МенюМеню

Доводчик дверей

Як правильно підібрати доводчик двері

доводчик двери в киевеРаніше для самостійного закривання дверей встановлювалися нехитрі пружинні пристосування, робота яких супроводжувалася різким стуком. Сьогодні можна встановити функціональний і надійний доводчик дверей автоматичного типу, магнітного або електричного. Такі вдосконалені механізми працюють надійно, плавно і безшумно. При обдуманому виборі і вірній установці доводчика, забезпечується м’яке закривання з щільним приляганням полотна, без прикладання особливих зусиль і без супроводу шумом.

Призначення доводчиків їх головні види

Дверна фурнітура, яку в народі називають доводчики, являє собою функціональні пристрої, призначені для плавного аве механізми.томатіческого закривання дверей з щільним її приляганням. Вони застосовуються широко в житлових приміщеннях і громадських місцях, встановлюються на міжкімнатних, вхідних, евакуаційних і протипожежних конструкціях. Одна з важливих їх функцій – прикладання оптимального зусилля, яке забезпечує спрацьовування засувки замка. За способом монтажу виділяються верхні, підлогові і приховані.

Підібраний і встановлений правильно дверний доводчик може виконувати такий додатковий функціонал

  • Регулювання швидкості або затримка закривання;
  • Фіксація в відкритому або відкритому стані полотна;
  • Зниження зносу петель і іншої фурнітури;
  • Зниженя знос петель  іншої фурнітури

Зниженя знос петель і іншої фурнітури

 

Класифікація доводчиків

Виготовляються двері різні за параметрами: вазі стулки і габаритів (ширина відкривається полотна). Відповідно, для різних дверей потрібні і різні по потужності доводчики. Для того щоб вибрати доводчик двері правильно, потрібно скористатися класифікацією доводчиків:

Класс доводчикаШирина створки двери до, ммВес створки двери до, мм
175020
285040
395060
4110080
51250100
61400120
71600160

Які марки доводчиків можна купити у
нас:

На сьогоднішній день пропозиція доводчиків на українському ринку багатогранна. Успішно продаються в основному марки виробників Німеччини, Фінляндії, Китаю і Японії. Ми зупинили свій вибір на пропозиції 4 найнадійніших і перевірених на наш погляд марках, які будуть успішно і комфортно функціонувати в поєднанні з пластиковими дверима вхідного / міжкімнатного типу:

Доводчики: бренды, цены, характеристики

дверной доводчик Geze
Тип доводчикаGEZE TS-1000GEZE TS-2000
Вес от 40 до 80 кгот 60 до 100 кг
Ширина створкидо 1100 ммдо 1250 мм
Тягалоктеваялоктевая
Температурный режимот -15°С до +40°Сот -30°С до +40°С
Цветабелый, коричневый, серебробелый, коричневый, серебро
Цена доводчика, шт от 920 грнот 1240 грн
Обратите внимание! Ассортимент доводчиков намного шире.
доводчик двери Dorma
Тип доводчикаDorma TS 77 EN 4DORMA TS-PROFIL EN 2/3/4 SIZE5 С ТЯГОЙ
Вес от 40 до 80 кгот 40 до 100 кг
Ширина створкидо 1100 ммдо 1250 мм
Тягалоктеваялоктевая
Температурный режимот -15°С до +40°Сот -20°С до +40°С
Цветабелый, коричневый, серебробелый, коричневый, серебро
Цена доводчика, шт от 675 грнот 1590 грн
Обратите внимание! Ассортимент доводчиков намного шире.
доводчик для дверей GU
Тип доводчикаGU BKS OTS 140 С ТЯГОЙGU BKS OTS 210 С ТЯГОЙ
Вес от 40 до 80 кгот 40 до 80 кг
Ширина створкидо 950 ммдо 1100 мм
Тягалоктеваялоктевая
Температурный режимот -15°С до +40°Сот -15°С до +40°С
Цветабелый, коричневый, cерыйбелый, коричневый, серебро
Цена доводчика, шт от 1110 грнот 1650 грн
Обратите внимание! Ассортимент доводчиков намного шире.
японский доводчик ryobi
Тип доводчикаRYOBI D-1554 UNIVRYOBI D-2055V BC
Вес от 20 до 80 кгот 60 до 100 кг
Ширина створкидо 950 ммдо 1250 мм
Тягалоктеваялоктевая
Температурный режимот -15°С до +40°Сот -20°С до +45°С
Цветабелый, бронза, серебробелый, коричневый, светло серый
Цена доводчика, шт от 1860 грнот 2125 грн
Обратите внимание! Ассортимент доводчиков намного шире.

Загальний огляд дверних доводчиків

Виробниками дверної фурнітури були сконструйовані доводчики для всіляких систем, від міжкімнатних до важких вуличних блоків. Всі вироблені устрою поділяють умовно на чотири типи: накладні, підлогові, вбудовані і спеціалізовані.

Накладні

Найпоширеніший, доступний і недорогий доводчик на двері. Як правило, їх застосовують в магазинах і різних громадських приміщеннях, де важливо, щоб вхідні конструкції були закритими. По пристрою вони діляться на два підтипи:

  • З приводом зубчастого типу. Популярний, простий і надійний механізм, що забезпечує плавний рух, більш сильний притиск при стисненні ущільнювача і замикання замка. Сприяє цьому елемент, який приводить в рух шестерні або зубчасті штифти. Не застосовуються для міжкімнатних систем.
  • Зі змінним стрижнем. У порівнянні з зубчастим типом використовується рідше, але характеризується рядом переважних параметрів. Витривалий і надійний механізм малих габаритів. В основі розташований кулачковий стрижень, які надає руху пружині, а також два поршня, що впливають на швидкість відкриття і гальмування.

Вбудовувані

Пристосування прихованого типу, які можуть вбудовуватися в раму, дверне полотно, підлогу. Умовно їх можна поділити на дві групи:

  • З внутрішнім змінним стержнем. За принципом функціонування дуже схожий на накладний тип. Різниця тільки в розмірах і способі установки. Один край пристосування монтується в верхньому торці полотна двері, а друга – у верхній частині її коробки.

Підлогові

Монтується підлоговий доводчик дверей відповідно в підлогу, він візуально прихований і практично непомітний, безпечний і зручний у використанні. Пристрій досить просто – являє собою вал, який однією стороною скріплений з пружиною, а другий з’єднаний з кріпильним елементом. На осі вала кріпиться і фіксується дверне полотно. Такий механізм застосовується для конструкцій маятникового і одностороннього відкривання, також його можна монтувати на масивні полотна вагою до 300 кг.

Спеціалізовані

Фурнітура спеціального призначення, до якої відносяться доводять пристосування на відкатні системи. Зокрема, їх застосовують для шаф купе. Представляють вони собою стрижневі пристрої, які встановлюються в торці полотна або коробці, щоб запобігти ударам дверцят меблів. Недолік такого варіанту – виступаючі штифти, через які не дивно спіткнутися і при цьому легко поламати.

Важно!Менеджери компанії зможуть професійно підібрати оптимальні доводчики для пластикових дверей внутрішнього і зовнішнього використання, ваги дверного полотна, а також кількості та інтенсивності відкривання дверей ПВХ
Консультант
Консультант

Особливості та правила установки

Крім вірного вибору важлива правильна установка доводчиків та їх налаштування. Як правило, кожен гідний виробник надає точну інструкцію і схему, де прописані всі кроки. Здійснювати монтаж та налагодження механізму слід відповідно до даних рекомендацій. Будь-яка самодіяльність може призвести до порушення роботи пристрою і його швидкого виходу з ладу.

Налаштування є регулювання гвинтів, які відповідають за швидкість відкривання і кут розорювання двері. Здійснювати цей процес потрібно уважно, чітко і акуратно. Якщо доводять дверні системи встановити і відрегулювати коректно, вони прослужать надійно і справно тривалий період часу. Якщо ви сумніваєтеся, що зможете зробити все правильно, то не варто ризикувати. Довірте цю роботу професіоналам.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

окнакиев