Главная » Винесення балкона за типом "косинка"

Винесення балкона і лоджії від Твоє вікно

Остекление и обустройство Балконов

отделка потолка

Отделка и утепление потолка – необходимый этап, если Вы заказываете балкон под ключ. Мы можем осуществить обшивку любым материалом от пластиковой бесшовной вагонки до гипсокартона. Выбор за Вами! Цена от 250 грн./ м.кв.

внутреняя отделка

У нас вы можете заказать внутреннюю отделку лоджий. Для обшивки мы используем качественные и проверенные материалы. Это МДФ Панели, Пластиковая вагонка, Гипсокартон. Также, при необходимости обустроить теплую лоджию мы выполняем утепление и гидроизоляцию лоджий.

откосы

У нас вы можете заказать откосы из пластика или гипсокартона. Цена от 150 грн./м.п. с работой и материалами.

короткий вынос

Так называемый вынос-косынка. Используется, если ограждение Вашего балкона бетонное или кирпичное. Позволяет установить подоконник шириной 35-40 см. Цена от 450 грн./м.п.

утепление балкона

Для утепления балкона мы применяем такие материалы: пенопласт (от 90 грн./м.кв.), стиродур (от 180 грн./м.кв.), минвату ( от 120 грн./м.кв.). В зависимости от желаемого результата мы подберем оптимальный вариант.

обустройство пола

Обустройство пола на лоджии включает: утепление и герметизацию нижней плиты, выравнивание основания при необходимости, настил желаемого финишного покрытия (линолеум, ламинат, плитка)

Винесення балкона за типом “Косинка”
4

___

Етапи виготовлення балкона за типом”Косинка”

Напевно кожну людину іноді відвідує думка про те, як би розширити корисну площу у своїй невеликій квартирі. Одним з таких способов є саме розширення за рахунок балкона або лоджії із зварюванням винесення за типом”косинка”. У цій статті ми розповімо як правильно облаштовувати ту або іншу територію, а найголовніше з мінімальними вкладеннями, але з максимальною віддачею.

В даному випадку розглянемо винесення по підвіконню, яке характерне для лоджій і в окремих випадках для балконів.

Етап №1. Зміцнення парапету(огорожі).

Дуже рідко ми стикаємося з ситуацією, коли перед нами дуже міцний бетонний парапет. Найчастіше це тонка бетонна прогнила плита, яка насилу тримає саму себе некажучи вже про якесь скління. Такі перила необхідно посилити по периметру металевими куточками, для того що б вони витримували вагові навантаження пластикових конструкцій. Для посилення ми використовуємо металеву трубу або куточок(залежно від ситуації), обов’язково обробляємо антикорозійним покриттям.

Етап №2. Зварювання винесення.

Глибина винесення може бути від 10-35см. за бажанням клієнта, але не більше ніж на 35см.(в цілях безпеки). Принцип зварювання полягає в тому, що на бетонний парапет наварювалися опорні металеві кронштейни, при цьому товщина метала не має бути менш, ніж 3.2мм. чи 4 мм. Кількість кронштейнів визначається кількістю вертикальних імпостів у віконній конструкції, як правило встановлюються під кожен імпост. Якщо інтервал імпостів більш ніж 80 см. та кількість кронштейнів подвоюється.

Самі ж кронштейни до бетонних перил кріпляться за допомогою анкерних болтів довжиною 138мм. Коли все винесення готове, можна приступати до установки лоджії.

Етап №3. Обшивка і утеплення винесення.

Після того, як у нас на готове винесення буде встановлена рама, ми приступаємо до зовнішньої обшивки каркаса. За бажанням замовника облагородити каркас можна ранилой(білий металевий лист), сайдингом або звичайною ПВХ вагонкою. У більшості випадків використовують метал, оскільки це міцніший і надійніший матеріал. Низ металевого листа кріплять саморізами до бетонної плити, верх до подставочному профілю. Якщо обшивати сайдингом, то до каркаса винесення треба ще кріпити горизонтальну дерев’яну рейку(ми використовуємо рейку 20х40мм).

Будь-яке винесення просто необхідно утепляти, інакше він промерзатиме. Матеріал по утепленню також вибирає замовник, ми можемо лише порадити. Основними теплоізоляційними матеріалами є: стиродур(пінополістирол), мінвата і пінопласт. Найтеплішим є саме стиродур, оскільки він має перевагу за показниками теплоізоляції, гидроізоляціі, пожаростійкості. Всередині каркаса майстра закладають листи утеплювача, всі шви герметизуються монтажною піною.

Винесення, як правило, виходить за межі стіни будинку, тому з торця утворюються проміжки, їх теж необхідно закривати. Чим саме? Відповідь проста : сендвіч -панелями або металевим листом. Варіант з ранилой буде холоднішим, краще застосовувати сендвіч, до того ж він матиме естетичніший вигляд.

Отже, основні етапи виготовлення винесення :

  • Демонтаж існуючих конструкцій
  • Посилення парапету(при необхідності)
  • Зварювання короткого металевого каркаса у формі куточків 10-35 см
  • Монтаж віконних рам
  • Обшивка зовні куточків винесення
  • Утеплення простору винесення
  • Обшивка торців винесення
  • Обесшумка козирка балкона

Чим утеплити винесення?

Бюджет
Пінопласт60 грн.
1 день
Один з самих часто використовуваних матеріалів для утеплення. Досить застосовувати при холодному типі скління
Додатково
Паробар' єр100грн.
1 день
Необхідний матеріал, якщо Ви хочете перетворити балкон на повноцінну кімнату

Винесення-косинка з наших останніх робіт

как мы работаем

ОТЗЫВЫ

Довольна ценой, хорошей консультацией менеджера и качественной установкой.
Ковтун Татьяна Владимировна , Боярка ул.Белогородская 144
2647 , 22.04.14
Спасибо за отличную работу и качество!
Мойсеенко И.О. , бул.Кольцова 7 кв 133
3230 , 21.10.14
Работа выполнена квалифицировано, на достойном уровне. Исполнением доволен. При случае буду рекомендовать своим знакомым.
Пономарев Г.Б. , Вишняковского 1
2595 , 16.04.14Оставить отзыв

остались вопросы?

вы можете нам позвонить (044) 227-12-25Телефон

Имя
Количество окон
Адрес

Телефон

Имя
Количество окон
Произвольная
информация

Телефон

Имя

E-mail

Ваше имя

Имя
№ договора
Адрес
Отзыв
Файл
окна киев