Главная » Статьи » Склопакети з підігрівом

Пластикові вікна і енергозбережні технології
стеклопакет с подогревом киев

Питання енергозбереження і енергоефективності з кожним роком стають усе більш актуальними для України не лише в контексті нинішньої ситуації постачань газу, але і загальних світових тенденцій. Технології енергозбереження представлені не лише у будівництві, але і інших галузях і порушують питання як збереженнятепла, так і оптимізації інших ресурсів.

Тому питання енергозбереження треба розглядати врозрізі таких напрямів, як оптимізація електроенергії, теплової енергії, водних ресурсів, палива, а також погіршення загальної екологічної ситуації.

Розумні склопакети с підігрівом Thermo Glass

Паралельно з погіршенням екологічної ситуації і зростанням цін на традиційні джерела енергії росте попит на нові можливості у будівельній сфері, розвиваються нові технології енергоефективного будівництва. Однією знових розробок у сфері окностроения став так званийсклопакет “з підігріванням”.

Не секрет, що до 40% тепла вислизає через вікна і двері, таким чином це головне джерело тепловтрат будинку. Узв’язку з цим, компанія Thermo Glass представила нову інноваційну розробку, склопакети з підігріванням. Візуально такий склопакет нічим не відрізняється відзвичних склопакетів в пластикових вікнах. Відмінністютаких “розумних” склопакетів є вбудована усередині сіткапокриття електродами в низкоэмисионное стекло. Дроти від вікон виводяться і підключаються до мережі 220.

Також, можливе регулювання температури поверхні віконза допомогою спеціального термостата.

Технічні характеристики “гріючих”склопакетів :

Якщо розглянути технічні характеристики і  енергоспоживання такого склопакета, ми отримаємо наступні дані:

 

З використанням гріючих склопакетів на поверхні таких вікон ніколи не буде конденсату. Таким чином, вікна можуть не лише бути бар’єром від тепловтрат будинку, але і додатковим джерелом обігріву приміщення з середини. Звичайно ж, склопакети, що електрообігріваються, – задоволення ексклюзивне і дороге. Але виправдовує усі очікування покупця, який ставить питання енергозбереження. Дуже актуальна ця система для скління терас, басейнів, зимових садів, вітрин.Телефон

Имя
Количество окон
Адрес

Телефон

Имя
Количество окон
Произвольная
информация

Телефон

Имя

E-mail

Ваше имя

Имя
№ договора
Адрес
Отзыв
Файл
окна киев