ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Аварійний стан балконної плити. Як оцінити? Які наслідки?

Аварійний стан балконної плити. Як оцінити? Які наслідки?

Балкон – це додаткова перевага, з якого можна зробити зону відпочинку, облаштувати як кімнату, або організувати там комору для речей другорядної важливості. Однак все має термін служби і балконна плита не виняток. Перш ніж приступити до скління балкона, треба оцінити стан балконної плити, адже після установки нових пластикових вікон, все навантаження буде йти на плиту.

Цей дуже актуальне питання, для жителів старих будинків, так як відкрита балконна плита неодноразово піддавалася промерзання і воложилася атмосферними опадами, дощ, сніг, також листя, яке прогнилона балконы. Все це, звичайно позначається на стані балконної плити.

Так як в процесі експлуатації балконна плита піддається зносу, тому перш ніж приступити до скління, варто уважно обстежити плиту і дати оцінку стану балконної плити. Оцінку і ремонт повинен проводити тільки професіонал, це робота не для любителів.

Основні ознаки того, що ваша плита в аварійному стані:

  • Руйнування країв балконної плити;
  • Рихлість на поверхні балконної плити, які легко змиваються водою;
  • Відшарування бетону, за яким видно арматура;
  • Великих розмірів тріщини, між несучою стіною і балконних плитою.

Дуже важливо вчасно відстежити цей момент адже, це небезпека не тільки над вашою головою, а й оточуючих. На жаль, останнім часом падаючі балкони це не рідкість.

При таких ознаках, балконної плити потрібен капітальний ремонт, плиту очищають, збивають бетон, шматки, які ледве кріпляться, до самої основи, поки не з’явиться тверда поверхня, після цього можна приступати до відновлення плити

.

Один з варіантів зміцнення балконної плити:

укрепление балконной плиты

Попередня діагностика стану балконної плити:

Однак якщо ви помітили невеликі ознаки зносу, такі як пошкодження огорожі, дрібні тріщини, ми можемо допомогти вам в цьому питанні. Це дрібний і середній ремонт, де фізичний знос до 20%, який можна усунути за допомогою посилення металевий огорож і оздоблень, а так же монтажної піни. При виїзді на замір, майстер зможе оцінити і проконсультувати Вас в цьому питанні.

Звертайтеся до нас, будемо раді допомогти, в вашому питанні!