Главная » Продукция » Європейська якість євровікон від компанії "Твоє вікно"

евроокна киевКращі пластикові євровікна для усіх в компанії “Твоє вікно”

Компанія “Твоє вікно” пропонує своїм клієнтам встановитиу в своєму житлі євровікна з профілів відомих європейськихбрендів REHAU, VEKA, KBE, DANKE, SALAMANDER і інших не менш відомих виробників. Євровікна -металопластикові вікна, давно стали атрибутом євроремонту. І це не спроста, в сучасному вигляді пластикові вікна – це вироби, які зарекомендували себе високою якістю, екологічною безпекою і довговічністю. Наші консультанти дохідливо і зрозуміло пояснять, які пластикові вікна краще поставити, у кожному конкретному випадку.

Євровікна з ПВХ профілю – стандарт сучасного вікна

Пластикові вікна – це всілякі віконні конструкції, починаючи від звичайних прямокутних, і закінчуючи складними аркаобразними і многокутними конструкціями. У виробництві ПВХ вікон використовується високоякісний віконний профіль, який забезпечує високі теплоізоляційні властивості віконних блоків, стійкість до ультрафіолетової дії сонця, тому якісні вікна не жовтіють.

Щоб розуміти які пластикові вікна краще поставити, потрібно знати, що є віконні профілю. Їх властивості залежать, в основному, від кількості камер, з яких вони складаються. Багатокамерні віконні профілю, зазвичай мають від чотирьох до семи камер, а ширина може досягати 90 мм. Яку конструкцію і кількість камер віконного профілю потрібно вибирати – це залежить від кліматичних умов місцевості, де встановлюються вікна. Чим холодніше клімат, тим більше камер має бути у віконного профілю.

Переваги пластикових євровікон

Замислюючись над тим, які пластикові вікна краще поставити, можна врахувати рейтинг компанії за популярністю віконних брендів. Першу трійку очолилиREHAU, SALAMANDER, VEKA.Телефон

Имя
Количество окон
Адрес

Телефон

Имя
Количество окон
Произвольная
информация

Телефон

Имя

E-mail

Ваше имя

Имя
№ договора
Адрес
Отзыв
Файл
окна киев