Пластикові вікна KBE від компанії Твоє вікно

У компанії “Твоє вікно” представлений великий вибір профільних систем, тому, ми можемо запропонувати те, що підходить саме пластиковые окна kbe вам.У нашому асортименті представлений профіль КВЕ -відомий німецький бренд. Історія виникнення компанії починається з 1980 года в г.Берлин. Компанія однієї з перших освоїла технологію екструзії віконного профілю і стала лідером у своїй галузі спочатку в Німеччині, а потім і по усій Європі. В Україні про цю марку ми дізналися з 1996 года. На сьогодні марка КВЕ займає одно з лідируючих місць на нашому ринку.

Завдяки контролю якості на кожному етапі виробництва, готова продукція відповідає високим стандартам, незалежно де знаходиться виробництво в Україні або Німеччині. Якість бренду вже змогли оцінити більшість наших покупців. При виборі профілю, важливо враховувати: різні особливості клімату, рівень шуму, розміри конструкції, збереження тепла, дизайн. Так самоважливий вибір компанії, яка зможе підібрати вам вікно, що комплектують до нього і зробить якісний монтаж, щобви могли насолоджуватися теплом і затишком у вашому будинку.

Чому замовляють вікна з профілю KBE?

пластиковые окна kbe greenline

Технологія Greenline (без використання свинцю у складі пластика)

окна из профиля кбе

Один з найкращих брендів,що продаються в країнах СНД

энергосберегающие окна kbe

Додаткове збереження тепла в серії Optima

сертификаты на пластиковые окна kbe

Повний пакет сертифікатів ідокументації

немецкие окна kbe

Німецький бренд з представництвами в Європі

пластиковые окна кбе с доставкой киев

Безкоштовна доставка виготовлених вікон KBE по Києву

 

Пластикові вікна KBE в наявності з 2 серій:

окна KBE 58 Киев
Практичність і надійність – на першому місці.
Вікна КВЕ “Класика” підходить для усіх кліматичних зон Украины- це універсальний і в той же час економний варіант при склінні будинків, житлових квартир і реконструкції вже існуючих приміщень. Система незалишить за собою ніяких сумнівів в якості, після скліннями ми отримуємо безліч позитивних відгуків наших клієнтів :
 • Вікна КВЕ 58 дуже прості у догляді, не вимагають спеціального догляду за ними.
 • Мають термін служби на близько 40 років і зберігають усі свої характеристики упродовж заявленого терміну.
 • Профіль легко миється, має приємну шовковисту поверхню, не розсихається, не набрякає при взаємодії з вологою.
 • Не вимагає фарбування, не жовтіє, не деформується, немає сторонніх запахів.
Якщо Ви вирішили замінити старі вікна або склити балкон вікнами KBE 58 “Класика”, довірте цю роботу компанії “Твоє Вікно”. Ми виконаємо Ваше замовлення швидко і якісно, зробимо установку з дотриманням усіх правил і норм технології монтажу Вікна КВЕ 58 – вважаються класикою в Україні, технологія виробництва продумана і відпрацьована детально. За 15 років присутності профілю на українському віконному ринку, виробники навчилися враховувати усі нюанси при складанні вікон, роблячи їх якіснішими і функціональними. Завдяки цьому і завоювала лідируючі позиції серед німецьких недорогих брендів. Замінюючи старі дерев’яні вікна на німецькі КВЕ 58 відкомпанії “Твоє Вікно”, ви відразу помітите різницю за усіма параметрами і характеристиками :
 • Мають високий рівень теплоізоляції, що дозволить створити комфортнішу і затишнішу атмосферу в приміщенні, до того ж Ви зможете заощадити засоби наопалювання.
 • Мають високий рівень шумоізоляції, що дуже актуально для тих у кого вікна виходять на шумні проспекти.
 • У вашому будинку завжди буде світле, завдяки вузькій рамі і продуманій геометрії профілю.
 • Безпечні для здоров’я людини, відповідають усім санітарним нормам.

 

окна KBE 70 Optima Киев
Вікна КВЕ – це німецький дизайн і якість за доступними цінами! Для нашої кліматичної зони (1) профільні системи 70мм, стали вже стандартом, це і не дивно, різниця в ціні досить невелика, а якщо враховувати, що вікно ставимо не на один рік, краще поставити подорожче і потім економити на опалюванні, чим з року в рік “гріти вулицю”. Також завдяки своїм характеристикам ви зможете оцінити тишу і затишок у вашому будинку. Як показали дослідження – профіль КВЕ не міняє свої характеристики більше 40 років.

Компанія “Твоє вікно” представляє вікна КВЕ Optima 70mm- максимально комфортні умови.

 
 
Технічні характеристики профільної системи :
 • Завдяки збільшеній монтажній ширині 70мм і кількості камер – 5, краще за інших протистоїть негативним кліматичним умовам, які відповідають нормам ДСТУ на профільні системи

 • Має підвищені властивості по теплоізоляції – опір теплопередачі 0,80 м2°З/Вт

 • Максимальна ширина склопакета 42мм. Установка теплішого склопакета, дозволить економити на опалюванні. Як відомо велика частина тепловтрат приходится на склопакет – до 40.

 • Звукоізоляція 45Дб

 • Більше безпеки завдяки установці противовзломной фурнітури Ziegenia

 • Товщина зовнішньої стінки 2,8мм

 • Висота стулки ідентична 3 камерній системі тобто при використанні 5 камерної системи, до кімнати поступає також багато світла

 • Екологічність профілю – в рецептурі профілю невикористовують свинець, використовується екологічно нейтральне з’єднання кальцій-цинк.

 

Ціни на окна KBE