ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Склопакети з теплою дистанцією. Дистанційні рамки в склопакетах: ПВХ і алюмінієві - TVOEOKNO

Дистанційні рамки в склопакеті – типи і функціонал

Дистанційна рамка або профіль – важлива конструкційна складова каркаса склопакета, що забезпечує йому жорсткість і допомагає витримувати навантаження. Вона фіксує скла по периметру на однаковій відстані, утворюючи теплоізолюючі камери (з повітрям або газонаповнені).

Порожнечу рамки наповнюють дрібними гранулам, що володіють абсорбуючі властивості. Вони вбирають вологу, що виникла в просторі між стеклами, тим самим запобігаючи їх запотівання. Для цього по всій передній стороні профілю передбачені дифузійні отвори, розмір яких менше ніж діаметр абсорбуючих гранул.

Різновиди дистанційних рамок – матеріал і властивості

технологии изготовления дистанционных рамок

Дистанційні рамки склопакета поділяються умовно на «холодні» або «теплі», які відрізняються характеристиками, матеріалом і технологією виробництва. Найбільш поширені три матеріали, що застосовуються для виготовлення дистанційних рамок: алюміній, пластик і оцинкована сталь. Також використовуються комбіновані матеріали, наприклад, полімер, покритий алюмінієвою фольгою.

«Холодні» дистанційні рамки з алюмінію

Дистанційні алюмінієві рамки також називають Спенсер, найбільш поширені і перевірені часом. Вони являють собою зварений ребристий профіль з дворядної перфорацією. Ребриста поверхня забезпечує додаткову жорсткість і довговічність конструкції. Такий тип має правильну геометрію і зварної шов відмінної якості, чистота поверхні забезпечують хорошу адгезію з герметиками. До мінусів відноситься створення «містка холоду» – освіту уздовж рамки по периметру склопакета холодної зони.

Рамки з алюмінію випускаються таких основних типорозмірів при довжині 6 метрів: 7,5; 9,5; 11,5 і 15,5 мм. Існує три категорії в залежності від товщини стінки алюмінію:

 • 0.33 мм – для ліній автоматизованого типу;
 • 0.25 мм – клас стандарт;
 • 0.21 мм – клас економ.

«Теплі» рамки з оцинкованої сталі або ПВХ

дистанционные рамки в стеклопакете

У поріванянні з алюмінієвою дистанційною рамкою, в сталевій не утворюється «місток холоду». Оцинкована сталь має більш низьку теплопровідність, що забезпечує кращі показники енергозбереження. Ще одна перевага сталевої рамки пов’язана з тим, що при температурних коливаннях вона переміщається до скла в кілька разів менше, ніж алюмінієва. Це мінімізує механічні пошкодження склопакетів і продовжує їх термін служби.

ПВХ для виготовлення дистанційних рамок стали використовувати не так давно. Даний варіант користується широкою затребуваністю завдяки своїм переважним характеристикам, зокрема низькою теплопровідністю. Пластикові рамки допомагають запобігати виникненню всередині склопакета конденсату. Температурні перепади на ПВХ особливо не впливають, тому профіль протягом тривалого часу служби зберігає свою первісну форму.

Заміна склопакета з «холодної» дистанційною рамкою на «теплу» сприяє економії теплової енергії до 7% -8% в рік.

Переваги енергозберігаючих дистанційних рамок

«Тепла» рамка склопакета, що характеризує енергозберігаючими якостями, проводиться за спеціальними технологіями. Виготовляється вона методом екструзії з полімерного матеріалу і покривається зверху алюмінієвою фольгою.

теплая рамка в стеклопакете

До основних переваг відносяться такі критерії:

 • Низькі показники теплової провідності, які мінімізують теплові втрати;
 • Підвищена стійкість до теплового розширення;
 • Гарна адгезія і сумісність з різними герметиками;
 • Ручна або автоматична збірка з використанням спеціальних з’єднувачів і куточків;
 • Покращені показники паро- і газопроникності;
 • Виготовлення в різних відтінках: чорний, білий, сірий і коричневий;
 • Мінімальна за розміром перфорація;
 • Достатній простір для абсорбуючих гранул для гальмування появу конденсату;
 • Збереження властивостей і геометричних характеристик при різних впливах (перепад температур, підвищена вологість, зовнішній тиск, коливання тиску).

Випускаються такі типорозміри дистанційних рамок енергозберігаючого типу: 19,5; 15,5; 13,5; 11,5; 9,5 і 7,5 мм.

Використання «теплого» дистанційного профілю для склопакетів робить вікно більш енергоефективним. Це дозволяє істотно економити витрати на опалення і кондиціонування приміщення, а також усуває освіту по краях склопакета конденсату.

Незважаючи на те, що різниця вартості склопакетів з «теплою» і «холодної» дистанційними рамками відчутна, фактор енергозбереження та комфортної атмосфери в приміщенні допоможе досить швидко окупити витрати.

Потрібні склопакети з теплою дистанцією?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.