ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Доводчик двері купити в Києві. Як підібрати доводчик на пластикові двері.

Доводчик двері

Як правильно підібрати доводчик двері

доводчик двери в киеве

Раніше для самостійного закривання дверей встановлювалися нехитрі пружинні пристосування, робота яких супроводжувалася різким стуком. Сьогодні можна встановити функціональний і надійний доводчик дверей автоматичного типу, магнітного або електричного. Такі вдосконалені механізми працюють надійно, плавно і безшумно. При обдуманому виборі і вірній установці доводчика, забезпечується м’яке закривання з щільним приляганням полотна, без прикладання особливих зусиль і без супроводу шуму.

Призначення доводчиків їх головні види

Дверна фурнітура, яку в народі називають доводчики, являє собою функціональні пристрої, призначені для плавного автоматичного закривання дверей з щільним її приляганням. Вони застосовуються широко в житлових приміщеннях і громадських місцях, встановлюються на міжкімнатних, вхідних, евакуаційних і протипожежних конструкціях. Одна з важливих їх функцій – прикладання оптимального зусилля, яке забезпечує спрацьовування засувки замка. За способом монтажу виділяються верхні, підлогові і приховані механізми.

Підібраний і встановлений правильно дверний доводчик може виконувати такий додатковий функціонал:

  • Регулювання швидкості або затримка закривання;
  • Фіксація в привідкритому або відкритому стані полотна;
  • Зниження зносу петель і іншої фурнітури;
  • Амортизація при відкриванні дверних систем.

Механізм накладного доводчика в розрізі:

дверной доводчик в разрезе

Класифікація доводчиків

Виготовляються двері різні за параметрами: вазі стулки і габаритів (ширина відкривання полотна). Відповідно, для різних дверей потрібні і різні по потужності доводчики. Для того щоб вибрати доводчик двері правильно, потрібно скористатися класифікацією доводчиків:

Класс доводчикаШирина створки двери до, ммВес створки двери до, мм
175020
285040
395060
4110080
51250100
61400120
71600160

Які марки доводчиків можна купити у нас:

На сьогоднішній день пропозиція доводчиків на українському ринку багатогранна. Успішно продаються в основному марки виробників Німеччини, Фінляндії, Китаю і Японії. Ми зупинили свій вибір на пропозиції 4 найнадійніших і перевірених на наш погляд марках, які будуть успішно і комфортно функціонувати в поєднанні з пластиковими дверима вхідного / міжкімнатного типу:

Доводчики Ryobi

Тип доводчикаRYOBI D-1554 UNIVRYOBI D-2055V BC
Весот 20 до 80 кгот 60 до 100 кг
Ширина створкидо 950 ммдо 1250 мм
Тягалоктеваялоктевая
Температурный режимот -15°С до +40°Сот -20°С до +45°С
Цветабелый, бронза, серебробелый, коричневый, светло серый
Цена доводчика, шт от 1860 грнот 2125 грн

Доводчики Dorma

Тип доводчикаDorma TS 77 EN 4DORMA TS-PROFIL EN 2/3/4 SIZE5 С ТЯГОЙ
Весот 40 до 80 кгот 40 до 100 кг
Ширина створкидо 1100 ммдо 1250 мм
Тягалоктеваялоктевая
Температурный режимот -15°С до +40°Сот -20°С до +40°С
Цветабелый, коричневый, серебробелый, коричневый, серебро
Цена доводчика, шт от 675 грнот 1590 грн

Доводчики GU

Тип доводчикаGU BKS OTS 140 С ТЯГОЙGU BKS OTS 210 С ТЯГОЙ
Весот 40 до 80 кгот 40 до 80 кг
Ширина створкидо 950 ммдо 1100 мм
Тягалоктеваялоктевая
Температурный режимот -15°С до +40°Сот -15°С до +40°С
Цветабелый, коричневый, cерыйбелый, коричневый, серебро
Цена доводчика, шт от 1110 грнот 1650 грн

Доводчики Geze

Тип доводчикаGEZE TS-1000GEZE TS-2000
Весот 40 до 80 кгот 60 до 100 кг
Ширина створкидо 1100 ммдо 1250 мм
Тягалоктеваялоктевая
Температурный режимот -15°С до +40°Сот -30°С до +40°С
Цветабелый, коричневый, серебробелый, коричневый, серебро
Цена доводчика, шт от 920 грнот 1240 грн

Загальний огляд дверних доводчиків

Виробниками дверної фурнітури були сконструйовані доводчики для всіляких систем, від міжкімнатних до важких вуличних блоків. Всі вироблені устрою поділяють умовно на чотири типи: накладні, підлогові, вбудовані і спеціалізованні.

Накладні

Найпоширеніший, доступний і недорогий доводчик на двері. Як правило, їх застосовують в магазинах і різних громадських приміщеннях, де важливо, щоб вхідні конструкції були закритими. По пристрою вони діляться на два підтипи:

  • З приводом зубчастого типу. Популярний, простий і надійний механізм, що забезпечує плавний рух, більш сильний притиск при стисненні ущільнювача і замикання замка. Сприяє цьому елемент, який приводить в рух шестерні або зубчасті штифти. Не застосовуються для міжкімнатних систем.
  • Зі змінним стрижнем. У порівнянні з зубчастим типом використовується рідше, але характеризується рядом переважних параметрів. Витривалий і надійний механізм малих габаритів. В основі розташований кулачковий стрижень, який надає руху пружини, а також два поршня, що впливають на швидкість відкриття і гальмування.

Вбудовувані

Пристосування прихованого типу, які можуть вбудовуватися в раму, дверне полотно, підлоги. Умовно їх можна поділити на дві групи:

  • Навісні утримує механізмом. Компактні й легкі, призначені для міжкімнатних систем. Непрості в монтажі, що вимагають точної співвісності встановлюється пари навісів, відхилення якої неприпустимі.
  • З внутрішнім змінним стержнем. За принципом функціонування дуже схожий на накладний тип. Різниця тільки в розмірах і способі установки. Один край пристосування монтується в верхньому торці полотна двері, а друга – у верхній частині її коробки.

Підлогові

Монтується підлоговий доводчик дверей відповідно в підлогу, він візуально прихований і практично непомітний, безпечний і зручний у використанні. Пристрій досить простий – являє собою вал, який однією стороною скріплений з пружиною, а другий з’єднаний з кріпильним елементом. На осі вала кріпиться і фіксується дверне полотно. Такий механізм застосовується для конструкцій маятникового і одностороннього відкривання, також його можна монтувати на масивні полотна вагою до 300 кг.

Спеціалізовані

Фурнітура спеціального призначення, до якої відносяться доводчки пристосовуються на відкатні системи. Зокрема, їх застосовують для шаф купе. Представляють вони собою стрижневі пристрої, які встановлюються в торці полотна або коробці, щоб запобігти ударам дверцят меблів. Недолік такого варіанту – виступаючі штифти, через які не дивно спіткнутися і при цьому легко поламати.

Менеджери компанії зможуть професійно підібрати оптимальні доводчики для пластикових дверей внутрішнього і зовнішнього використання, ваги дверного полотна, а також кількості та інтенсивності відкривання дверей ПВХ

Особливості та правила установки

Крім вірного вибору важлива правильна установка доводчиків та їх налаштування. Як правило, кожен гідний виробник надає точну інструкцію і схему, де прописані всі кроки. Здійснювати монтаж та налагодження механізму слід відповідно до даних рекомендацій. Будь-яка самодіяльність може призвести до порушення роботи пристрою і його швидкого виходу з ладу.

Налаштування є регулювання гвинтів, які відповідають за швидкість відкривання і кут розорювання двері. Здійснювати цей процес потрібно уважно, чітко і акуратно. Якщо доводять дверні системи встановити і відрегулювати коректно, вони прослужать надійно і справно тривалий період часу. Якщо ви сумніваєтеся, що зможете зробити все правильно, то не варто ризикувати. Довірте цю роботу професіоналам.

Все про двері ви дізнаєтеся:

Питання про доводчики двері

Установка доводчика доцільна в будь-яких громадських приміщеннях, офісах, школах, поліклініках, кафе і магазинах. Механізм доводчика продовжить термін служби самих дверей за рахунок перерозподіл навантаження, забезпечить щільний притиск і плавне закриття експлуатації. Установка доводчиків на пластикові двері в нашому розумінні – завершальний етап покупки дверей ПВХ під ключ.

Перш за все, вибираючи дверний механізм, що доводить, важливо враховувати його потужність. Чим більше за габаритами і важче двері, тим потужніша потрібна конструкція. Якщо для такого полотна придбати пристрій недостатньої потужності, воно швидко вийде з ладу. Рекомендовано для різних типів дверних систем використовувати певні пристосування, щоб продовжити їх термін служби. Наприклад, для орних конструкцій – верхні, а для маятникових – підлогові.

Дуже важливо враховувати, як інтенсивно і в яких умовах буде експлуатуватися механізм. Якщо необхідний вуличний доводчик, важливо передбачити стійкість до температурних перепадів. Існують пристрої, які можуть без проблем функціонувати в широкому діапазоні температур (від -40 до + 750С). Але не дивлячись на такі характеристики, слід своєчасно регулювати швидкість закривання відповідно до температурного режиму навколишнього середовища

Функція фіксації доводчика означає, що ви зможете при необхідності зафіксувати двері у відкритому положенні, наприклад на 110 градусів. Дана опція корисна в торгових центрах і магазинах, складах при переміщенні товарів з одного приміщення в інше. А також при великому потоці відвідувачів.

Доводчики виготовляються з алюмінію з полімерним покриттям.

Максимальної кут відкривання доводчика 180 градусів. Але варто враховувати умови і особливості відкривання дверного полотна.

Бажано раз на рік оновлювати мастило в точці з’єднання двох частин важеля. Врахуйте погодний фактор коливання температур, якщо доводчик встановлений на зовнішніх вхідних дверях. Масло в зимовий період стає густим, а влітку навпаки рідким. Тому регулювання доводчика раз на рік не означає, що ви придбали неякісний механізм.

Заявлена кількість циклів відкривання доводчика становить як правило 1000000