ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Балкон під ключ Київ / Ціна | Утеплення, обшивка, винос балконів недорого - Tvoeokno

Балкон під ключ

Балкон під ключ – довіртеся професіоналам

Балкон під ключ –комплекс послуг, які в повному масштабі надає наша компанія «Твоє вікно». Вони включають в себе роботи зі скління балконів і лоджій, розширення площі балкона, його утеплення, внутрішньої і зовнішньої обробки. Наша команда має великий практичний досвід, весь необхідний інструмент і обладнання, завдяки чому ми здатні виконати на високому рівні замовлення з облаштування балконів і лоджій під ключ.

Головні етапи ремонту балкона під ключ

Для повного комфортного облаштування балкона, крім його скління пластиковими вікнами, рекомендовано виконати ряд додаткових оздоблювальних робіт. Їх вибір, обсяг і складність залежать від конкретної ситуації, а також побажань замовника. Наша компанія надає такі додаткові послуги:

 • Балкон з виносом. Комплекс зварювальних робіт, за допомогою яких збільшується корисний простір. Здійснюється шляхом розширення від статі або по підвіконню, а також збільшенням площі підлоги плити.
 • Обробка підлоги (облаштування чистової підлоги).Послуга, що включає в себе вирівнювання підстави балкона, його утеплення і гідроізоляцію. Так як на підлогову плиту припадає велике навантаження від металопластикової конструкції, тому «чорнову підлогу» виконується з матеріалів, що мають невелику вагу.
 • Зміцнення (посилення) перил. Критично важливий момент в ситуаціях, якщо захисна конструкція (парапет балкона) має недостатню міцність для установки вікон і застосування оздоблювальних матеріалів.
 • Утеплення балкона / лоджії. Важливі роботи для підвищення теплоізоляції, збереження комфортної температури, що дозволяє використовувати балкон, як функціональну територію.
 • Обшивка балкона всередині. Вибір матеріалу (дерево, пластикова вагонка, МДФ, гіпсокартон), а, отже, і комплексу робіт по внутрішній обробці, залежить від уподобань і фінансових можливостей замовника.
 • Обшивка балконів зовні. Необхідна послуга з утеплення і зовнішньої обробки балкона, які мають тонкий і не утеплений парапет. Надає зовнішньої естетичності і захищає від несприятливого кліматичного впливу.
 • Об’єднання з кімнатою. Виконується за побажанням замовника. Для цього повністю демонтується розділяє конструкція (балконний блок), проводиться якісне утеплення і установка максимально теплих віконних систем.
 • Виготовлення даху для балконів на останніх поверхах. Необхідно тільки для верхніх поверхів будівлі, де просто відсутня верхня плита. Являє собою комплекс зварювальних робіт з подальшим настилом покрівельних матеріалів.
 • Меблі для балкону.Послуга, що надає за побажанням замовника. Це може бути установка стелажів, шаф, полиць, тумбочок та інших меблів, виготовленої за індивідуальними вимірами.

Ціни на послугу “Балкон під ключ”

Вид робітОд. вим.Вартість, грн./от
Монтаж "Базовый"м.кв.430
Монтаж "Оптимальный"м.кв.520
Евромонтаж Normaizolм.кв.от 920
Евромонтаж Illbruckм.кв.от 1100
Выезд за КПкм6
Подьем на этаж (лестница, веревка)этаж/1 ходка20
Демонтаж с сохранениемм.кв.150
Сушилка для белья на балконшт.980
Монтаж сушилки для бельяшт.450
Монтаж дополнительного подоконникам.п. від 150
Сбивка порога (кирпич)шт.300
Сбивка порога (бетон)шт.600
Срез металлических перил балконам.п.225
Демонтаж "броварского" балконам.п.200
Электрика (работа)точка150
Обесшумка козырька
м.п. 420
Усиление перилм.п.450
Вынос короткий косынкам.п.820
Вынос от пола (каркас)м.п.950
Вынос по полум.п.1950
Новые перилам.п.
950
Обшивка профнастилм.кв.840
Обшивка Сайдинг (лоджия)м.кв.840
Обшивка Сайдинг (П-образный, Г-образный)м.кв.840
Стиродур/пенополистерол 20 ммм.кв.280
Стиродур/пенополистерол 30 ммм.кв.310
Стиродур/пенополистерол 40 ммм.кв.350
Стиродур/пенополистерол 50 ммм.кв.390
Пенопласт марки 25, 30 ммм.кв.200
Пенопласт марки 25, 50 ммм.кв.240
Минватам.кв.270
Минвата + гидробарьер (для крыши)м.кв.375
Деревянная вагонга, сосна с сучками, сорт 1м.кв.870
Вскрытие лаком (рекомендовано 2 слоя), 1 слойм.кв.75
Вагонка ПВХм.кв.от 630 (база)
от 975 (ламинация)
Гипсокартон черновой (влагостойкий)м.кв.870
Черновой пол (работа, брус, OSB, без покрытия)м.кв.1020
Линолиум (работа)м.кв.150
Ламинат (работа+материал)м.кв.750
Укладка ламината (работа)м.кв.220
Плинтус (работа+материал)м.кв.150
Укладка плинтусам.п.90
Крыша эконом (без OSB)м.кв.2200
Крыша Стандарт (Профнастил)м.кв.2800
Крыша Стандарт (битумная черепица)м.кв.дог.
Гидро- и паробарьерм.кв.120

Розрахунок вартості обробки балконів

Самостійно розрахуйте ціни обробки балкона під ключ, скориставшись нашим калькулятором. Натискаючи по черзі категорії, ви зможете вибрати які цікавлять роботи по внутрішній і зовнішній обробці, зробити розрахунок утеплення балкона по площі, зорієнтуватися в цінах на винос балкона або лоджії будь-якого типу. Натиснувши кнопку “Ваш кошторис” – редагуйте заданий перелік послуг і обсяг робіт по балкону.

Балкон под ключ – основні послуги

Винос балкона – застосовувані технології

Винос балкона – доступний варіант збільшення корисної площі, що не вимагає юридичного оформлення. Довіривши цю роботу нам, ви гарантовано отримаєте надійний очікуваний результат. Наші фахівці прорахують і запропонують оптимальний варіант, виходячи з особливостей і стану балкона, а також з огляду на побажання і можливості замовника. Ми здійснюємо дані процеси за допомогою комплексу зварювальних робіт, застосовуючи в залежності від ситуації одну з трьох технологій.

Винос по підвіконню

балкон с выносом по подоконнику

Найпоширеніший, так як менш витратний і простий спосіб збільшення балконного простору. Припустимо збільшення на 25-30 см, не більше. Винесення виконується на кронштейнах в тих ситуаціях, коли парапет бетонний, здатний винести навантаження, або попередньо зроблено його зміцнення. Розширення допустимо по периметру, а також по одній стороні (фронтальної або бічній).

Етапи робіт, що проводяться:

 • З металевої профільної труби 20х40 зварюється каркас, крок кронштейнів становить 60-70 см, він залежить від конструкції вікна;
 • Проводиться виварювання шин (сталевих пластин) до верхньої плиті, щоб надійно закріпити раму і встановити козирки;
 • Грунтується металева рама спеціальною рідиною з антикорозійними властивостями;
 • На каркас набивається дерев’яний брус;
 • Зовні обшивається металевим коробом утворений парапет;
 • Утеплення конструкції підходящими способами.

Винос від підлоги

вынос балкона в киеве от пола

Затребуваний і доступний за ціною спосіб, що дозволяє розширити балконний простір десь на 30%. В результаті конструкція набуває трапецієподібний вид. Старе огорожу в залежності від свого стану може повністю зрізати і на його місце зварюється повністю нове. Або ж до наявного парапету просто доварюється металевий каркас.

Етапи робіт, що проводяться:

 • При необхідності демонтується старе огорожу;
 • Зварюється каркас з металевої профільної труби 20х40;
 • Виварюються металеві шини (смуги) до верхньої плиті;
 • Грунтуються всі металеві елементи для додання антикорозійних властивостей;
 • Каркас обшивається зовні профнастилом або сайдингом;
 • Конструкція утеплюється зсередини спеціальними матеріалами.

Розширення бетонної плити

увеличение балконной плиты

Самий трудомісткий, відповідальний і складний спосіб, реалізація якого вимагає високого професіоналізму. Завдяки йому площа розширюється з боків і спереду, в результаті чого можна зробити додаткову кімнату. Таке розширення може робитися в двох варіантах. Перший – для подальшого французького скління (від підлоги до стелі), другий – «подвійний винос», що включає в себе розширення статі і зварювання нового металевого каркаса. У будь-якій ситуації необхідний повний демонтаж старого парапету.

Етапи робіт, що проводяться:

 • Повністю демонтується старий парапет дощенту;
 • Зварюється каркас з металевої труби 50х50;
 • При виконанні подвійного виносу зварюється довгий винос з профільної труби 20х40;
 • Обшивається металом зовні розширена зона статі;
 • Грунтуються для стійкості до корозії всі сталеві частини;
 • При подвійному винесенні каркас обшивається зовні сайдингом.

Зовнішня обшивка і ремонт парапету

Зовнішня обшивка виконується, щоб надати естетичного зовнішнього вигляду з вулиці, а також захистити від кліматичного впливу. Також вона служить додатковим елементом герметизації і утеплення. Матеріали, що застосовуються в якості зовнішньої обшивки, повинні бути стійкими до температурних перепадів, підвищеної вологості та ультрафіолету. Ми використовуємо для цих цілей сайдинг або профнастил.

Обшивка вініловим сайдингом

обшивка балкона сайдингом снаружи

Найбільш поширений варіант зовнішньої обробки. Процес монтажу панелей із сайдинга досить простий і відносно швидкий. Даний продукт складається з 80% і полівінілхлориду і 20% стабілізаторів з модифікаторами. Характеризується сайдинг легкістю, довговічністю, стійкістю до деформації, температурних перепадів і корозії. Зовні виглядає дуже естетично, проводиться в різних набряків і текстурних рішеннях. Панелі сайдинга комплектуються численним асортиментом різних додаткових профілів, які потрібні для монтажу кутів і стиків. Невикористання даних елементів значно здешевлює вартість, але це є грубим порушенням технологічного процесу.

сайдинг альта профиль

Наша компанія у своїй роботі використовує сайдинг виробництва перевірених торгових марок. Це доступна за ціною якісна продукція українських брендів Weltech і Альта-Профіль, а також дорожча і високоякісна канадського бренду Royal, яка комплектується більш дорогими і надійними елементами. Для обшивки парапету, як правило, буде достатньо п’яти панелей довгою 3,6 метрів.

Етапи сайдінгової обшивки:

 • При необхідності демонтується стара облицювання;
 • Встановлюється дерев’яні лати з рейок, просочених спеціальним антисептиком;
 • Монтуються J-профілю торцевого призначення;
 • Якщо є кути, встановлюються кутові профілю зовнішнього значення
 • Міряється рівень для монтажу стартовою сайдінгової панелі;
 • Проводиться збирання всіх панелей.

Зовнішнє облаштування сайдингом слід довіряти тільки професіоналам, так як існує безліч нюансів складання, що вимагають наявності спеціальних інструментів і досвіду. Наші фахівці виконають все якісно і швидко, щоб виконувати всі норми і правила.

Обшивка профнастилом

отделка балкона профнастилом

Недорогий і естетичний варіант зовнішньої обробки. Профнастил – металевий лист профільованого типу, який має стійке лакофарбове покриття, яке може виконуватися в різних колірних рішеннях. Палітра досить численна, є навіть варіанти, виконані під дерево. Найбільш поширені відтінки коричневого, зеленого, синього, червоного, жовтого, сірого, білого, слонової кістки. Даний матеріал характеризується стійкістю до кліматичних впливів, пожаробезопасностью, жорсткістю і міцністю. Він здатний витримувати значні вагові та вітрові навантаження.

Ми використовуємо спеціальні листи стінового профнастилу (марка С-6, С-8). Товщина таких листів 0,5 мм, цифри 6 і 8 позначають висоту ребра виступає трапеції в міліметрах. Важить один квадратний метр профнастилу близько 4,5 кг, тому така обшивка не створюватиме зайвого навантаження на конструкцію балкона. Виробників профнастилу досить багато, найбільшим попитом користується матеріал українського і китайського виробництва завдяки більш доступною ціною. Дорожче продукція з Польщі та Словаччини.

Етапи технології установки профнастилу:

 • Демонтаж старої обшивки, якщо вона є;
 • Монтаж дерев’яної (обробленої антисептиком) або сталевий обрешітки;
 • Кріплення відливу біля основи плити або базового профілю;
 • Монтаж бічних сталевих П-образних рейок або куточків;
 • Кріплення за допомогою покрівельних шурупів листів профнастилу, які укладаються внахлест 0,5 см;
 • Проведення ретельної герметизації швів.

Утеплення балконів – матеріали і технології

Після збільшення балконного простору важливо зробити утеплення для комфортної, теплою і сприятливої атмосфери. Критично важливо це, коли балкон буде використовуватися як повноцінне функціональне приміщення або його об’єднують з кімнатою. Правильно проведені роботи забезпечують теплоізоляцію, а, отже, збереження комфортної температури усередині. Важливо, щоб використовуваний матеріал мав низький коефіцієнт теплопровідності, характеризувався влагоустойчивостью і пожежонебезпекою.

В якості теплоізоляційних матеріалів нами використовуються:

 • Пінопласт. Прекрасний і недорогий вибір. Має низьку теплопровідність, дуже легкий, характеризується стійкістю до вологи, грибків і плісняви, а також відносної пожежної стійкістю. Складається з пінополістиролу (98%) і повітря (2%). Використовуються стандартні листи розмірами 50х10, 100х100, 200х100 см.
 • Пінополістерол. Найкраще рішення для утеплювальних цілей. Використовується в будівельному сегменті багато десятків років, і поки не було знайдено аналогів, які перевершили його за властивостями. Характеризується екструдований пінополістирол низьку теплопровідність (в два рази нижче, ніж у пінопласту). Він має досить щільну структуру, легко ріжеться і при цьому не кришиться.
 • Пенофол. Комбінований матеріал, основа якого виготовлена ​​зі спіненого поліетилену (товщина 2-10 мм), а зверху нанесена полірована алюмінієва фольга (товщина до 20 мікрон). Це прекрасне рішення для теплової, звукової та парової ізоляції. Відрізняється високим коефіцієнтом відображення тепла (50-70%). Для досягнення максимальних ефектів від даного утеплювача, важливо дотримуватися технологію його установки, що передбачає наявність повітряного прошарку.
 • Мінеральна вата. Застосовується вкрай рідко, так як досить об’ємна і займає багато простору, якого і так мало на балконах. Крім цього, мінеральна вата здатна вбирати вологу, вона має, як правило, неоднорідну структуру, що вимагає використання додаткових утеплювачів (пенофол). До її переваг належить негорючість і відсутність токсичності. Для утеплення краще використовувати її найщільніші види, наприклад, базальтову, за умови наявності гідробар’єру.

Внутрішня обшивка – вибір оздоблювальних матеріалів

Обшивка всередині – завершальний етап комплексу послуг балкон під ключ. Облагороджування балконного простору всередині вкрай важливо, воно надає приміщенню естетичності, комфорту і завершеності, також є додатковим елементом тепло- і звукоізоляції. Вибір оздоблювальних матеріалів залежить насамперед від особистих переваг і фінансових можливостей. Нами пропонується кілька варіантів, кожен з яких має свої переваги і недоліки.

 • Оздоблення балкона дерев’яною вагонкою. Дошки з дерева шириною 10-15 см, які з’єднуються між собою спеціальним пазом, в результаті обшивка виглядає безшовної. Це естетичне і екологічно чисте облагороджування, яке має високі показники тепло- і звукоізоляції, широку відтіночним палітру і різноманітність структур, характеризується довговічністю. До недоліків відноситься відносна дорожнеча і недостатня стійкість до вологи.
 • Пластикова вагонка безшовна для балкона. Для виконання використовуються листи пластику, які стикуються досить щільно, тому поверхня виходить гладкою і безшовної. Обшивка виходить досить жорсткою за рахунок внутрішніх ребер, вона стійка до деформацій, вологи і температурних перепадів, проста в догляді. Серед недоліків слід виділити меншу стійкість до механічних пошкоджень (подряпин, потертостей, сколів та інше).
 • Оздоблення балкона МДФ панелями. Доступний і екологічно чистий аркуш, який виготовляється шляхом пресування при високій температурі і тиску деревних волокон. Крім лояльної ціни, характеризується високими теплоізоляційними показниками. Головний недолік такого вибору – невеликий термін служби і можливість швидкого приходу в непридатність.
 • Обшивка гіпсокартоном. Таке рішення доцільно використовувати при об’єднанні балконного простору з кімнатою, коли не буде температурних перепадів і підвищеної вологості. Гіпсокартон доступний за ціною, естетичний і простий в установці, але руйнується від вологи.

Найактуальніше по балкону під ключ

Як правило, замовник, перш ніж вибрати компанію по ремонту балконів, обдзвонює кілька і уточнює вартість робіт. В результаті він може почути дуже різні ціни. Чому так? Таке можливо з кількох причин, найчастіше таким:

Не завжди замовник може в режимі телефонної розмови правильно поставити питання і чітко сформувати завдання. Адже один і той же стандартний балкон можна відремонтувати різними способами (з виносом по підвіконню, по рівню підлоги або з розширенням плити, звичайної конфігурацією з утепленням або без, з французьким склінням та інше). Варіантів багато, коштують вони по-різному, але багато клієнтів не здатні по телефону сприйняти всю інформацію і точно сказати, чого ж хочуть.

 • Чи не в кожній компанії менеджери-консультанти, компетентні та кваліфіковані, щоб зрозуміти клієнта по телефону і дати точну інформацію. Деяким буває просто лінь докопуватися до істини, прораховувати в телефонному режимі вартість можливого замовлення, тому вони озвучують приблизну ціну або називають вартість останнього виконаного схожого замовлення.
 • Найчастіше причиною великої різниці озвучених вартостей різних компаній є банальне людське спілкування і нерозуміння один одного. Тому, рекомендуємо, не займатися марною тратою часу, а вибрати кілька гідних компаній, підійти до менеджерів з чітко сформульованими завданнями, запросити фахівців для оцінювання стану балкона і зняття необхідних замірів. І тільки тоді ви зможете отримати точні дані про вартість вашого замовлення.

Як фахівці, ми дамо кілька порад щодо вибору компанії, що надає послугу балкон під ключ.

 • Не порівнюйте фірми по сайтам, зазначеної там інформації і виставленим цінами. Адже, як правило, при створенні сайту, кожна організація, що надає товари або послуги, намагається прописати більш цікаве і вигідну пропозицію, ніж у конкурента. Нерідко, для залучення клієнта на сайті вказується явно занижена вартість.
 • Не намагайтеся зробити вибір фірми по телефону, не з’ясовуйте вартість скління, утеплення або повного ремонту балкона. Для точної інформації необхідно зняття вимірів, візуальна оцінка стану балкона. Поговоріть з менеджером по телефону, і, якщо вам сподобатися підхід компанії, запрошуйте заміряє, з’ясовуйте вартість, і тільки потім приймайте рішення про вибір фірми.
 • Не женіться за дешевизною, адже всім відомо, що скупий платить двічі. За низькою вартістю можуть стояти неякісні матеріали, непрофесіоналізм співробітників і навіть наміри шахраїв.
  Віддавайте перевагу фірмам, які оформляють офіційний договір (обов’язково потрібно уважно вичитувати), дають гарантію на свою роботу і використовувані матеріали. У гідних компаній договору без води, зрозумілі і чітко структуровані. Порядна фірма грамотно описує терміни та умови роботи, які використовуються матеріали, надає кошторисну документацію, обумовлює правила оплати та інші важливі моменти.
 • Звертайте увагу на відгуки клієнтів і сформовану репутацію організації. З відгуками можна ознайомитися на сайті компанії, дуже добре, коли відгук підтверджений фотографія до і після ремонту. Також отримати відгук можна від друзів, знайомих чи сусідів. Це дозволить отримати загальну картину благонадійності фірми.

Якщо балкон планується використовуватися, як житлова зона, то цей момент слід враховувати ще на етапі його ремонту і скління. Для цього потрібно зробити фасадне і внутрішнє утеплення, встановити відповідні енергозберігаючі вікна, а може навіть передбачити опалювальний прилад. Якщо балкон планується використовувати для зберігання овочів, досить виконати тільки внутрішнє утеплення (пінопласт, пінополістирол, пенофол). Важливо утеплювати всі зовнішні площини балкона, а також забезпечувати герметичність скління.

Найчастіше конденсат утворюється в холодну пору року на металевих відкритих і неутеплених поверхнях. Якщо не виконані або не здійснено до кінця внутрішнє утеплення і обшивка, при цьому з суміжного з балконом приміщення є доступ теплого повітря або порушена вентиляція, то буде утворюватися конденсат. Самий правильні спосіб вирішення даної проблеми – закінчити ремонт балкона і доробити внутрішню обшивку.

Наша компанія здійснює ремонт і скління балкона круглий рік. Звичайно ж, існують деякі обмеження, які пов’язані з використанням певних технологій і будівельних матеріалів. Але найчастіше, для роботи нас влаштовує зимовий період з температурою повітря до -10 0 З. Приємним моментом є те, що, замовивши реконструкцію і / або скління балкона в зимові місяці, ви гарантовано отримаєте зниження вартості. Не варто відкладати і чекати до весни, коли почнеться сезон будівельних робіт і подиміти ціни на будматеріали.

Щоб якісно утеплити балкон, який планується використовуватися, як житлова зона, наша компанія виконує в комплексі кілька робіт. Це утеплення теплоізоляційними матеріалами, зовнішня і внутрішня обшивка балкона, а також монтаж спеціальних енергозберігаючих віконних систем. В якості теплоізоляційних матеріалів ми використовуємо пінопласт, пінополістирол, пенофол або рідше мінеральну вату. Варіант утеплення для кожного об’єкта підбирається індивідуально в залежності від стану балкона, конкретних умов, побажань та можливостей замовника. Зовнішня обшивка виконується сайдингом або профнастилом, які надають естетичного зовнішнього вигляду з вулиці, а також захищають від кліматичних впливів. Для внутрішнього оздоблення ми використовуємо безшовну пластикову вагонку, панель ПДФ, гіпсокартон йди дерев’яну обшивку. Дані матеріали надають балкону завершеності і комфорту всередині, а також є додатковим елементом тепло- і звукоізоляції.

Що стосується об’єднання балкона з кімнатою, до цих робіт потрібно підходити індивідуально, враховуючи стан балкона і побажання замовника. Це один і найпопулярніших способів збільшення житлового простору і підвищення комфортності житла. При об’єднанні балкона попередньо виконується його реконструкція – зміцнюється або вариться новий металевий каркас. Далі виконуються зовнішня обшивка, утеплення теплоізоляційними матеріалами і скління енергозберігаючими віконними системами. Додатково демонтується старий балконний блок (двері і вікно), вирішується питання з опалення нової площі. Завершальний етап – внутрішня обробка, яка візуально об’єднує балкон з кімнатою. Варіантом може бути багато, все залежить від побажання замовника.

Там, де необхідно зовнішня обшивка балкона або її заміна, але при цьому вже виконано скління та внутрішнє оздоблення, важливо підходити індивідуально до кожного випадку. Щоб прийняти оптимальне рішення, майстри повинні оглянути балкон і зняти відповідні розміри. У деяких ситуаціях, можна зробити зовнішню обшивку без пошкодження внутрішньої. Це робота з автовишки, лісів або прибудов. Але в більшості випадків зберегти внутрішню обробку не виходить. Це пов’язано з тим, що технологія монтажу зовнішньої обшивки вимагає доступ з внутрішньої сторони балкона. Наші майстри намагаються по можливості зберегти внутрішню обшивку, щоб після зовнішніх робіт її відновити, але це можливо не завжди. Щоб уникнути таких моментів і зайвих витратою, рекомендовано виконувати ремонтні роботи на балконі в правильно послідовності: реконструкція, зовнішня обшивка, утеплення, скління і лише потім внутрішнє оздоблення.

Клієнти про нас