Європейська якість євровікон від компанії “Твоє вікно”

евроокна киевКращі пластикові євровікна для усіх в компанії “Твоє вікно”

Компанія “Твоє вікно” пропонує своїм клієнтам встановитиу в своєму житлі євровікна з профілів відомих європейськихбрендів REHAU, VEKA, KBE, DANKE, SALAMANDER і інших не менш відомих виробників. Євровікна -металопластикові вікна, давно стали атрибутом євроремонту. І це не спроста, в сучасному вигляді пластикові вікна – це вироби, які зарекомендували себе високою якістю, екологічною безпекою і довговічністю. Наші консультанти дохідливо і зрозуміло пояснять, які пластикові вікна краще поставити, у кожному конкретному випадку.

Євровікна з ПВХ профілю – стандарт сучасного вікна

Пластикові вікна – це всілякі віконні конструкції, починаючи від звичайних прямокутних, і закінчуючи складними аркаобразними і многокутними конструкціями. У виробництві ПВХ вікон використовується високоякісний віконний профіль, який забезпечує високі теплоізоляційні властивості віконних блоків, стійкість до ультрафіолетової дії сонця, тому якісні вікна не жовтіють.

Щоб розуміти які пластикові вікна краще поставити, потрібно знати, що є віконні профілю. Їх властивості залежать, в основному, від кількості камер, з яких вони складаються. Багатокамерні віконні профілю, зазвичай мають від чотирьох до семи камер, а ширина може досягати 90 мм. Яку конструкцію і кількість камер віконного профілю потрібно вибирати – це залежить від кліматичних умов місцевості, де встановлюються вікна. Чим холодніше клімат, тим більше камер має бути у віконного профілю.

Переваги пластикових євровікон

  • Віконні конструкції з ПВХ профілю, мають безперечні переваги завдяки таким властивостям: Міцність і надійність конструкції багатокамерного профілю;
  • Високі теплоізоляційні характеристики;
  • Екологічна нешкідливість;
  • При установці противовзломной фурнітури, виключається проникнення в приміщення сторонніх, що мають злий намір;
  • Ламінування дає можливість мати віконні конструкції нелише білого кольору.
Замислюючись над тим, які пластикові вікна краще поставити, можна врахувати рейтинг компанії за популярністю віконних брендів. Першу трійку очолилиREHAU, SALAMANDER, VEKA.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...