ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Евромонтаж вікон Київ | Монтаж вікон по ГОСТу в Києві -TVOEOKNO

Евромонтаж вікон – технологія виконання

При установці нових вікон для підвищення енергоефективності скління, як правило, увага звертається на вибір склопакета, профілю і фурнітури. Але часто забувається, що на енергозбереження впливає не тільки це. Важливо також якість монтажних робіт, герметичність швів, надійність кріплення, ущільнення та ізоляції. Тришаровий Евромонтаж вікон, який також називають теплий, значно підвищує енергоефективність скління і дозволяє уникнути виникнення негативних наслідків неякісного монтажу.

Необхідність теплого монтажу вікон

При звичайному монтажі вікон простір між стіною і віконною конструкцією заповнюється поліуретанової будівельною піною. Вона має властивість розширюватися, тому вилазить з швів. Після висихання надлишки піни обрізаються і закриваються спеціальними будівельними сумішами. Зрізається верхній глянцевий шар, який є захисним і ізоляційним бар’єром. В середині структура піни пориста, вона здатна вбирати вологу зовні через мокрі після дощу укоси і всередині при утворенні конденсату.

Через деякий час, що увібрала в себе вологу монтажна піна втрачає свої якості і перестає виконувати необхідні теплоізоляційні функції. В результаті може утворитися цвіль і грибок, а також через зруйновану піну починає задувати з вулиці вітер. У такій ситуації значно погіршуються переважні якості нових металопластикових вікон, такі як герметичність, звукоізоляція і енергозбереження. Тому важливо своєчасно подумати про евромантаже і замовити його на етапі скління приміщення.

Переваги ЄВРОМОНТАЖ вікон

При теплом монтажі віконних конструкцій застосовуються спеціальні стрічки – внутрішня паронепроникним, зовнішня гідроізоляційна і ПСУЛ (попередньо стисла ущільнювальна стрічка). Вони призначені для захисту монтажної піни від вологи, а також надійної герметизації вікна в отворі.

Особливо ефективно таке рішення в зимовий період при істотних температурних перепадах. Коли зовні стіна холодна, а всередині тепла, то в точці з’єднання протилежних температур виникає конденсат. Він випадає на стеклах і віконному укосі, особливо в місці з’єднання його з підвіконням. Якщо виконаний теплий монтаж, конденсат буде виводитися назовні. В результаті вікно завжди сухе, стіна тепла і укоси чисті.

Професійний Евромонтаж вікон забезпечує такі основні переваги:

 • Сухість монтажних швів, захист піни від руйнування;
 • Утеплення, усунення пропускання холодного повітря і протягів;
 • Запобігання утворення конденсату і, як наслідок, грибка і цвілі;
 • Теплоізоляція приміщення, економія на опаленні та кондиціонуванні;
 • Хороші показники шумоізоляції;
  Збільшення терміну надійної служби віконної конструкції.

Технологія ЄВРОМОНТАЖ вікон

Віконна технологія теплого монтажу

Технологія теплого монтажу перевірена часом і виправдана тривалої надійною експлуатацією. Головне, довіряти виконання таких монтажних робіт професіоналам, які приділяють увагу кожному етапу – від вибору матеріалів до оздоблювальних робіт.

Виконується технологія ЄВРОМОНТАЖ вікон такою послідовністю основних робіт:

 • Попередня підготовка поверхні отвору, її ретельне очищення та покриття ґрунтовкою.
 • Приклеювання з допомогою самоклеящегося шару гідроізоляційної паропроницаемой стрічки до зовнішнього периметру рами, яка утворює певну ізоляцію, захищаючи місця стиків від вологи, дощу і ультрафіолетових променів.
 • Приклеювання двосторонньої паронепроникною стрічки по торця з внутрішньої сторони рами, щоб захистити від вологи монтажний шов.
 • Монтаж під водовідлив дифузійної паропроницаемой стрічки для гідроізоляції внизу зовнішнього монтажного шва.
 • Установка віконної рами, її горизонтальне і вертикальне вирівнювання, фіксація пластмасовими або просоченими дерев’яними клинами і остаточний кріплення.
 • Заповнення ізоляційної поліуретановою піною щілин, важливо, щоб була повністю заповнена щілину між рамою і прорізом, її повна витримка відповідно до рекомендацій виробника.
 • Нанесення на внутрішню і зовнішню частину укосів герметика, до якого приклеюється друга частина паро- і гідроізоляційних стрічок.

Установка укосів і підвіконь, а також обробка укосів, – завершальний етап, який слід проводити через добу.

Якщо ви хочете збільшити енергоефективність скління, поліпшити шумоізоляційні якості, запобігти утворенню цвілі і грибка на укосах, однозначно замовляйте Евромонтаж вікон. Головне довіряти цю роботу професіоналам, які мають досвід в даній технологи і використовують якісні ізоляційні матеріали. В результаті ви отримаєте всі очікувані властивості і довговічність віконної конструкції.