Чим відрізняється однокамерний склопакет від двокамерного?!

Чим відрізняється однокамерний склопакет від двокамерного?!

Основні джерела втрати тепла через скло, тому до вибору склопакета варто підійти відповідально. Однокамерний або двокамерний склопакет, який ж краще? Давайте ознайомимося з характеристиками. Склопакет – це конструкція, що складається з декількох стекол і герметично поєднана між собою повітряною камерою. Характеристики склопакета :
  1. Стекло;
  2. Повітряна камера заповнена осушувачем, завдяки якому, при перепаді температур не з’являється конденсат на вікнах;
  3. Внутрішній герметик – захищає камеру від попадання вологи і пилу;
  4. Зовнішній герметик – підвищує ударну міцність склопакета.

Однокамерний склопакет – складається з двох стекол і як його називають фахівці “стандартній однокамерний”. Формула такого склопакета складає 4-16-4, де 4мм – це товщина скла, а 16мм – це відстань між склом. Такий склопакет легший за двокамерний, він не навантажує конструкцію, відповідно при меншій вазі йде менше навантаження на фурнітуру. Однокамерний склопакет пропускає більше світла у будинок і за ціною він вигідніший.В той же час у такого склопакета гірше звуко – і теплоізоляційні властивості і він більше схильний до запітніння скла. Приведений опір теплопередачі однокамерного склопакета 0,32 м2oС/Вт. В основному їх встановлюють на балконах, балконних блоках і лоджіях.

Двокамерний склопакет складається з трьох стекол, які з’єднані між собою двома повітряними камерами. Формула двокамерного склопакета складає 4-10-4-10-4, де 4мм – це товщина скла, а 10мм – це відстань між склом. Такий вид склопакетів більше затребуваний в квартири, дачі і офіси. За рахунок установки двокамерного склопакета можна поліпшити показники тепло і шумоізоляції. Приведений опір теплопередачі двокамерного склопакета0,47 м2oС/Вт.

Такий склопакет в 1,5 разу тепліше, що зменшує утворення конденсату на склі. Двокамерний склопакет за ціною від однокамерного відрізняється не на багато, але ефект в приміщенні набагато відчутніший. Такий склопакет добре зберігає тепло і захищає від шуму.

steklopakety У житлових приміщення варто встановлювати склопакети по Госту з теплопередачею не менше 0,45 м2oС/Вт, інакше показники готового вікна не відповідатимуть усім будівельним нормам. По Госту товщина усього склопакета може бути від 16 до 46 мм.     При виборі склопакета варто враховувати розташування будинку, район, а так само кліматичну зону. Для регіонів, де зими до – 20 градусів двокамерний склопакет – це найоптимальніший варіант скління. Якщо Ви не можете зробити вибір або у Вас є якісь побажання, дзвоните нам, наші менеджери дадуть відповідь на усі Ваші питання.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...