Главная » Вікна розрахунок. Розрахунок вартості вікон пластикових.

Актуальні ціни на типові пластикові вікна з установкою і без ви можете подивитися тут:

price

Розрахунок вартості вікон не виходячи з будинку!

Як порахувати ціну свого вікна?

 • Виберіть потрібну конструкцію
 • Введіть її ширину і висоту
 • У списку опцій праворуч від вікна виберіть систему вікон, фурнітуру, склопакет
 • Також при необхідності виберіть підвіконня, відлив, москітну сітку і монтаж.
 • Вартість вікна готова!

калькулятор

Цена: {{calc.calcPrice()}} грн
Вызвать замерщика
Получить скидку

 

*Важливо! Калькулятор є орієнтовним інструментом розрахунку ціни вікна. Точну актуальну вартість Вашого замовлення можете дізнатися при розрахунку в телефонному режимі з менеджером.

что влияет на цену окна

остались вопросы?

вы можете нам позвонить (044) 227-12-25

 

 

 

Розрахунок вартості вікон. Зверніть увагу.

 • Вибір марки ПВХ профілю
 • Вибір формули склопакета
 • Вибір марки і комплектації фурнітури
 • Вибір конфігурації конструкції
 • Вибір додаткової комплектації( марка підвіконь, наявність москітної сітки)

Вартість вікон частенько є визначальним чинником, по якому орієнтується покупець у виборі віконної компанії. Але, для того, щоб визначити, дійсно Ви економите на вартості вікон, треба враховувати ряд властивостей, від яких залежить ціна вікон і розрахунок.

Як правило, недорогі бюджетні системи вікон комплектуються недорогою базовою фурнітурою і армуванням, що не відповідає стандарту 1,4 мм. При виробництві бюджетного ПВХ-профілю, товщина зовнішньої стінки пластика буде у кращому разі 2,75 мм, що позначається на міцності вікон, а відповідно на довговічності роботи фурнітури.

Розрахунок вартості пластикових вікон

При розрахунку вартості пластикових вікон і проведенні порівняння кращої пропозиції в декількох компаніях, обов’язково залишайте однакові дані для прорахунку вартості. Це Вам забезпечить максимально об’єктивну оцінку, де замовити вікна. Перед замовленням розрахунку вартості металопластикового вікна, продумайте конфігурацію і дизайн майбутнього пластикового вікна з урахуванням обстановки і розташування меблів в кімнаті.

Також, якщо Ви хочете надати новому вікну індивідуальність, можна замовити пластикові вікна під дерево, тоновані склопакети, золотий переплет  в середині вікна. Усі ці елементи впливають на вартість замовлення вікон ПВХ.

Що впливає на вартість пластикових вікон?

 • Яка форма вікна. Вікна можуть бути різними по своїй формі( прямокутними, круглими, арочними, трапецієвидними). Звичайно, 1 кв.м. стандартного прямокутного вікна буде дешевший на 20-30% в порівнянні з вікнами нестандартної форми.

 • Вибір марки і серії пластикового профілю. Віконний ринок пропонує різні пластикові системи від бюджетних (нашого вітчизняного виробництва) до популярніших і випробуваних брендів, таких як Рехау, Століття, Саламандр. Різниця в ціні між бюджетними і стандартним варіантом не менше 7-10%. Также 5-камерні системи будуть дорожчі від класичних 3-4-х камерних від 7-10%.
 • Вибір склопакета(1,2 камер, наявність енергозбережної функції скла, тоновані склопакети)
 • Марка і комплектація фурнітури. На сьогоднішній момент, вибір марок фурнітури для пластикових вікон досить великий. В основному, на бюджетні системи вікон встановлюється простіша фурнітура турецьких або українських виробників. На стандартні брендові системи, як правило встановлюється хороша, надійна фурнітура таких марок як Maco, Roto, Siegenia. Різниця між комплектом бюджетною і стандартною перевіреною системою фурнітури від 70 грн на 1 стулку.
 • Ущільнювальна гума, а також її колір.
 • Тип фурнітури вікна(поворотна, поворотно-відкидна, відкидна, розсувна, наявність противовзломной функції, мікропровітрювання)
 • Індивідуальний дизайн вікна(ламінування профілю(подорожчання від 20%від  вартості вікна))
 • Додаткова комплектація до замовлення( марка і розміри підвіконь, відливи, добірні профіля, москітні сітки)
 • Залежно від обсягу замовлення, кількості вікон взамовленні, віконні компанії надають знижки.

Розрахунок вікна заздалегідь. Що можна не врахувати?

 • Необхідність підйому пластикових вікон вручну на поверх
 • Додаткові демонтажні роботи і складність.
 • Комплектація добірними профілями і додатковими елементами(розширювачі, підсилювальні стійки, нащілинники и.т. д

Розрахунок вартості вікон. Дізнатися вартість вікна Київ, Бровари, Белогородка, Боярка, Буча, Вишневе, Вишгород, Бортничі, Бориспіль, Нові Петровци, Петрівське, Крюковщина, Тарасовка, Глеваха, Новоселки, Конча-Заспа, Обухов, Українка, Ірпінь, Ворзель, Гостомель

Поточні акції на вікна:

Баннер+Балкон+Осень4
Баннер+Балкон+Осень2
Баннер+Балкон+Осень5

ОТЗЫВЫ

]Заказывал на дачу 4 окна. Размеры все разные. Менеджер, молодая и очень позитивная девушка! Помогла правильно выполнить заказ, передалав несколько (N!)-раз спецификацию. После 50% предоплаты на счет банковской карты был подтвержден мой заказ. Установленные сроки доставки и цена по правде говоря меня даже удивили. Водитель машины, который осуществлял доставку, позвонил и поинтересовался можно ли выполнить её на несколько часов раньше чем было договоренно. Качество исполнения окон на твердую 4ку с плюсом. Не понравилось мне то, что проемы по которым должен уходить конденсат были сделаны на высоких оборотах и на краях оставались частички стружки из пластика. Их не трудно убрать самому, но факт остаеться фактом! В целом ценовой политикой стоимости окон и доставки остался вполне доволен и позже планирую заказать.
babayar@ukr.net , -
- , 16.09.2013
Всё понравилось. Приятный сервис.
Даниленко Ольга Михайловна , Героев Днепра 16в
3456 , 05.12.14
Оценка 10 баллов! Надеемся на хорошую эксплуатацию.
Бєлікова Галина Анатоліївна , м.Українка вул.Енергетиків 8
2717 , 19.04.14Оставить отзыв


Телефон

Имя
Количество окон
Адрес

Телефон

Имя
Количество окон
Произвольная
информация

Телефон

Имя

E-mail

Ваше имя

Имя
№ договора
Адрес
Отзыв
Файл