МенюМеню

Балкон під ключ

Балкон під ключ – довіртеся професіоналам

 1102 2 - Балкон під ключБалкон під ключ –комплекс послуг, які в повному масштабі надає наша компанія «Твоє вікно». Вони включають в себе роботи зі скління балконів і лоджій, розширення площі балкона, його утеплення, внутрішньої і зовнішньої обробки. Наша команда має великий практичний досвід, весь необхідний інструмент і обладнання, завдяки чому ми здатні виконати на високому рівні замовлення з облаштування балконів і лоджій під ключ.

 

Головні етапи ремонту балкона під ключ

Для повного комфортного облаштування балкона, крім його скління пластиковими вікнами, рекомендовано виконати ряд додаткових оздоблювальних робіт. Їх вибір, обсяг і складність залежать від конкретної ситуації, а також побажань замовника. Наша компанія надає такі додаткові послуги:

 • Балкон з виносом. Комплекс зварювальних робіт, за допомогою яких збільшується корисний простір. Здійснюється шляхом розширення від статі або по підвіконню, а також збільшенням площі підлоги плити.
 • Обробка підлоги (облаштування чистової підлоги).Послуга, що включає в себе вирівнювання підстави балкона, його утеплення і гідроізоляцію. Так як на підлогову плиту припадає велике навантаження від металопластикової конструкції, тому «чорнову підлогу» виконується з матеріалів, що мають невелику вагу.
 • Зміцнення (посилення) перил. Критично важливий момент в ситуаціях, якщо захисна конструкція (парапет балкона) має недостатню міцність для установки вікон і застосування оздоблювальних матеріалів.
 • Утеплення балкона / лоджії. Важливі роботи для підвищення теплоізоляції, збереження комфортної температури, що дозволяє використовувати балкон, як функціональну територію.
 • Обшивка балкона всередині. Вибір матеріалу (дерево, пластикова вагонка, МДФ, гіпсокартон), а, отже, і комплексу робіт по внутрішній обробці, залежить від уподобань і фінансових можливостей замовника.
 • Обшивка балконів зовні. Необхідна послуга з утеплення і зовнішньої обробки балкона, які мають тонкий і не утеплений парапет. Надає зовнішньої естетичності і захищає від несприятливого кліматичного впливу.
 • Об’єднання з кімнатою. Виконується за побажанням замовника. Для цього повністю демонтується розділяє конструкція (балконний блок), проводиться якісне утеплення і установка максимально теплих віконних систем.
 • Виготовлення даху для балконів на останніх поверхах. Необхідно тільки для верхніх поверхів будівлі, де просто відсутня верхня плита. Являє собою комплекс зварювальних робіт з подальшим настилом покрівельних матеріалів.
 • Меблі для балкону.Послуга, що надає за побажанням замовника. Це може бути установка стелажів, шаф, полиць, тумбочок та інших меблів, виготовленої за індивідуальними вимірами.

Балкон під ключ – основні послуги

Винос балкона - застосовувані технології

Винос балкона - доступний варіант збільшення корисної площі, що не вимагає юридичного оформлення. Довіривши цю роботу нам, ви гарантовано отримаєте надійний очікуваний результат. Наші фахівці прорахують і запропонують оптимальний варіант, виходячи з особливостей і стану балкона, а також з огляду на побажання і можливості замовника. Ми здійснюємо дані процеси за допомогою комплексу зварювальних робіт, застосовуючи в залежності від ситуації одну з трьох технологій.

Винос по підвіконню

балкон с выносом по подоконникуНайпоширеніший, так як менш витратний і простий спосіб збільшення балконного простору. Припустимо збільшення на 25-30 см, не більше. Винесення виконується на кронштейнах в тих ситуаціях, коли парапет бетонний, здатний винести навантаження, або попередньо зроблено його зміцнення. Розширення допустимо по периметру, а також по одній стороні (фронтальної або бічній).

Етапи робіт, що проводяться:

 • З металевої профільної труби 20х40 зварюється каркас, крок кронштейнів становить 60-70 см, він залежить від конструкції вікна;
 • Проводиться виварювання шин (сталевих пластин) до верхньої плиті, щоб надійно закріпити раму і встановити козирки;
 • Грунтується металева рама спеціальною рідиною з антикорозійними властивостями;
 • На каркас набивається дерев'яний брус;
 • Зовні обшивається металевим коробом утворений парапет;
 • Утеплення конструкції підходящими способами.

Винос від підлоги

вынос балкона в киеве от полаЗатребуваний і доступний за ціною спосіб, що дозволяє розширити балконний простір десь на 30%. В результаті конструкція набуває трапецієподібний вид. Старе огорожу в залежності від свого стану може повністю зрізати і на його місце зварюється повністю нове. Або ж до наявного парапету просто доварюється металевий каркас.

Етапи робіт, що проводяться:

 • При необхідності демонтується старе огорожу;
 • Зварюється каркас з металевої профільної труби 20х40;
 • Виварюються металеві шини (смуги) до верхньої плиті;
 • Грунтуються всі металеві елементи для додання антикорозійних властивостей;
 • Каркас обшивається зовні профнастилом або сайдингом;
 • Конструкція утеплюється зсередини спеціальними матеріалами.

Розширення бетонної плити

увеличение балконной плитыСамий трудомісткий, відповідальний і складний спосіб, реалізація якого вимагає високого професіоналізму. Завдяки йому площа розширюється з боків і спереду, в результаті чого можна зробити додаткову кімнату. Таке розширення може робитися в двох варіантах. Перший - для подальшого французького скління (від підлоги до стелі), другий - «подвійний винос», що включає в себе розширення статі і зварювання нового металевого каркаса. У будь-якій ситуації необхідний повний демонтаж старого парапету.

Етапи робіт, що проводяться:

 • Повністю демонтується старий парапет дощенту;
 • Зварюється каркас з металевої труби 50х50;
 • При виконанні подвійного виносу зварюється довгий винос з профільної труби 20х40;
 • Обшивається металом зовні розширена зона статі;
 • Грунтуються для стійкості до корозії всі сталеві частини;
 • При подвійному винесенні каркас обшивається зовні сайдингом.

Зовнішня обшивка і ремонт парапету

Зовнішня обшивка виконується, щоб надати естетичного зовнішнього вигляду з вулиці, а також захистити від кліматичного впливу. Також вона служить додатковим елементом герметизації і утеплення. Матеріали, що застосовуються в якості зовнішньої обшивки, повинні бути стійкими до температурних перепадів, підвищеної вологості та ультрафіолету. Ми використовуємо для цих цілей сайдинг або профнастил.

Обшивка вініловим сайдингом

обшивка балкона сайдингом снаружиНайбільш поширений варіант зовнішньої обробки. Процес монтажу панелей із сайдинга досить простий і відносно швидкий. Даний продукт складається з 80% і полівінілхлориду і 20% стабілізаторів з модифікаторами. Характеризується сайдинг легкістю, довговічністю, стійкістю до деформації, температурних перепадів і корозії. Зовні виглядає дуже естетично, проводиться в різних набряків і текстурних рішеннях. Панелі сайдинга комплектуються численним асортиментом різних додаткових профілів, які потрібні для монтажу кутів і стиків. Невикористання даних елементів значно здешевлює вартість, але це є грубим порушенням технологічного процесу.

сайдинг альта профильНаша компанія у своїй роботі використовує сайдинг виробництва перевірених торгових марок. Це доступна за ціною якісна продукція українських брендів Weltech і Альта-Профіль, а також дорожча і високоякісна канадського бренду Royal, яка комплектується більш дорогими і надійними елементами. Для обшивки парапету, як правило, буде достатньо п'яти панелей довгою 3,6 метрів.

Етапи сайдінгової обшивки:

 • При необхідності демонтується стара облицювання;
 • Встановлюється дерев'яні лати з рейок, просочених спеціальним антисептиком;
 • Монтуються J-профілю торцевого призначення;
 • Якщо є кути, встановлюються кутові профілю зовнішнього значення
 • Міряється рівень для монтажу стартовою сайдінгової панелі;
 • Проводиться збирання всіх панелей.

Зовнішнє облаштування сайдингом слід довіряти тільки професіоналам, так як існує безліч нюансів складання, що вимагають наявності спеціальних інструментів і досвіду. Наші фахівці виконають все якісно і швидко, щоб виконувати всі норми і правила.

Обшивка профнастилом

отделка балкона профнастилом

Недорогий і естетичний варіант зовнішньої обробки. Профнастил - металевий лист профільованого типу, який має стійке лакофарбове покриття, яке може виконуватися в різних колірних рішеннях. Палітра досить численна, є навіть варіанти, виконані під дерево. Найбільш поширені відтінки коричневого, зеленого, синього, червоного, жовтого, сірого, білого, слонової кістки. Даний матеріал характеризується стійкістю до кліматичних впливів, пожаробезопасностью, жорсткістю і міцністю. Він здатний витримувати значні вагові та вітрові навантаження.

Ми використовуємо спеціальні листи стінового профнастилу (марка С-6, С-8). Товщина таких листів 0,5 мм, цифри 6 і 8 позначають висоту ребра виступає трапеції в міліметрах. Важить один квадратний метр профнастилу близько 4,5 кг, тому така обшивка не створюватиме зайвого навантаження на конструкцію балкона. Виробників профнастилу досить багато, найбільшим попитом користується матеріал українського і китайського виробництва завдяки більш доступною ціною. Дорожче продукція з Польщі та Словаччини.

Етапи технології установки профнастилу:

 • Демонтаж старої обшивки, якщо вона є;
 • Монтаж дерев'яної (обробленої антисептиком) або сталевий обрешітки;
 • Кріплення відливу біля основи плити або базового профілю;
 • Монтаж бічних сталевих П-образних рейок або куточків;
 • Кріплення за допомогою покрівельних шурупів листів профнастилу, які укладаються внахлест 0,5 см;
 • Проведення ретельної герметизації швів.

Утеплення балконів - матеріали і технології

Після збільшення балконного простору важливо зробити утеплення для комфортної, теплою і сприятливої ​​атмосфери. Критично важливо це, коли балкон буде використовуватися як повноцінне функціональне приміщення або його об'єднують з кімнатою. Правильно проведені роботи забезпечують теплоізоляцію, а, отже, збереження комфортної температури усередині. Важливо, щоб використовуваний матеріал мав низький коефіцієнт теплопровідності, характеризувався влагоустойчивостью і пожежонебезпекою.

В якості теплоізоляційних матеріалів нами використовуються:

 • Пінопласт. Прекрасний і недорогий вибір. Має низьку теплопровідність, дуже легкий,
  характеризується стійкістю до вологи, грибків і плісняви, а також відносної пожежної стійкістю. Складається з пінополістиролу (98%) і повітря (2%). Використовуються стандартні листи розмірами 50х10, 100х100, 200х100 см.
 • утпеление балкона пенополистироломПінополістирол. Найкраще рішення для утеплювальних цілей. Використовується в будівельному сегменті багато десятків років, і поки не було знайдено аналогів, які перевершили його за властивостями. Характеризується екструдований пінополістирол низьку теплопровідність (в два рази нижче, ніж у пінопласту). Він має досить щільну структуру, легко ріжеться і при цьому не кришиться.
 • пенофол для отделки и утепления балконовПенофол. Комбінований матеріал, основа якого виготовлена зі спіненого поліетилену (товщина 2-10 мм), а зверху нанесена полірована алюмінієва фольга (товщина до 20 мікрон). Це прекрасне рішення для теплової, звукової та парової ізоляції. Відрізняється високим коефіцієнтом відображення тепла (50-70%). Для досягнення максимальних ефектів від даного утеплювача, важливо дотримуватися технологію його установки, що передбачає наявність повітряного прошарку.
 • утепление балконов минеральной ватойМінеральна вата. Застосовується вкрай рідко, так як досить об'ємна і займає багато простору, якого і так мало на балконах. Крім цього, мінеральна вата здатна вбирати вологу, вона має, як правило, неоднорідну структуру, що вимагає використання додаткових утеплювачів (пенофол). До її переваг належить негорючість і відсутність токсичності. Для утеплення краще використовувати її найщільніші види, наприклад, базальтову, за умови наявності гідробар'єру.

Внутрішня обшивка - вибір оздоблювальних матеріалів

Обшивка всередині - завершальний етап комплексу послуг балкон під ключ. Облагороджування балконного простору всередині вкрай важливо, воно надає приміщенню естетичності, комфорту і завершеності, також є додатковим елементом тепло- і звукоізоляції. Вибір оздоблювальних матеріалів залежить насамперед від особистих переваг і фінансових можливостей. Нами пропонується кілька варіантів, кожен з яких має свої переваги і недоліки.

 • Оздоблення балкона дерев'яною вагонкою. Дошки з дерева шириною 10-15 см, які з'єднуються між собою спеціальним пазом, в результаті обшивка виглядає безшовної. Це естетичне і екологічно чисте облагороджування, яке має високі показники тепло- і звукоізоляції, широку відтіночним палітру і різноманітність структур, характеризується довговічністю. До недоліків відноситься відносна дорожнеча і недостатня стійкість до вологи.
 • Пластикова вагонка безшовна для балкона. Для виконання використовуються листи пластику, які стикуються досить щільно, тому поверхня виходить гладкою і безшовної. Обшивка виходить досить жорсткою за рахунок внутрішніх ребер, вона стійка до деформацій, вологи і температурних перепадів, проста в догляді. Серед недоліків слід виділити меншу стійкість до механічних пошкоджень (подряпин, потертостей, сколів та інше).
 • Оздоблення балкона МДФ панелями. Доступний і екологічно чистий аркуш, який виготовляється шляхом пресування при високій температурі і тиску деревних волокон. Крім лояльної ціни, характеризується високими теплоізоляційними показниками. Головний недолік такого вибору - невеликий термін служби і можливість швидкого приходу в непридатність.
 • Обшивка гіпсокартоном. Таке рішення доцільно використовувати при об'єднанні балконного простору з кімнатою, коли не буде температурних перепадів і підвищеної вологості. Гіпсокартон доступний за ціною, естетичний і простий в установці, але руйнується від вологи.

Ціни на послугу “Балкон під ключ”

Вид робітОд. вим.Вартість, грн./от
Монтаж "Базовый"м.кв.325
Монтаж "Оптимальный"м.кв.415
Евромонтаж Normaizolм.кв.от 630
Евромонтаж Illbruckм.кв.от 900
Выезд за КПкм2,5
Подьем на этаж (лестница, веревка)этаж/1 ходка20
Демонтаж с сохранениемм.кв.110
Сушилка для белья на балконшт.630
Монтаж сушилки для бельяшт.210
Монтаж дополнительного подоконникам.п.140
Сбивка порога (кирпич)шт.280
Сбивка порога (бетон)шт.560
Срез металлических перил балконам.п.200
Демонтаж "броварского" балконам.п.170
Электрика (работа)точка115
Электричество (с выключателем/розеткомй)точка200
Герметизация козырька пенофоломм.п. 280
Усиление перилм.п.280
Вынос короткий косынкам.п.590
Вынос от пола (каркас)м.п.620
Вынос по полум.п.1430
Новые перилам.п.620
Вынос по полу+от пола+перилам.п.2700
Обшивка профнастилм.кв.585
Обшивка Сайдинг (лоджия)м.кв.585
Обшивка Сайдинг (П-образный, Г-образный)м.кв.585
Стиродур/пенополистерол 20 ммм.кв.200
Стиродур/пенополистерол 30 ммм.кв.230
Стиродур/пенополистерол 40 ммм.кв.250
Стиродур/пенополистерол 50 ммм.кв.295
Пенопласт марки 25, 30 ммм.кв.115
Пенопласт марки 25, 50 ммм.кв.140
Минватам.кв.195
Минвата + гидробарьер (для крыши)м.кв.270
Деревянная вагонга, сосна с сучками, сорт 1м.кв.470
Вскрытие лаком (рекомендовано 2 слоя), 1 слойм.кв.60
Вагонка ПВХм.кв.460
Гипсокартон черновой (влагостойкий)м.кв.460
Гипсокартон чистовой с покраской (влагостойкий)м.кв.460
Черновой пол (работа, брус, OSB, без покрытия)м.кв.620
Половая доска (работа+материал)м.кв.1050
Линолиум (работа)м.кв.85
Ламинат (работа+материал)м.кв.490
Укладка ламината (работа)м.кв.115
Плинтус (работа+материал)м.кв.70
Укладка плинтусам.п.25
Крыша эконом (без OSB)м.кв.1430
Крыша Стандарт (Профнастил)м.кв.1730
Обустройство фартука (угол к стене)м.п.140
Крыша Стандарт (битумная черепица)м.кв.2460
Гидро- и паробарьерм.кв.100

Розрахунок вартості обробки балконів

Самостійно розрахуйте ціни обробки балкона під ключ, скориставшись нашим калькулятором. Натискаючи по черзі категорії, ви зможете вибрати які цікавлять роботи по внутрішній і зовнішній обробці, зробити розрахунок утеплення балкона по площі, зорієнтуватися в цінах на винос балкона або лоджії будь-якого типу. Натиснувши кнопку “Ваш кошторис” – редагуйте заданий перелік послуг і обсяг робіт по балкону.

 

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...


Заполните форму и мы свяжемся с вами.

окнакиев