутньому готовому виробу
  • Зварювання і зачистка цих заготівель на зварювальному верстаті
  • Установка гуми ущільнювача і поперечних планок(імпостів)
  • Монтаж фурнітури
  • Запакечивание конструкції, тобто установка склопакетів в готовий конструктор
  • Контроль якості складання готової конструкції.
Стандартно цикл складання вікна займає від 3-х до 5-ти робочих днів Залежно від рівня складності замовлення можливе використання додаткових операцій. Приміром, це може бути ламінація ПВХ профілю під текстуру дерева, виготовлення нестандартних конструкцій(арки, трапеції).Вхідні двері теж відносяться до ділянки нестандартов. Конструкції нестандартного типу виготовляються довше, від 10 до 20 робочих днів.

Що важливо контролювати привиготовленні вікон.

На етапі нарізки заготівель треба уважно стежити, щоб профіль ПВХ не мав яких небудь механічних ушкоджень, захисна плівка на профілі має бути цілісною. Кут з’єднання повинен бути підрізан в межах допустимого відхилення, щоб при зварюванні кутів не виникало щілин. Це правило торкається і інших елементів вікна(імпостів, штапика). Швидкість зварювання готової конструкції залежить від того, яке устаткування використовує виробник. Існує 1, 2 і 4-хголовочні верстати. Звичайно, процес зварювання вікна на 4-готовочном верстаті буде в 4 рази швидше. Перед тим, як почати варити кути під високою температурою, треба перевірити як поверхню зварювального устаткування, так і поверхню самого профілю ПВХ на предмет попадання стружки, що не є добре для якості зварного кута. Зварний шов має бути рівномірним по усій довжині. Ущільнювач в конструктор повинен встановлюватися цілісним шматком, розриви не допускається. Установка ущільнювача повинна починатися з середини отвору, а не з кута. Фурнітура встановлюється за технологічним завданням. Етап установки фурнітури, особливості, залежать від того, який бренд використовує виробник. На цьому детально зупинятися не будемо. Кінцеве складання і регулювання готового вікна робиться на етапі установки склопакетів. Важливо використати спеціальні підкладки по периметру склопакета, щоб правильно розподілити вагу склопакетів при подальшій експлуатації і температурних перепадах. Після установки склопакетів робитися остаточне регулювання вікна перед відправкою конструкції на ділянку перевірки якості. Власне, процес виготовлення вікон на цьому закінчується. Подивитися балкони під ключ фото наших рабіт ви можете по цьому посиланню При завантаженні машини на виїзд обов’язково перевіряється укомплектованість кожного замовлення відповідно до технічного завдання на наявність ручок, декоративних накладок, доборних профілів і аксесуарів(москітних сіток, підвіконь, відливів, інше)  
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...