Варіанти скління лоджії і балкона.

Представимо декілька варіантів скління балкона або лоджії.

Стандартне скління балкона

Це установка рам(пластикових, дерев’яних, металевих) зі склом, вставленими в них. Скло може бути тонованими, вітражними, звичайними і іншими. Такий спосіб скління лоджії підвищує температуру всередині на 2-3 градуси, а також трохи приглушає шум вулиці. В результаті можна отримати засклений простір – веранду.

ціни на балконі

Надійнішим і якіснішим способом скління балкона або лоджії можна назвати євроскління. Проте він кошту єнабагато дорожче. Під “євросклінням” мається на увазі :

– монтаж імпортного віконного профілю;

– підбір і установка скла або склопакетів;

– здійснення герметизації за допомогою спеціальної піни або іншого герметика. В цьому випадку між рамами і стінами заповнюються проміжки. Якщо якісно виконати герметизацію, це захистить ваше приміщення від проникнення вологи і поліпшить теплоізоляцію;

– нанесення на профіль з алюмінію порошкової фарби, яка створює додатковий захист конструкції від зовнішніх негативних дій. Крім того, така фарба має декоративні властивості;

– виконання за бажанням замовника внутрішньої обшивки балкона. При цьому застосовують різноманітні матеріали: дерев’яну, пластикову вагонку, пластикові панелі і інше.

Комбіноване скління балкона або лоджії

Представляє собою  з’єднанням євроскління з іншими видами особливого утеплення.

Подібна процедура вимагає серйозних будівельних робіт і трансформації, оскільки сухості і тепла в цьому випадку можна добитися, якщо зробити стіни і підлогу теплими.

Окрім скління балкона, вам необхідно:

– на стелі, полу, а також по усьому периметру балкона прокласти утеплювач;

– здійснити гідроізоляцію;

– зробити обшивку стелі і стін необхідним матеріалом, орієнтуючись на свої можливості і переваги;

– вирішити питання з опалюванням лоджії, якщо ви хочете її обігрівати;

– провести освітлення;

– можна побудувати додаткові стінки всередині балкона, якщо розміри приміщення і конструкція будівлі це дозволяє. На балконі стане набагато тепліше, проте такі будови займуть частину простору.

Важливо знати, що на балкон категорично забороняється виносити труби парового опалювання. Для цієї мети необхідно використати інші способи. Це може бути установка електрокаміна або інших місцевих приладів опалювання(кондиціонера, радіатора, калорифера), установка теплої підлоги.