МенюМеню

Підвіконня Danke

Підвіконня Danke серед різноманіття аналогічної продукції заслужив особливої уваги. Це підвіконня є інноваційним продуктом преміум класу

Підвіконня Danke ідеально поєднуються зі встановленими пластиковими вікнами. Якщо порівнювати з подоконниками, виготовленими з мармуру, граніту або каменю, то Ви отримаєте при невисокій вартості продукт аналогічної якості і привабливого зовнішнього вигляду.

Родзинка підвіконь Danke полягає в тому, що їх покриття імітує поверхню дорожчих Подоконник Danke в Киеве

матеріалів, з яких виготовляються елітні мармурові або гранітні підвіконня, а також з дорогих порід дерева. При використанні якісного ПВХ матеріалу, Ви отримуєте елітний зовнішній вигляд при невисокій вартості підвіконь Данке.

Догляд за пластиковими підвіконнями Danke не припускає використання спеціальних засобів і невибагливий. При правильному монтажі підвіконь Данке, цей матеріал прослужить Вам не одно десятиліття. Ця марка підвіконь ПВХ має високі експлуатаційні характеристики разом зі своїми побратимами, у тому числі і деякими марками дерев’яних підвіконь. При невисокій вартості Ви отримуєт еміцну основу з акриловим покриттям, а також палітру колірних рішень для втілення дизайнерських ідей.

Чому підвіконня Danke, це то що вам треба

подоконник данке
Спеціальний склад ПВХ при виготовленні робить підвіконня міцніше на відміну з іншими пластиковими підвіконнями. Єдине пластикове підвіконня, яке не боїться попелу від сигарет.
подоконник Данке Киев
Не містить у складі компонент формальдегит, має акрилову поверхню, що робить підвіконня Данке безпечним і екологічним матеріалом
купить подоконник Danke в Киеве
Термо- і вологостійкість підвіконь ПВХ. Пластикові підвіконня Danke не псуються від дії гарячих предметів. Разом з дерев’яними підвіконнями не набрякають і не розшаровуються при дії вологи.
подоконники данке под заказ
Встановивши підвіконня Danke, ви забудете про проблему слідів від квіткових горщиків і предметів побуту наповерхні підвіконня. Завдяки акриловому покриттю, підвіконня Данке зберігають бездоганну поверхню упродовж багатьох років.
установка подоконников Danke в Киеве
Підвіконня Danke – це також простота в догляді. Глянсова акрилова поверхня підвіконня не вимагає на відміну від підвіконь з шорсткою поверхнею використання спеціальних засобів з абразивными елементами.
   
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...


Заполните форму и мы свяжемся с вами.