ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Безрамне скління балконів, терас, альтанок - ціни в Києві від TVOEOKNO

Безрамне скління

Безрамне скління у Києві від TVOEOKNO

Безрамне скління балконів, терас, альтанок

Появі технології безрамного скління ми завдячуємо фінам, саме цю систему ще називають фінською. У Фінляндії ця технологія з’явилася ще в сімдесятих роках, а сьогодні ми маємо можливість реалізувати вдосконалені варіанти безрамного скління, використовуючи сучасніші матеріали, скло та комплектацію.

Що таке безрамне скління?

Безрамне скління представляє в закритому положенні єдине скляне полотно, де відсутні будь-які стійки і рами. Насправді внизу та вгорі отвору кріпляться профілі, у пазах яких на роликах їздять скляні стулки. Для зручності експлуатації дана система рухається ліво-право, але також може складатися «книжкою». На перший погляд, безрамне скління здається легкою конструкцією, але це не так. Міцність системи забезпечує каркас із профілю. До верхнього основного профілю кріпляться петлі-ролики. Нижній профіль є напрямним. Засклення балкона або тераси використовуючи безрамну систему скління, безумовно, дуже стильно. Розглянемо переваги та недоліки безрамного типу скління.

Безрамне скління – плюси та мінуси:

Технологія безрамного скління дозволяє візуально розширити простір балкона чи тераси. Відсутність перегородок у отворі створює враження відкритого отвору. У разі потреби ви можете відкрити простір балкона. До основних істотних недоліків безрамного скління балкону належить мінімальна теплоізоляція. Порівняно з вулицею взимку температура на балконі або терасі, заскленою безрамною технологією, буде відрізнятися всього на кілька градусів. Безрамні системи є поганим звукоізолятором, що здатні поглинати шуб ззовні до 25 Дб. Тому, перш ніж зупинити свій вибір на користь безрамних вікон для балкона або тераси, потрібно зважити всі за і проти такого скління. Якщо вам важливі показники тепла і шумоізоляції на балконі або терасі, то холодне безрамне скління вам не підійде.

Як виглядає безрамне скління у положенні закрито-відкрите?

безрамное остекление технология

безрамное остекление заказать

Про безпеку безрамних вікон

закаленное стекло в безрамном остекленииБудь-яке скління має насамперед функцію, що захищає. Тому варто звернути увагу на безпеку безрамного скління. Для того, щоб зафіксувати закриті стулки (поворотні) застосовуються спеціальні замки від мимовільного відчинення. Другим фактором безпеки безрамного скління є вплив вітрових навантажень. Саме для цього встановлюється спеціальне загартоване скло 6-8-10 мм. Товщина, яка буде стійкою до пориву вітру з тиском до 220 кг на 1 квадратному метрі. Технологія виготовлення такого скла забезпечує практично ідеально рівну, без оптичних викривлень, поверхню. При розбитті таке скло безпечне, розсипаючись на дрібні крихти без гострих частин.

При склінні «без рам» між склом розташовується спеціальний ущільнювач для того, щоб волога і бруд не потрапляли всередину будинку або квартири.

Безрамні вікна невибагливі у догляді, а за рахунок функції складання «книжкою» їх легко помити з обох боків скляного полотна. Рухомі механізми 1 раз на рік необхідно змащувати силіконовим спреєм.

Ціни на безрамне скління

Вартість безрамного скління в першу чергу залежить від типу конструкції, розмірів отвору, обраної системи безрамного скління, кількості стулок, що відкриваються, опцій фурнітури. Так, наприклад, система типу «книжка» коштує дорожче за слайдингові системи (паралельно-зсувний механізм). Також, чим більша висота отвору, тим дешевше коштуватиме м.кв. при склінні безрамним способом. Ціни на безрамне скління стартують від 150 у.о. за квадратний метр.

Терміни в безрамному склінні:

  • Паркова зона (парковка)

Паркова зона або “парковка” це та ділянка безрамного скління, куди зміщуються стулки та розташовуються у складеному стані. Паркування знаходиться в ніші або збоку отвору. Стулки у відкритому положенні в зоні паркування розміщуються перпендикулярно до отвору скління. У такому форматі скління перша стулка поворотна та укомплектована спеціальним запірним механізмом або дверним гарнітуром із замком для дверних отворів.

праковка в безрамном остеклении

безрамное остекление механизм

безрамное остекление киев заказать

системы безрамного остекления

Безрамне скління у питаннях та відповідях:

Насправді будь-яка система безрамного скління при великих вітрових навантаженнях має такий недолік. Причина цього в особливості конструювання таких конструкцій. Для роботи складної системи необхідні такі механізми як ролики та пази, по яких ці ролики “їздять”, зсуваючи скло в потрібному напрямку. Для плавного ходу ролик виготовляється менше, ніж паз профілю. Також, потрібно враховувати, що алюміній, матеріал з якого виготовляється каркас безрамного скління, має властивість звужуватися і розширюватися в залежності від температури. Щоб максимально вирішити проблему деренчання, – системи безрамного скління компанії Твоє вікно оснащені в пазах профілю в зоні руху ролика спеціальними щітками (фетрами), що шупопоглинають. Це не прибере шуму на 100%, але знизить максимально.

Існує помилково думка, що системи безрамного скління, куди можливе встановлення склопакетів, є теплими. Склопакет як елемент системи, безумовно, має високі показники теплоізоляції. Але безрамне скління слід розглядати у комплексі. Потрібно розуміти, що холод просочуватиметься на стиках склопакетів, у зоні каркасу, на стику напрямних та стін.

Бажаєте замовити безрамне скління?

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з вами.