Главная » Балкон з винесенням за типом "каркас"

Остекление и обустройство Балконов

крыша

Обустройство крыши на балконе необходимо на балконах, глее отсутсвует верхняя балконная плита. Как правило, это балконы на последних этажах домов старой постройки. Крыша изготавливается обязательно под углом 30 градусов. Цена от 900 грн./м.кв.

отделка потолка

Отделка и утепление потолка – необходимый этап, если Вы заказываете балкон под ключ. Мы можем осуществить обшивку любым материалом от пластиковой бесшовной вагонки до гипсокартона. Выбор за Вами! Цена от 250 грн./ м.кв.

освещение

При необходимости при выполнении внутренних работ на Вашем балконе мы можем провести электричество и освещение на балконе или лоджии. Цена от 100 грн./точка.

вынос каркас

Если вы хотите расширить пространство балкона и обустроить красивый широкий подоконник, то услуга раширения балкона по типу «Вынос-Каркас» для Вас. Этот тип выноса используется, если Ваш балкон обладает тонким металлическим ограждением. Цена от 500 грн. /м.п.

сайдинг

Наружная обшивка сайдингом или профнастилом придаст балконам законченный внешний вид и выполняет функцию герметизации и утепления. Используется в случае, если парапет балкона металлический или тонкий. Цена от 300 грн./м.кв.

внутренняя обшивка

У нас вы можете заказать внутреннюю отделку лоджий. Для обшивки мы используем качественные и проверенные материалы. Это МДФ Панели, Пластиковая вагонка, Гипсокартон. Также, при необходимости обустроить теплую лоджию мы выполняем утепление и гидроизоляцию лоджий.

обустройство пола

Обустройство пола на лоджии включает: утепление и герметизацию нижней плиты, выравнивание основания при необходимости, настил желаемого финишного покрытия (линолеум, ламинат, плитка)

утепление балкона

Для утепления балкона мы применяем такие материалы: пенопласт (от 90 грн./м.кв.), стиродур (от 180 грн./м.кв.), минвату ( от 120 грн./м.кв.). В зависимости от желаемого результата мы подберем оптимальный вариант.

Балкон з винесенням в хрущовці(для балконів з металевим парапетом)

Якщо ви вирішили збільшити простір на балконі – вам потрібний балкон з винесенням. Залежно від огорожі, роботи по винесенню бувають трьох видів:

вынос балкона от пола

Технологія виготовлення балкона з винесенням за типом”Каркас”.

Такий тип винесення потрібний у разі, якщо треба розширити і зміцнити існуючю огорожу. Перевагою такого балкона, являється збільшення робочого простору. Рекомендована відстань винесення, яка відповідає нормам безпеки до 30см. Винесення конструкцій по підвіконню вперед, можна робити з однієї або декількох сторін. Відстань зверху обговорюється індивідуально з майстром при замірі.

Роботи розпочинаються із зварювання металевого каркаса майбутнього балкона – він має бути надійним, витримувати певні вагові навантаження оскільки на нього буде встановлена металопластикова конструкція. Металопластикова рама має вагу більше, ніж звичні старі дерев’яні вікна, особливо якщо ви вибрали двокамерний склопакет для скління. Так само якщо у вас останній поверх -может бути необхідність зробити дах, в цьому випадку вариться каркас і для даху теж.

Для зварювання використовується квадратний куточок 32х32 і 40х40 з товщиною металу від 3.2мм до 4мм залежно від відстані винесення балкона. Для рівномірного розподілу навантажень, кількість стойок звареного каркаса, повинно співпадати з кількістю імпості в майбутньої рами, при цьому між собою вони мають бути зварені. Завдяки такій технології, каркас виходить міцним, витримуючим вагові навантаження до 400кг. Після того, як зварений каркас, уздовж нього кріпляться дерев’яні стойки 20х40мм – це треба для подальшого утеплення і обробки балкона.

Зовнішня обшивка сайдингом

Сайдинг на балконе

{{typeSiding[current - 1]}}

Наступним етапом є зовнішня обробка. Матеріал обшивки вибирає замовник – це може бути пвх вагонка, сайдинг або профнастил. Найбільш затребуваний матеріал сайдинг. Перевагою сайдинга, являється його довговічність, він стійкіший до вітрових навантажень на відміну від пвх панелей; на відміну від профнастила, є можливість замінити одну з панелей при ушкодженні, не схильний до корозії. Під час обшивки сайдингом : листи кріпляться до дерев’яної стойки, один за іншим починаючи з нижнього.На цьому етапі парапет балкона набуває красивого зовнішнього вигляду зовні, але не відповідає параметрам теплого балкона.Тому, ми приступаємо до етапу утеплення. Найчастіше використовується утеплювач з нижчим показником теплопровідності – пінополістирол(стійкий до дії вологи, несхильний до впливу мікроорганізмів, відрізняється більш високими показниками звукоізоляції, пожаростійкий, довговічний). Листи полистрірола кріпляться по периметру поверхні, що утепляється, при цьому усі щілини задуваються монтажною піною, згори утеплювача використовується спеціальна гідроізолююча фольга, що вирішує проблему вологості.

В цьому випадку ви отримуєте тепліший балкон, максимально ізольований від зовнішніх дій. Залежно від побажань замовника утеплити можна не лише парапет, але і стелю, підлогу, стіни – це вже комплексне утеплення.

Чим утеплити парапет балкона з винесенням від підлоги?

 

Бюджет
Пінопласт60 грн.
1 день
Один з самих часто використовуваних матеріалів для утеплення. Досить застосовувати при холодному типі скління
Додатково
Паробар' єр100грн.
1 день
Необхідний матеріал, якщо Ви хочете перетворити балкон на повноцінну кімнату

как мы работаем

ОТЗЫВЫ

Все вчасно і швидко. 🙂
Прокопович Юлія , Шалимова Академика 86
Дог. № 3283 , от 24/10/14
Всё очень грамотно, в сроки, за нормальные деньги. Замерщик - установщик квалифицирован.
Красников Валентин Алексеевич , ул. Леся Курбаса 9Д
2660 , 23.04.14
Быстро изготовили окна, установили профессионально и качественно. Работой доволен. Буду обращаться в дальнейшем.
Бережной С.Н. , Ушинского 5
2765 , -Оставить отзыв

остались вопросы?

вы можете нам позвонить (044) 227-12-25

 Телефон

Имя
Количество окон
Адрес

Телефон

Имя
Количество окон
Произвольная
информация

Телефон

Имя

E-mail

Ваше имя

Имя
№ договора
Адрес
Отзыв
Файл
окна киев