• Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Сб: 10:00-15:00

  Що таке мультифункціональний склопакет?!

  Новим словом в енергоефективності металопластикових вікон є використання мультифункціонального скла при виготовленні склопакетів. Мультифункціональний склопакет поєднує в собі функції солнцезащиты іенергозбереження одночасно.

  В останні роки все більшою популярністю користуються мультифункціональне скло. Мультифункціональний склопакет – це склопакет на який наноситься дуже тонкий шар металу, дозволяючи відображати тепло в приміщення і зберігати прохолоду в літній час, при цьому він залишається максимально прозорим.

  Досі вдавалося розв’язати лише одну проблему, встановлюючи багатокамерні склопакети з И-стеклом(енергозбереженням). Завдяки напиленню металів іонів срібла, тепло, яке накопичується у будинку, відбивається від поверхні И-стекла. Таке скло допомагає взимку, але коли приходить літо, то світить сонце і нагріває кімнату.

  Так або інакше в приміщення, при будь-якому склінні основна втрата тепла через скло, в холодний час, так і влітню пору року, потрапляє неприємне тепло. Мультифункціональне скло працює постійно.

  Літня функція (сонцезахисна) :

  Мультифункціональне скло – це хороший захист від жари. Склопакети відбивають назовні сонячні промені і біля 58% тепловой енергії не потрапляє в приміщення, але і на ефект кондиціонера не варто розраховувати.

  Зимова функція:

  В холодну погоду скло працює за принципом енергозберегаючого склопакета. Срібне покриття відбиває теплове випромінювання, приміром, від опалювальних приладів, утримуючи тепло усередині приміщення.

  Принцип роботи мультифункціонального скла :

  На поверхню скла наноситься металеве покриття, таке якна И-стекло, але мультифункціональне покриття складається з декількох шарів. Молекули кожного шару наносять хрест на хрест, що і дозволяє йому працювати вдві сторони.

  Мультифункціональний склопакет має массу переваг :

  • Захист кімнати від нагріву;
  • Збереження тепла зимою;
  • Прозорість зсередини;
  • Незначна дзеркальність зовні;
  • Зменшення витрат на опалювання;
  • Поліпшення загального мікроклімату в приміщенні;
  • Збереження меблів і шпалер від вицвітання.

  Недоліки мультифункціонального склопакета :

  • Висока ціна, в порівнянні із звичайними склопакетами.

  Висновки:

  Мультифункціональний склопакет – це відмінне рішення для жителів великих міст так і для жителів передмістя. Такий склопакет відповідає усім необхідним показникам і чудово підходить як в квартири, приватні будинки, так само і в офіси. Він дозволить заощадити на опалюванні і зменшити вірогідність появи конденсату на вікнах. Так само не варто залишати без уваги звукоізоляційні властивості і рівень міцності склопакета. Ці показники набагато вищі, якщо порівнювати із звичайнимисклопакетами.

  Мультифункціональний склопакет – це відмінне рішеннядля створення тепла і затишку у Вашому будинку.