ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Енергоефективний склопакет Київ. Замовити пластикові вікна з енергоефективним склом від Твоє вікно.

Енергоефективність склопакетів і їх класи.

Енергоефективний склопакет

Багато стикаються з класами енергоефективності, такі наклейки зі шкалою часто зустрічаються на праски, холодильниках, пральних машинках, але мало хто знає, що і у склопакета є клас енергоефективності.

Як правило, при виборі вікна виходячи з склопакетів і профільної системи, його розмірів, ми обчислюємо тільки один показник – коефіцієнт опору теплопередачі (Rw). Цей показник в цілому характеризує конструкцію, але нижче в цей статті я розповім саме про енергоефективний склопакет.

Енергоефективний склопакет: переваги та класи

Енергоефективний стекопакет – це додаткова економія на опаленні.
Існує кілька класів енергоефективності склопакетів:

  • А (дуже високий). Клас А має підкласи А, А +, А ++
  • В (високий)
  • З (підвищений)
  • D (нормальний)
  • E (знижений)
  • F (низький)
  • G (особливо низький)

До класу А (A +, А ++) відносяться профільні системи вищого класу, а клас профільної системи залежить від товщини зовнішньої стінки профілю (2,9мм і 3,0 мм).
До А-класів відносяться такі профільні системи як Salamander 2D (A +), Salamander Streamline (A ++), Salamander bluEvolution (A ++), Rehau geneo (A ++), з двокамерними склопакетами та енергозбереженням.

Клас B – відносяться профільні системи з товщиною зовнішньої стінки (2,7мм). Цей клас нижче, але при цьому він так само має високу енергоефективністю. До даного класу відносяться профільні системи, такі як Рехау 60,70, з двокамерними склопакетами та енергозбереженням.

Клас С – бюджетні профільні системи. Якщо склопакет використовується без енергозбереження або газу аргону його клас знижується і енергоефективність конструкції в цілому.
Всі класи нижче класу С – це будуть звичайні пластикові вікна, які більше підійдуть для складських приміщень, де немає мети, зберегти тепло.

Поєднуючи енергоефективний склопакет, тобто клас енергоефективності склопакета і класи профілю, ми отримуємо коефіцієнт опору теплопередачі.