МенюМеню

Кольорові вікна (ламінація)

пластиковые окна ламинированныеБагато наших потенційних замовників знають, що пластикові вікна можна виготовити не тільки в білому кольорі, але і замовити пластикові вікна з ламінуванням. Ламіновані вікна – це металопластикові вікна на поверхню профілю ПВХ яких за спеціальною технологією нанесена декоративна плівка. Колірних рішень при виготовленні вікон з такою дизайнерською ідеєю дуже багато. Це може бути різна текстура поверхні, великий вибір колірних рішень від класичних пластикових вікон під дерево до нових сучасних тенденцій дизайну – антрацит, срібло. І добре, що віконний ринок в цьому плані слід в ногу сучасним тенденціям архітектури та дизайну інтер’єру.

Варіанти ламінації поверхні вікон ПВХ

Пластикові вікна можуть бути декоровані як з однієї так і з двох сторін, така ламінація вікон пвх буде позначатися відповідно як: внутрішня, зовнішня або двостороння. Слід зауважити, що двостороння ламінація може бути в масі, коли сама основа (рама) ПВХ практично повторює тон декоративної плівки. Кольорові вікна в масі це як правило заводська ламінація вікон, тому вибір кольору в такому варіанті обмежений найпоширенішими колірними рішеннями:

  • карамельна основа ПВХ для кольору “Золотий дуб”
  • темно-коричнева рама ПВХ для рала “Темний дуб” і “Махагон”.

 

Інші кольори будуть наноситися на білу основу ПВХ профілів.

Можливі кольори ламінації вікон в масі

окна ламинация в массе

Що таке ламінація вікон в масі

Laminaciya v masse

Як ламінують пластикові вікна?

пленка для ламинации пластиковых окон

Для того щоб надати певний колір поверхні пластикового профілю, – використовуються спеціальні двошарові акрилові плівки. Верхній шар плівки – це власним шар кольору, який вибираєте. Склад верхнього шару підібраний таким чином, що кольорове вікно не вигоряє і не піддається впливу ультрафіолетового впливу. Нижній шар акрилової плівки виконує захисну функцію від впливу високої температури на ПВХ-профіль і механічних пошкоджень. На ринку є багато виробників таких акрилових плівок, провідним постачальником таких плівок для ламінування металопластикових вікон є німецька компанія Renolit. Наші пластикові вікна будуть виготовлені з використанням акрилових плівок саме цього виробника!

Для того щоб заламінувати пластикове вікно використовується спеціальне обладнання. Під температурою не менше 130 градусів за Цельсієм на поверхню заготовок ПВХ-профілю наноситься вибрана плівка для ламінування. Склеювання відбувається завдяки використанню поліуретанового клею, який рівномірно наноситься на поверхню профілю. Якість ламінаційного покриття багато в чому залежить від рівня обладнання, на якому відбувається сам процес ламінування, а саме рівномірність нанесення ламінаційного покриття, а також професіоналізму та досвіду фахівця, який контролює весь цикл виготовлення.

Після етапу ламінування заготовок профілів згідно з технологією необхідно витримати не менше 10 днів перш ніж приступати до власне виготовлення пластикового вікна. Саме тому термін виготовлення пластикових вікон в кольорі трохи довше в порівнянні з класичними білими вікнами їх пвх.

Текстура вікон під дерево

Цветные пластиковые окна Текстура пленок рал

Профіль ПВХ в розрізі

профиль с ламинацией renolit

 

Пластикові вікна в кольорі – які можливі варіанти кольорівтаблиця основних відтінків RAL *

Палитра цветов пластиковых окон

* Цветовая гамма на сайте может незначительно отличаться от реальных образцов

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 3.50 из 5)
Loading...


Заполните форму и мы свяжемся с вами.

окнакиев