ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Виготовлення вікон Київ. Пластикові вікна від виробника в Києві.

Виготовлення вікон

Пластикові вікна від виробника в термін 5 днів

Якщо ви в пошуку надійних і теплих металопластикових вікон від виробника, то ви в правильному напрямку. Компания “Твое окно”  є представником провідних і найбільших заводів-виробників вікон в Центральній Україні. Ціни на вікна  від заводу вас приємно здивують, тому що зважаючи на нашу ексклюзивну знижки від виробника вікон, – ціна на замовлення пластикових вікон буде дуже вигідна. У нас ви можете купити вікна з точним попереднім розрахунком вартості провідних торгових марок

З якими брендами вікон від заводу ми працюємо?

 • Вікна Rehau
 • Вікна Salamander
 • Вікна WDS
 • Вікна Open Teck
 • Вікна Windom
 • Вікна Veka
 • Вікна KBE

Ціни на вікна від заводу

Виготовлення вікон – від заготівлі до регулювання

Виготовлення вікон (Процес)

Перш ніж вікно стане власне пластиковим вікном, воно проходить певний цикл збірки з комплектуючих. По суті вікно збирається як конструктор. Але, для того, щоб виготовлення вікна було акуратним і якісним, пластикові вікна повинні збиратися на сучасному автоматизованому устаткуванні. Процес виготовлення вікна представляє конвейєрний ланцюжок з певних виробничих операцій. При дотриманні суворої технології та стандартів збірки забезпечується висока якість кінцевого результату.

Будь-яка конструкція, будь то просте двостулкове вікно або вхідні двері запускається на виробництво при наявності технологічного завдання, в якому до міліметра вказані розміри кожного елемента.

Виготовлення вікон складається з наступних етапів:

 • Нарізка заготовок майбутньої конструкції
 • Армування заготовок ПВХ оцинкованими профілями спеціальної форми. Це надає міцність майбутнього готового виробу
 • Зварювання та зачистка цих заготовок на зварювальному верстаті
 • Установка гуми ущільнювача і поперечних планок (імпостов)
 • Монтаж фурнітури
 • Запакечуваня конструкції, тобто установка склопакетів в готовий конструктор
 • Контроль якості збірки готової конструкції.

Стандартно цикл збірки вікна займає від 3-х до 5-ти робочих днів

Залежно від рівня складності замовлення можливе використання додаткових операцій. Наприклад, це може бути ламінація ПВХ профілю під текстуру дерева, виготовлення нестандартних конструкцій (Арки, трапеції). Вхідні двері теж відноситься до ділянки нестандартів. Конструкції нестандартного типу виготовляються довше, від 10 до 20 робочих днів.

Що важливо контролювати при виготовленні вікон.

На етапі нарізки заготовок потрібно уважно стежити, щоб профіль ПВХ не мав будь-яких механічних пошкоджень, захисна плівка на профілі повинна бути цілісною. Кут з’єднання повинен був підрізати в межах допустимого відхилення, щоб при зварюванні кутів не виникало щілин. Це правило стосується і інших елементів вікна (імпостів, штапика). Швидкість зварювання готової конструкції залежить від того, яке обладнання використовує виробник. Існує 1, 2 і 4-хголівчасті верстати. Звичайно, процес зварювання вікна на 4-хголівчасті верстаті буде в 4 рази швидше. Перед тим, як почати варити кути під високою температурою, потрібно перевірити як поверхня зварювального обладнання, так і поверхню самого профілю ПВХ на предмет попадання стружки, що не є добре для якості зварного кута. Зварений шов повинен бути рівномірним по всій довжині. Ущільнювач в конструктор повинен встановлюватися цільним шматком, розривів не допускається. Установка ущільнювача повинна починатися з середини отвору, а не з кута. Фурнітура встановлюється по технологічним завданням. Етап установки фурнітури, особливості, залежать від того, який бренд використовує виробник. На цьому детально зупинятися не будемо.

Кінцева складання та регулювання готового вікна виробляється на етапі установки склопакетів. Важливо використовувати спеціальні підкладки по периметру склопакета, щоб правильно розподілити вагу склопакетів при подальшій експлуатації і температурних перепадах. Після установки склопакетів проводитися остаточне регулювання вікна перед відправкою конструкції на ділянку перевірки якості.

Власне, процес виготовлення вікон на цьому закінчується.

При завантаженні машини на виїзд обов’язково перевіряється укомплектованість кожного замовлення відповідно до технічного завдання на наявність ручок, декоративних накладок, добірних профілів і аксесуарів (москітних сіток, підвіконь, відливів, інше)

Виготовлення вікон