ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Що таке мультифункціональний склопакет?!

Що таке мультифункціональний склопакет?!

Новим словом в енергоефективності металопластикових вікон є використання мультифункціонального скла при виготовленні склопакетів. Мультифункціональний склопакет поєднує в собі функції солнцезащиты іенергозбереження одночасно.

В останні роки все більшою популярністю користуються мультифункціональне скло. Мультифункціональний склопакет – це склопакет на який наноситься дуже тонкий шар металу, дозволяючи відображати тепло в приміщення і зберігати прохолоду в літній час, при цьому він залишається максимально прозорим.

Досі вдавалося розв’язати лише одну проблему, встановлюючи багатокамерні склопакети з И-стеклом(енергозбереженням). Завдяки напиленню металів іонів срібла, тепло, яке накопичується у будинку, відбивається від поверхні И-стекла. Таке скло допомагає взимку, але коли приходить літо, то світить сонце і нагріває кімнату.

Так або інакше в приміщення, при будь-якому склінні основна втрата тепла через скло, в холодний час, так і влітню пору року, потрапляє неприємне тепло. Мультифункціональне скло працює постійно.

Літня функція (сонцезахисна) :

Мультифункціональне скло – це хороший захист від жари. Склопакети відбивають назовні сонячні промені і біля 58% тепловой енергії не потрапляє в приміщення, але і на ефект кондиціонера не варто розраховувати.

Зимова функція:

В холодну погоду скло працює за принципом енергозберегаючого склопакета. Срібне покриття відбиває теплове випромінювання, приміром, від опалювальних приладів, утримуючи тепло усередині приміщення.

Принцип роботи мультифункціонального скла :

На поверхню скла наноситься металеве покриття, таке якна И-стекло, але мультифункціональне покриття складається з декількох шарів. Молекули кожного шару наносять хрест на хрест, що і дозволяє йому працювати вдві сторони.

Мультифункціональний склопакет має массу переваг :

  • Захист кімнати від нагріву;
  • Збереження тепла зимою;
  • Прозорість зсередини;
  • Незначна дзеркальність зовні;
  • Зменшення витрат на опалювання;
  • Поліпшення загального мікроклімату в приміщенні;
  • Збереження меблів і шпалер від вицвітання.

Недоліки мультифункціонального склопакета :

  • Висока ціна, в порівнянні із звичайними склопакетами.

Висновки:

Мультифункціональний склопакет – це відмінне рішення для жителів великих міст так і для жителів передмістя. Такий склопакет відповідає усім необхідним показникам і чудово підходить як в квартири, приватні будинки, так само і в офіси. Він дозволить заощадити на опалюванні і зменшити вірогідність появи конденсату на вікнах. Так само не варто залишати без уваги звукоізоляційні властивості і рівень міцності склопакета. Ці показники набагато вищі, якщо порівнювати із звичайнимисклопакетами.

Мультифункціональний склопакет – це відмінне рішеннядля створення тепла і затишку у Вашому будинку.