Балкон і лоджія під ключ

Наша компанія займається склінням балконів і лоджій вже більше п’яти років, тому ми абсолютно впевнені в абсолютній якості і своєї роботи, і металопластикових конструкцій, які встановлюємо. Наші майстри розбираються не лише в монтажі пластикових вікон  і дверей, але і в способах утеплення і герметизації, зварювальних і обробних роботах. Ті, що Фахівці-заміряють готові абсолютно безкоштовно виїхати у будь-яку точку Києва, щоб допомогти вам визначитися з тим, якВам склити балкон або лоджію, які склопакети підібрати. А заразом – оцінити масштаби і ціну питання.

Що дає скління балкона

лоджия под ключ киев

Якщо Ви не впевнені, чим відрізняється балкон від лоджії, просто згадаєте, як це доповнення до Вашої квартири виглядає з вулиці. Якщо “випинає” і стикається тільки зоднією стіною будинку – це балкон. Якщо ж “втиснутий” в будову і має три стіни по периметру – це лоджія.

Незасклений балкон або лоджія – це завжди проблема. Взимку на майданчику, який вважається Вашою квартирою, “несанкціонований” лежить сніг, навесні і осінню – калюжі. І пил з вітром – круглий рік. У таких умовах навіть сушити білизну або зберігати речі виявляється незавжди зручно.

Сучасний функціональний балкон – це засклений балкон. Висококласний майстер може перетворити його на повноцінне продовження квартири, сухе і герметичне. При правильному підході до утепління це приміщення легко перетворюється на невелику кімнату або кабінет, де можна буде з комфортом розташуватися не лише влітку, але і в найлютішу морозну зиму.

Чому вигідно склити лоджію у нас

Наша компанія встановлює металопластикові конструкціїсамих кращих брендів, перевірених часом і досвідом використання. Найвища якість і тривале сервісне обслуговування вдало поєднується з вигідними цінами і зручними умовами оплати. Ми впевнені, що якість нашої роботи, як і встановлюваних металопластикових конструкцій, не викличе претензій, тому просимо передоплату всього лише у розмірі 50% від вартості і невимагаємо погашення залишку до закінчення монтажу. В межах Києва доставка безкоштовна.Також абсолютно безкоштовно у будь-яку точку Києва приїде і той, що майстер-заміряє. Про початок робіт Вас попередять за день, тому Ви легко зможете спланувати свій час і підготувати приміщення. балкон під ключ фото – і іншу інформацію дивитеся поцьому посиланню

Ми впевнені, що вирішимо будь-які проблеми з утеплінням і склінням Вашого балкона або лоджії. Подзвоніть – ми з радістю переконаємо в цьому і Вас.

 
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...