ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Винос балкона від підлоги Київ. Балкон з виносом "каркас" ціна / розрахунок вартості.

Балкон з винесенням за типом “каркас”

Балкон з винесенням в хрущовці(для балконів з металевим парапетом)

Якщо ви вирішили збільшити простір на балконі – вам потрібний балкон з винесенням. Залежно від огорожі, роботи по винесенню бувають трьох видів:

  • винесення косинка
  • винесення каркас(від плити)
  • винесення по плиті
вынос балкона от пола

Технологія виготовлення балкона з винесенням за типом”Каркас”.

Такий тип винесення потрібний у разі, якщо треба розширити і зміцнити існуючю огорожу. Перевагою такого балкона, являється збільшення робочого простору. Рекомендована відстань винесення, яка відповідає нормам безпеки до 30см. Винесення конструкцій по підвіконню вперед, можна робити з однієї або декількох сторін. Відстань зверху обговорюється індивідуально з майстром при замірі.

Роботи розпочинаються із зварювання металевого каркаса майбутнього балкона – він має бути надійним, витримувати певні вагові навантаження оскільки на нього буде встановлена металопластикова конструкція. Металопластикова рама має вагу більше, ніж звичні старі дерев’яні вікна, особливо якщо ви вибрали двокамерний склопакет для скління. Так само якщо у вас останній поверх -может бути необхідність зробити дах, в цьому випадку вариться каркас і для даху теж.

Для зварювання використовується квадратний куточок 32х32 і 40х40 з товщиною металу від 3.2мм до 4мм залежно від відстані винесення балкона. Для рівномірного розподілу навантажень, кількість стойок звареного каркаса, повинно співпадати з кількістю імпості в майбутньої рами, при цьому між собою вони мають бути зварені. Завдяки такій технології, каркас виходить міцним, витримуючим вагові навантаження до 400кг. Після того, як зварений каркас, уздовж нього кріпляться дерев’яні стойки 20х40мм – це треба для подальшого утеплення і обробки балкона.