Склопакети з підігрівом

Пластикові вікна і енергозбережні технології

Питання енергозбереження і енергоефективності з кожним роком стають усе більш актуальними для України не лише в контексті нинішньої ситуації постачань газу, але і загальних світових тенденцій. Технології енергозбереження представлені не лише у будівництві, але і інших галузях і порушують питання як збереженнятепла, так і оптимізації інших ресурсів.

Тому питання енергозбереження треба розглядати врозрізі таких напрямів, як оптимізація електроенергії, теплової енергії, водних ресурсів, палива, а також погіршення загальної екологічної ситуації.

Розумні склопакети с підігрівом Thermo Glass

Паралельно з погіршенням екологічної ситуації і зростанням цін на традиційні джерела енергії росте попит на нові можливості у будівельній сфері, розвиваються нові технології енергоефективного будівництва. Однією знових розробок у сфері окностроения став так званийсклопакет “з підігріванням”.

Не секрет, що до 40% тепла вислизає через вікна і двері, таким чином це головне джерело тепловтрат будинку. Узв’язку з цим, компанія Thermo Glass представила нову інноваційну розробку, склопакети з підігріванням. Візуально такий склопакет нічим не відрізняється відзвичних склопакетів в пластикових вікнах. Відмінністютаких “розумних” склопакетів є вбудована усередині сіткапокриття електродами в низкоэмисионное стекло. Дроти від вікон виводяться і підключаються до мережі 220.

Також, можливе регулювання температури поверхні віконза допомогою спеціального термостата.

Технічні характеристики “гріючих”склопакетів :

Якщо розглянути технічні характеристики і  енергоспоживання такого склопакета, ми отримаємо наступні дані:

  • При завданні зберегти комфортну кімнатну температуруна рівні 23 градусів і виключити конденсат, потужність складе 40-60 Вт/м.кв., навіть якщо температура за вікном буде – 35.
  • При завданні використати систему склопакета з підігріванням як додаткове джерело обігріву приміщення, споживана потужність складе 80-130 Вт/м.кв., а температура поверхні склопакета буде на рівні 30-45 градусів.

З використанням гріючих склопакетів на поверхні таких вікон ніколи не буде конденсату. Таким чином, вікна можуть не лише бути бар’єром від тепловтрат будинку, але і додатковим джерелом обігріву приміщення з середини. Звичайно ж, склопакети, що електрообігріваються, – задоволення ексклюзивне і дороге. Але виправдовує усі очікування покупця, який ставить питання енергозбереження. Дуже актуальна ця система для скління терас, басейнів, зимових садів, вітрин.