Багато стикаються з класами енергоефективності, такі наклейки зі шкалою часто зустрічаються на праски, холодильниках, пральних машинках, але мало хто знає, що і у склопакета є клас енергоефективності.
Як правило, при виборі вікна виходячи з склопакетів і профільної системи, його розмірів, ми обчислюємо тільки один показник – коефіцієнт опору теплопередачі (Rw). Цей показник в цілому характеризує конструкцію, але нижче в цей статті я розповім саме про енергоефективний склопакет.
Енергоефективний стекопакет – це додаткова економія на опаленні.
Існує кілька класів енергоефективності склопакетів:
До класу А (A +, А ++) відносяться профільні системи вищого класу, а клас профільної системи залежить від товщини зовнішньої стінки профілю (2,9мм і 3,0 мм).
До А-класів відносяться такі профільні системи як Salamander 2D (A +), Salamander Streamline (A ++), Salamander bluEvolution (A ++), Rehau geneo (A ++), з двокамерними склопакетами та енергозбереженням.
Клас B – відносяться профільні системи з товщиною зовнішньої стінки (2,7мм). Цей клас нижче, але при цьому він так само має високу енергоефективністю. До даного класу відносяться профільні системи, такі як Рехау 60,70, з двокамерними склопакетами та енергозбереженням.
Клас С – бюджетні профільні системи. Якщо склопакет використовується без енергозбереження або газу аргону його клас знижується і енергоефективність конструкції в цілому.
Всі класи нижче класу С – це будуть звичайні пластикові вікна, які більше підійдуть для складських приміщень, де немає мети, зберегти тепло.
Поєднуючи енергоефективний склопакет, тобто клас енергоефективності склопакета і класи профілю, ми отримуємо коефіцієнт опору теплопередачі.
Теми статей