МенюМеню

Чим відрізняється однокамерний склопакет від двокамерного?!

Чим відрізняється однокамерний склопакет від двокамерного?!

Основні джерела втрати тепла через скло, тому до вибору склопакета варто підійти відповідально. Однокамерний або двокамерний склопакет, який ж краще? Давайте ознайомимося з характеристиками.

Склопакет – це конструкція, що складається з декількох стекол і герметично поєднана між собою повітряною камерою.

Характеристики склопакета :

  1. Скло;
  2. Повітряна камера заповнена осушувачем, завдяки якому, при перепаді температур не з’являється конденсат на вікнах;
  3. Внутрішній герметик – захищає камеру від попадання вологи і пилу;
  4. Зовнішній герметик – підвищує ударну міцність склопакета.

Однокамерний склопакет – складається з двох стекол і як його називають фахівці “стандартній однокамерний”. Формула такого склопакета складає 4-16-4, де 4мм – це товщина скла, а 16мм – це відстань між склом. Такий склопакет легший за двокамерний, він не навантажує конструкцію, відповідно при меншій вазі йде менше навантаження на фурнітуру. Однокамерний склопакет пропускає більше світла у будинок і за ціною він вигідніший.В той же час у такого склопакета гірше звуко – і теплоізоляційні властивості і він більше схильний до запітніння скла. Приведений опір теплопередачі однокамерного склопакета 0,32 м2oС/Вт. В основному їх встановлюють на балконах, балконних блоках і лоджіях.

Двокамерний склопакет складається з трьох стекол, які з’єднані між собою двома повітряними камерами. Формула двокамерного склопакета складає 4-10-4-10-4, де 4мм – це товщина скла, а 10мм – це відстань між склом. Такий вид склопакетів більше затребуваний в квартири, дачі і офіси. За рахунок установки двокамерного склопакета можна поліпшити показники тепло і шумоізоляції. Приведений опір теплопередачі двокамерного склопакета0,47 м2oС/Вт.

Такий склопакет в 1,5 разу тепліше, що зменшує утворення конденсату на склі. Двокамерний склопакет за ціною від однокамерного відрізняється не на багато, але ефект в приміщенні набагато відчутніший. Такий склопакет добре зберігає тепло і захищає від шуму.

Чим відрізняється однокамерний склопакет від двокамерного?!

У житлових приміщення варто встановлювати склопакети по Госту з теплопередачею не менше 0,45 м2oС/Вт, інакше показники готового вікна не відповідатимуть усім будівельним нормам. По Госту товщина усього склопакета може бути від 16 до 46 мм.

 

 

При виборі склопакета варто враховувати розташування будинку, район, а так само кліматичну зону. Для регіонів, де зими до – 20 градусів двокамерний склопакет – це найоптимальніший варіант скління.

Якщо Ви не можете зробити вибір або у Вас є якісь побажання, дзвоните нам, наші менеджери дадуть відповідь на усі Ваші питання.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

окнакиев