ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Чим відрізняється однокамерний склопакет від двокамерного ?!

Чим відрізняється однокамерний склопакет від двокамерного ?!

Основні джерела втрати тепла через скло, тому до вибору склопакета варто підійти відповідально.из чего состоит стеклопакет
Однокамерний або двокамерний склопакет, який же краще? Давайте ознайомимося з характеристиками.

Склопакет – це конструкція, що складається з декількох стекол і герметично з’єднана між собою повітряною камерою.

  • Скло;
  • Повітряна камера заповнена осушувачем, завдяки якому, при перепаді температур не з’являється конденсат на вікнах;
  • Внутрішній герметик – захищає камеру від потрапляння вологи і пилу;
  • Зовнішній герметик – підвищує ударну міцність склопакета.

Однокамерний склопакет – складається з двох стекол і як його називають фахівці «стандартний однокамерний». Формула такого склопакета складає 4-16-4, де 4 мм – це товщина скла, а 16мм – це відстань між стеклами. Такий склопакет легше двокамерного, він не навантажує конструкцію, відповідно при меншій вазі відбувається менше навантаження на фурнітуру. Однокамерний склопакет пропускає більше світла в будинок і за ціною він вигідніше. У той же час у такого склопакета гірше звуко – і теплоізоляційні властивості і він більше схильний до запітніння стекол. Приведений опір теплопередачі однокамерного склопакета 0,32 м2oС / Вт. В основному їх встановлюють на балконах, балконних блоках і лоджіях.

Двокамерний склопакет складається з трьох стекол, які з’єднані між собою двома повітряними камерами. Формула двокамерного склопакета складає до прикладу 4-10-4-10-4, де 4 мм – це товщина стекол, а 10мм – це відстань між стеклами. Такий вид склопакетів більш затребуваний в квартири, дачі і офіси. За рахунок установки двокамерного склопакета можна поліпшити показники тепло і шумоізоляції. Приведений опір теплопередачі двокамерного склопакета 0,47 м2oС / Вт. Такий склопакет в 1,5 рази тепліше, що зменшує утворення конденсату на стеклах. Двокамерний склопакет за ціною від однокамерного відрізняється не на багато, але ефект в приміщенні набагато відчутнішими. Такий склопакет добре зберігає тепло і захищаючи від шуму.

отличия однокамерного стеклопакета от двухкамерного

У житлових приміщення варто встановлювати склопакети по ГОСТу з теплопередачей не менш 0,45 м2oС / Вт, інакше показники готового вікна не буду відповідати всім будівельним нормам. За ГОСТом товщина всього склопакета може бути від 16 до 46 мм.

При виборі склопакета варто враховувати розташування будинку, район, а так само кліматичну зону. Для регіонів, де зими до – 20 градусів двокамерний склопакет – це найоптимальніший варіант скління.