Пластикові двері ПВХ

dver

Пластикові двері ПВХ в Києві

Пластикові двері вже давно перестали використовуватися тільки як балконні. Широке поширення дверей ПВХ отримали завдяки ряду переваг в порівнянні з дерев’яними дверима і бронедверима. Це, передусім, надійність звукоізоляції, стійкість до температурних навантажень і вологи.

Двері, виготовлені з ПВХ профілю :

  • прекрасно впишуться в інтер’єр частки будинку або офісу, завдяки різноманіттю можливостей наповнення.
  • витримують великі навантаження при використанні спеціальної вхідної фурнітури
  • стійкі до вологи, тому стануть кращим варіантом в приміщеннях з підвищеною вологістю (санвузол, басейн, сауна, кухня)
  • кращий варіант для офісних і побутових приміщень, оскільки не вимагають ретельного відходу, легко очищаються від забруднень
  • мають високу ізоляцію шуму.
 

Що означає якісні пластикові двері?

Отже, якісні пластикові двері (міжкімнатна, вхідна), це:
  • використання спеціальної вхідної стулки, яка ширше впорівнянні з віконною на 3-5 см
  • використання спеціальної посиленої вхідної фурнітури, розрахованої на приватні навантаження
  • використання спеціальних вхідних петель від 3 штук, а краще 4.
  • установка спеціального армування всередині профілю ПВХ, що захищає вхідну конструкцію від деформації.
При дотриманні цих основ виготовлення якісних вхідних дверей, Ваша купівля радуватиме Вас багато років.

Ламіновані пластикові двері

Пластикові двері ПВХ впишуться у будь-який інтер’єр завдяки можливості декорування ПВХ профілю у будь-який колір і надання текстури під дерево. Також, можна підібрати спеціальний склопакет (матовий, тонований, заповнення декоративним шпроссом), який гармонійно підкреслить Ваші дизайнерські задумки. Для того, щоб двері прослужили роки, її комплектують спеціальною посиленою фурнітурою для частого відкривання, всередині ж профілю ПВХ встановлюється армування підвищеної жорсткості для відвертання деформації вхідних конструкцій

Переваги пластикових дверей

Dveri-pvc-kiev

Варіанти пластикових дверей :

пластиковые двери
Балконні двері

Балконні двері – це фактично віконна конструкція, в якій використовується той же профіль (рама, стулка, імпост) і фурнітура, що і в звичайних пластикових вікнах. Єдиним доповненням в комплектації фурнітури стане додавання балконної клямки і ручки-ухват зовні стулки для зручності експлуатації (дозволяють легко закрити двері, якщо вивийшли на балкон або лоджію). А також, варіації заповнення (сендвіч-панель/скло) нижньої частини дверей по висоті до початку підвіконня.

Гранична висота виготовлення балконних дверей з цілісною стулкою – 2350 мм. Для виготовлення балконнихдверей з більшою висотою знадобиться конфігураціяостанньої з фрамугою.

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері – це свого роду “гібрид” між балконними дверима і повноцінною вхідною групою.При виготовленні таких дверей може бути використаний віконний профіль або мінімальний базовий варіант з вхідної стулки, але тут вже обов’язкова установка двосторонньої нажимной ручкиі замку із замиканням в одній точці. Найчастіше тип міжкімнатних дверей замовляють для установки в отвори внутрішніх побутових приміщень, санвузлів, комор, виходу на горище і тому подібне. Поріг дверей може бути пластиковим або алюмінієвим (низький поріг 2 см).

Алюмінієвий поріг поступається по герметичності.

Вхідні двері

Назва Вхідні Пластикові Двері вже саме по собі говорить про призначення таким дверям. Вхідні двері припускають використання ПВХ-профілів вхідної серії. Це буде широка посилена вхідна рама і стулка від 94 мм. Звичайно у вхідних дверях використовується низький алюмінієвий поріг заввишки 20 мм.

Комплектація фурнітури включає вхідні петлі від 3 шт на 1 стулку, які забезпечать інтенсивність навантаження як вагової так частоти експлуатації, п’ятизамочний замок з 4-5 точками замикання по периметру стулки, а також нажимной або офісний гарнітур. За бажанням, двері можна виготовити під текстуру дерева з будь-якого боку (ламінування).

Балконний блок

Вид і конфігурація балконного блоку ( виходу на балкон) залежать від специфіки дверного отвору. Балконний блок в класичному уявленні представляє пластикові двері і розташоване поруч вікно. Вікно може бути як глухим, так і із стулкою. Балконний блок в різних типах будинків відрізняється. Наприклад, в сталинках і чеських проектах вихід на балкон є одностулковими або двостулковими дверима з фрамугою. А, в хрущовках, до балконних дверей примикають з двох сторін вікна.

Такий тип балконного блоку називають ще “метелик” або”чебурашка”. Для розрахунку балконного блоку по вашим розмірам треба заміряти окремо ширину і висоту дверей і вікна відповідно. Зручно комплектувати вихід на балкон спеціальними балконними клямками (ручка-рогач), для того, щоб вийшовши на балкон, Ви могли з боку балкона закрити за собою двері.

Ціни на пластикові двері

Формат
Структура
Выберите систему
Выберите стеклопакет
Выберите тип двери
Проходная нагрузка
Комплект ручек
Количество дверей
Размеры
Высота, см
Ширина, см
Комплектация
Выберите комплектацию:
m ico 001 - Пластикові двері Ціни
m ico 002 - Пластикові двері Ціни
m ico 002 - Пластикові двері Ціни
m ico 003 - Пластикові двері Ціни
m ico 004 - Пластикові двері Ціни
m ico 005 - Пластикові двері Ціни
m ico 006 - Пластикові двері Ціни
m ico 007 - Пластикові двері Ціни
m ico 008 - Пластикові двері Ціни
 
Выберите услуги:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...