Главная » Дах на балкон

Виготовлення даху на балконі

Необхідність зробити дах виникає, якщо у вас останній поверх, відсутня верхня балконна плита або було зроблено розширення балкона, тому перш, ніж приступати до етапу скління конструкцій, необхідно також потурбуватися про дах.


7

Виготовлення даху на балконі: порядок робіт, матеріали для покрівлі

В якості матеріалу для покрівлі, ми використовуємо: профнастил, ондулін, металлочерепицу або інші покрівельні матеріали (за бажанням замовника). Оптимальним рішенням, який підходить за своїми характеристиками і є, помірним за вартістю буде профнастил. Можна так само підібрати матеріал відповідного кольору.

На першому етапі збирається металевий “формений”каркас для даху – він залежить від розмірів, конфігурації балкона і роблять його індивідуально під кожен балкон.Крок зварювальних перегородок даху 30-50см. В якості додаткового кріплення, використовують опорний дерев’яний брус 20х40мм, на нього надалі, кріпиться згори покрівельний матеріал, а знизу утеплювач і обшивка. Дах роблять під певним ухилом (10-30 градусів), щоб запобігти попаданням опадів на балкон. Готовий каркас, кріпиться до стіни анкерними болтами 1,32см.

Далі на каркас встановлюється ОСБ плита 10мм і зверху її настеляється покрівельний матеріал – профнастил. Скошену частину даху, закривають сендвіч панеллю.

Наступним етапом, йде установка металопластикових конструкцій і за бажанням замовника, утеплення даху. Утеплення – це не обов’язкова процедура, але ми рекомендуємо зробити цей вид робіт, оскільки це підвищує звукоізоляційні характеристики балкона(відчутно під час дощу).

Вартість квадратного метра даху на балкон, включаючи матеріали і роботи 900грн.

 

Матеріали для покрівлі

 

Ондулін
1 день
Черепиця
1 день

как мы работаем

ОТЗЫВЫ

Заказ выполнен в оговоренные сроки. Работа по установке произведена аккуратно и качественно. Хотелось бы отметить работу по замеру и установке. Надеюсь на качество, что проявится в процессе эксплуатации, а также на дальнейшее сотрудничество и увеличение скидок на дальнейший заказ.
Акимова Тамара Юрьевна , Верховинца 10
2757 , 16.06.14
Монтаж произведен отлично.
Стінковий С.С. , с.Лісники вул.Виноградна 25
3065 , -
Всё понравилось!!! Окна, мастера + исполнительные сотрудники! Будем рекомендовать фирму и мастеров своим знакомым и друзьям!
Бугайчук М.Е. , Харьковское шоссе 180
2998 , 21.07.14Оставить отзыв

остались вопросы?

вы можете нам позвонить (044) 227-12-25Телефон

Имя
Количество окон
Адрес

Телефон

Имя
Количество окон
Произвольная
информация

Телефон

Имя

E-mail

Ваше имя

Имя
№ договора
Адрес
Отзыв
Файл