Главная » Постачальники скла на ринку України

Розглянемо основні марки скла для виготовленнясклопакетів, з якими працює український ринок

Склопакети Pilkington

 

111

Компанія Pilkington(Англія) – одна з найвідоміших світових компаній по виробництву листового скла. Історія виникнення концерну бере свій початок ще з далекого 1826 року, коли це був всього лише сімейний бізнес.

Завдяки своїм унікальним розробкам, компанія мала великий успіх реалізації продукції у всьому світі. Одні знайпопулярніших марок склопакетів в Україні це:

Природно склопакет сам себе не очищає від зовнішніх забруднень. Суть полягає в тому, що на поверхню скла наноситься спеціальне двоступінчате унікальне покриття, яке при дії ультрафіолетових променів має здатність розкладати пил і бруд на поверхні склопакета. Після чого дощ легко змиває розкладені частинки бруду незалишаючи після себе брудні потьоки. Вікно з таким склопакетом доводиться рідше мити, але це не означаєщо його мити взагалі не треба.

Переваги:

 

Флоат-скло з твердим покриттям, яке наноситься в процесі виготовлення. В Україні застосовується більше 15 років. Завдяки такому нанесенню, склопакет має хорошу теплоізоляцію і довговічність в процесі експлуатації. Навигляд абсолютно прозоре і безбарвне, що сприятливо впливає на максимальну світопропускну здатність.

Переваги:

Склопакети GUARDIAN

GUARDIAN

Ще одна з найвідоміших компаній по виробництву листового скла Guardian(США).Має досить великий досвіду в своїй галузі, близько 70 років. За цей час встигла розташувати свої виробничі мощьностя в 21 країні світу.

Завдяки своїм унікальним розробкам із застосуванням нанотехнологій, компанія здобула всесвітню популярністьі стала однією з самих востребуемих на ринку.

Це архітектурне мультифункціональне скло з рядом переваг. Сенс магнетронного напилення полягає в тому, що колір склу надає поєднання декількох тонких шарів оксидів срібла. При попаданні сонячних променів під певним кутом на скло, фасад будівлі може міняти певні відтінки кольорів. Таким чином це дозволяє архітекторам і проектувальникам утілювати всілякі дизайнерські задумки в реальність. При всьому цьому зберігається теплоізоляція і комфортний мікроклімат в приміщенні.

Переваги:

 

Це новітня розробка у виробництві скла. Принцип подвійної дії працює і влітку і зимою. У теплу пору року зберігає прохолоду в приміщенні, а в холодний період максимально зберігає корисне тепло. Виходячи з технічних характеристик можна зробити висновок: придбаваючи пластикові вікна з такими склопакетами, ви значно економите фінанси на кондиціонери і опалювання. Причому склопакети Solar підходять для усіх кліматичних зон України.

Переваги:

 

Склопакети SAINT – GOBAIN

Стеклопакеты SAINT-GOBAIN

Сен-Гобен – французька корпорація заснована в 1665 році. з штаб-квартирою в Парижі, є лідером в Європі по виготовленню скла, також завоювала всесвітнє визнання по випуску автоскла, ну і звичайно ж, склопакети для вікон.

– склопакети солнцеотражающіе ANTELIO

В основному застосовується для фасадного скління, коли необхідно понизити попадання сонячних променів всередину приміщення, при цьому зберегти тепло і комфорт. Це можна пояснити тим, що при виготовленні на гарячу поверхню скла наносять декілька шарів оксиду метала. У результаті ми отримуємо енергозбережні склопакети з бездоганною прозорістю.

ANTELIO можна загартовувати, ламінувати, піддаватитермообробці.

Переваги:

Склопакети Glas Trösch

GLASTROSCH_tvoeokno

Швейцарська компанія була заснована в 1905 г.в г.Бюцберг Йоганном Фрідріхом Трешем(Johann FriedrichTrösch), який був геніальним фахівцем з виробництва графічного скла. Далі бізнес переходив у спадок від батька до сина, кожен з приймачів робив великий в клад в розвиток і розробку нових технологій.

В Україні скло з’явилися в 2002 році.,а в 2010 р. Компанія ЕВРОГЛАСС інтегрувала до її складу. Зараз саме ця компанія займає перше місце на ринку Україні по виготовленню і реалізації склопакетів. Оскільки має величезний асортимент і гідну якість.

Glas Trösch працює в трьох спеціальних напрямах:

– Exterieur робить склопакети для вікон, фасадів і дахів : енергозбережні, мультифункціональні, сонцезахисні, протипожежні, противовзломные, звукоізоляційні і т. д, а також триплекс, протипожежне і високотехнологічне(Hytech) скло.

– Interieur робить різні вироби із скла : сходів, офісні перегородки, душові кабінки, меблі із скла, парапети.

– Automotive виготовляє стекла для літаків, потягів, автомобілів, вантажівок, автобусів.

Основною сировиною для виробництва є флоат-скло. Основна частина склопакетів має енергозбережне покриття срібла мікронної товщини, і дістала назву Silverstar.

Мультифункціональний склопакет SILVERSTAR SELEKT. Максимально пропускає світло, зберігає тепло взимку. Дуже часто клієнти запитують, як таке покриття впливає на пропускання світла. Так от, відповідаємо на таке поширене питання : – абсолютно прозоре скло, не озброєним поглядом важко визначити відмінності склопакета Selekt від звичайного.

glastreosh

Переваги:

Компанія Glas Trösch має великий асортимент склопакетів з різного виду скла. Залежно від призначення і застосування можна виділити такі як:Телефон

Имя
Количество окон
Адрес

Телефон

Имя
Количество окон
Произвольная
информация

Телефон

Имя

E-mail

Ваше имя

Имя
№ договора
Адрес
Отзыв
Файл
окна киев