Главная » Сайдинг на балконі

Сайдинг на балконе

{{typeSiding[current - 1]}}

Сайдинг на балконі

qA8lIIMSeGE

Сайдинг– це негорючий облицювальний матеріал, призначений для обробки стін, фасадів, балконів і лоджій. Він виконує дві функції:

Цей обробний матеріал не так давно з’явився на українському ринку, вперше сайдинг почали використати в каркасному будівництві будинків в Північній Америці.

Склад сайдинга розроблявся особливим чином: більше 80% займає полівінілхлорид(ПВХ), інші 20% займають різні речовини покращують його фізичні і хімічні властивості. Сайдинг це панелі із смуг 20-25см. завдовжки до 4м. У результаті отримали абсолютно міцний і надійний матеріал, який не боїться морозів і стійкий до температурних перепадів.

Якщо Ви звернете увагу, то на сьогодні основна маса балконів і лоджій зовні обшита сайдингом. Чому саме сайдинг, запитаєте Ви? Та тому що це найоптимальніший варіант за ціною, якістю, довговічністю і простотою обшивки. До того ж у результаті старенький хрущовський балкончик перетворюється в акуратний сучасний балкон.

Специфіка обшивки балкона.

Етап №1. Підготовчі роботи:

Демонтуємо старе металеву огорожу(перила) і облицювальні панелі. Необхідно обов’язково оглянути усі стики, за наявності тріщин треба підварити. По нижньому контуру балконних грат збиваємо цемент до бетону. Усі грати потрібне прогрунтувати і пофарбувати фарбою, заздалегідь очистивши її від іржі щіткою по металу.

По периметру балкона робимо рівний нижній пояс. Для цього оптимально використати поперечні дерев’яні бруси 40х40мм.(обов’язково треба зробити пропитку, щоб не було корозії).

Нижнє обрешетування кріпиться до бетонної плити за допомогою будівельного клею або силікону, а до металевих лозин за допомогою хомутів.

Внутрішній нижній край опорного пояса задувається монтажною піною.

Етап №2. Підбираємо матеріали.

Заздалегідь необхідно визначити розмір поперечних брусів для обрешетування, товщина має бути така ж як і в нижньому поясі.

Потім визначаємо довжину панелей сайдинга, монтуватимуть стик не допустимо, з торцевими легше, вони відпилюються по довжині від цілісних. Заміряємо, скільки знадобиться цілісних смуг сайдинга по висоті огорожи.

Етап №3. Монтаж сайдинга.

Коли обрешетування готове, можна приступати до обшивки. Закріплюємо першу панель, зазвичай монтувати розпочинають з кута того, що примикає до вікна. Кожну смугу сайдинга закріплюють саморізами. Кожне подальше полотно ПВХ вставляють в попереднє до упору, поки замок не защипнеться, монтують наступний брус обрешетування і так, поки не просунемося до самого верху. Усі замки необхідно задути монтажною піною, це дозволить надійніше закріпити сайдинг не лише в місцях закручування саморізів, а і по всій продольній поверхні.

У кінці встановлюємо наличники, герметизуємо щілини в необхідних місцях.

как мы работаем

ОТЗЫВЫ

Монтаж выполнен качественно. Заказ выполнен в срок.
Дорошук Светлана Витальевна , Рыбацкая 11
3205 , 15.10.14
Робота оцінюється позитивно.
Мильніков Максим , Градинская 3
2871 , 15.08.14
Внешний вид и т.д. хороший. Как будет работать, посмотрим.
Гордиенко Е.В. , Жовтнева 8А
2893 , 30.07.14Оставить отзыв

остались вопросы?

вы можете нам позвонить (044) 227-12-25Телефон

Имя
Количество окон
Адрес

Телефон

Имя
Количество окон
Произвольная
информация

Телефон

Имя

E-mail

Ваше имя

Имя
№ договора
Адрес
Отзыв
Файл
окна киев